NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Najmodniejszy model szpilek

Wysłane przez anaka 
Najmodniejszy model szpilek
26 sie 2015 - 08:12
W tym sezonie panuje trend wskazujący na konkretny model szpilek, jako na ten najmodniejszy. Czy wiecie jaki to jest? Jeśli chcecie się dowiedzieć, zapraszam do przeczytania niniejszego postu: [poradnikmodowy.wordpress.com]
Re: Najmodniejszy model szpilek
08 wrz 2015 - 05:54
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jaki to może być model szpilek. Tym bardziej, że ja i tak zawsze wybieram klasyczne czółenka.
25 wrz 2015 - 11:03
Ja też wybieram klasyczne, takie są najlepsze.
25 wrz 2015 - 12:59
Przede wszystkim pasują do wszystkiego. A to jest dla mnie bardzo ważne.
27 wrz 2015 - 12:41
Dla mne także. Lubię mieć jadną rzecz, którą mogę założyć na wiele okazji.
28 pa 2015 - 14:24
Mi się podobają takie klasyczne, nie patrzę na modę. Nie lubię, jak moja dziewczyna nosi co sezon coś innego. Najbardziej mi się podoba w zwykłej koszulce, jeansach i właśnie szpilkach. Dziewczyny nie kombinujecie za bardzo, nam się to nie podoba! A jak chcecie być oryginalne to kupcie sobie koszulkę z http://ideashirt.pl/
10 lis 2015 - 16:06
Klasyczne czółenka zawsze w modzie grinning smiley
19 lis 2015 - 11:16
Ja raczej stawiam na koturny, bo są najwygodniejsze dla mnie.
04 gru 2015 - 14:01
Ja w sumie noszę i szpilki, i koturny. Świetne buty znajdziecie na stronie: http://domodi.pl/buty-na-lato. Bardzo często tam szukam, bo mają asortyment wielu marek.
21 gru 2015 - 08:53
Ja na butach nie oszczędzam i zawsze zanim kupie muszę przymierzyć, dlatego nie kupuję przez internet. Kupuję też raczej klasyczne fasony, bo dzięki temu nie wychodzą one z mody i zakupy \"butowe\" robię bardzo rzadko smiling smiley
06 sty 2016 - 11:49
Też mam w szafie kilka klasycznych modeli. Lubię jednak od czasu do czasu zaszaleć.
22 sty 2016 - 10:43
uwielbiam koturny. są milion razy bardziej wygodne od szpilek. to na co dzień. a na większe wyjścia obowiązkowo szpilki! smiling smiley
02 mar 2016 - 12:27
A macie takie z czerwoną podeszwą? winking smiley
14 kwi 2016 - 07:58
Ja najbardziej lubię klasyczne, chociaż może nie do końca są takie klasyczne grinning smiley wiadomo, ze czarne to podstawa, każda z nas powinna mieć jedna parę czarnych szpilek na wszelki wypadek, na jakieś wyjście. Lubię takie, które bardziej odsłaniają noge i kostkę, troche wycięte, noga wtedy wydaje się szczuplejsza, [zebrasbox.pl] niedawno kupiłam takie na pasek czółenka, ale własnie wyciętne troche, dzięki czemu stopa wydaje się byc szczuplejsza, do tego zakładam eleganckie spodnie w kant 3/4 wiec automatycznie troche w górę mnie to wyciąga smiling smiley
19 kwi 2016 - 07:34
Trendy trendami, a ja mam klasyczne krwiste szpilunie i zakładam je, kiedy chcę poczuć się wyjątkowo. I na nic mam modę. I tak wyglądam w nich świetnie. To mi wystarczy smiling smiley
20 kwi 2016 - 12:01
Zauważyłam, że do mody wracają szpilki w lekki szpic. To dobrze, ponieważ wydaję mi się, że wyglądają zgrabniej.
13 maj 2016 - 12:26
Niespecjalnie się znam na modelach szpilek, ale myślę, że to jest modne, co się komu podoba. Ja ostatnio zakochałam się w butach Sergio Rossi: [bymotyl.com]. Kosztować też trochę kosztują, ale za taką markę i jakość, to się nie ma co dziwić.
18 maj 2016 - 10:56
Ja sama nie wiem, czy kupić sobie teraz szpilki czy może jednak trampkismiling smiley Te drugie są znacznie wygodniejsze. Tutaj sobie trochę o tym czytam: [domodi.pl] i wszystko się wydaje takie fajnesmiling smiley
09 lis 2016 - 11:22
Szpilki same w sobie są modne, więc nie wyobrażam sobie nie mieć choć jednaj pary!
10 lis 2016 - 06:18
Ja mam nawet kilka par szpilek. Ale ostatnio rzadko w nich chodzę.
06 lut 2017 - 09:21
Ja muszę kupić nowe szpilki, bo potrzebuję takich butów na wesele. Zastanawiam się nad takimi granatowymi szpilkami jak te [allani.pl] . Pasowałyby do mojej kopertowej sukienki.
06 lut 2017 - 12:22
Szpilki ze szpicem są idealne dla kobiet z małym rozmiarem stopy.
19 gru 2017 - 13:02
mała stopa w takich szpilkach ładnie wygląda, ale wszystko zależy jaki szpic - w końcu klasyczny pasuje każdej z nas
click here for more info
15 lut 2018 - 11:32
Uwielbiam szpilki, bardzo mi się podobają, niestety strasznie się w nich męczę i zakładam je tylko na ważne okazje albo, gdy mam bardzo małą odległość do przejścia.
19 lut 2018 - 07:55
Też lubię chodzić w szpilkach. Tylko po kilku godzinach robią się niewygodne.
07 mar 2018 - 09:55
Szpilki muszą być w szafie każdej kobiety. Albo prawie każdej smiling smiley
Ja niestety potrafię w nich chodzić góra 4 godziny a potem padam , może jeszcze nie trafiłam na naprawdę wygodne.
08 mar 2018 - 11:20
Muszę mieć z przodu chociaż kawałek platformy, inaczej wymiękam
20 mar 2018 - 08:12
Najczęściej zamawiam z [velvetbut.pl] Maja wygodne, wyprofilowane buty. Jednak na wiosnę planuje zakupić mokasyny, a nie szpilki smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: