NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

tunika z cekinami

Wysłane przez kamina 
tunika z cekinami
22 cze 2015 - 21:17
A jak wam się moje drogie widzi taka tunika z cekinami jak ta z quiosque ?? bardzo mi się spodobała, idealna na lato do leginnsów choć tak się zastanawiam bo ma długoąć niczym sukienka. Podoba wam si e? [quiosque.pl]
Re: tunika z cekinami
28 cze 2015 - 10:26
Ja wolę bardziej stonowane, cekinów nie znoszę. Tunikę dla siebie zamówiłam stąd - [domodi.pl] . Jest idealna na lato.
27 kwi 2016 - 09:40
A to ja lubię na imprezy założyć czasami coś z cekinami. Albo na sylwestra! Wtedy to wręcz konieczność.
28 kwi 2016 - 09:06
A no to na Sylwestra to tak. Jednakże na co dzień - niekoniecznie.
01 sie 2016 - 07:56
Nie przepadam za cekinami, niestety bardzo często odpadają. sad smiley Ale na imprezę/sylwester dlaczego nie. winking smiley
25 sie 2016 - 08:12
To mnie z kolei podobają się bardziej eleganckie kreacje - na lato bardzo fajną opcją jest marynarski trend w modzie,
luźne białe spodnie i bluzka z kotwicą to ubiór dobry na spotkanie z przyjaciółmi, ale także spacer po molo.
25 sie 2016 - 11:22
Uwieolbi8am styl marynistyczny! Zwłaszcza latem się sprawdza.
08 wrz 2016 - 08:37
tunika z cekinami jest ekstra, ale nie na co dzień.
15 wrz 2016 - 09:29
O, ja uwielbiam tuniki, choć niekoniecznie z cekinami. Na lato kupiłam sobie taką - lniana, super się sprawdziła w upał! Ale już powoli rozglądam się na https://www.limango-outlet.pl/damskie-tuniki za czymś na jesień . No i chyba zostanę przy jasnych kolorach, bardzo mi przypadły ostatnio do gustu. A co do tych cekinów jeszcze, to nawet na sylwestra niekoniecznie. Chyba wolałabym raczej elegancką sukienkę...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-15 09:30 przez agatamorez.
06 pa 2016 - 09:21
Wydaje mi się, że cekiny już chyba wyszły z mody
06 lut 2017 - 12:16
No właśnie są modne bo moje koleżanki miały cekinowe sukienki lub jakieś dodatki. Bardzo fajny artykuł czytałam o stylizacjach na sylwka na portalu sprzedajemy: [sprzedajemy.pl] Tam nawet widziałam cekinowe sukienki.
03 mar 2017 - 13:08
Takie tuniki są bardzo ładne i gustowne ale bardzo ważne jest, aby nie przesadzić z ilością cekinów bo to może przytłaczać. Bardzo duży wybór ciekawych tunik można znaleźć na stronie http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/tuniki, gdzie każda z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Są one eleganckie i pasują na każdą okazję.
22 mar 2017 - 09:14
Rzeczywiście muszę się z tym zgodzić, byleby tych cekinów nie było właśnie za dużo, bo wtedy wygląda to tandetnie
11 kwi 2017 - 07:26
Ja także lubię tuniki, a obecnie bluzki damskie dostępne są w różnych fasonach i kolorach, więc wiele kobiet może podkreślić swoje atuty lub ukryć mankamenty figury. Idzie lato, więc warto może postawić na kwiaty i wzory?
03 lis 2017 - 12:26
Też nie chodzę w tunikach. Wbrew pozorom są dość niepraktyczne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: