NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

sukienka na ślub cywilny kuzynkiW sierpniu k

Wysłane przez kamina 
sukienka na ślub cywilny kuzynkiW sierpniu k
21 cze 2015 - 21:33
w sierpniu kuzynka bierze slub cywilny.szukałam sukienki na tą okazję- czegos lekkiego ale za razem eleganckiego. Co sądzicie o takiej sukience jak ta koronkowa z Depare ? [forum.abczdrowie.pl]
Re: sukienka na ślub cywilny kuzynkiW sierpniu k
03 wrz 2015 - 12:44
Niestety, ale nie wiem o której piszesz. Mi się podobają takie sukienki bez ramiączek http://domodi.pl/sukienki-bez-ramiaczek i uważam, że będą idealne na wesele. Trzeba je tylko dobrze dopasować, żeby się nie zsuwały w trakcie tańczenia.
25 wrz 2015 - 11:07
Ciężko, żeby się takie nie zsuwały winking smiley
28 wrz 2015 - 09:01
To zależy jak są wykonane. Ja mam takie z silikonowym paskiem. który ładnie przytrzymuje sukienkę.
28 pa 2015 - 10:55
ja na wesele nie polecam sukienek bez ramion. Nawet silikonowy pasek przy tańcu na niewiele się nada
22 cze 2016 - 14:55
Ja w ogóle nie przepadam za tego typu sukienkami, liczy się przede wszystkim wygoda, a wiem, że u mnie się to nie utrzymało. Jest wiele ciekawych i ładnych sukienek idealnych na wesele, a ta bez ramiączek to tak średnio się nadaje.
Raczej bym postawiła na coś bardziej zachowawczego na taką okazję. Może jakaś elegancka sukienka? Ostatnio kupowałam tutaj [www.ledorfashion.com] bo akurat weszła nowa kolekcja, w sam raz na letnie okazje tego typu.
12 lip 2016 - 09:33
sukienki Tenezito są przepiękne

20 lip 2016 - 12:13
A to tej marki nie znam. Ja sobie ładną sukienkę na wesele zamówiłam na Mosquito.
20 lip 2016 - 12:36
Ja też nie znam tej marki. Zaraz sprawdzę ją w Google.
20 lip 2016 - 14:26
Możesz przy okazji sprawdzić sukienki w sklepie Modbis. Te kracje są bardzo starannie uszyte, z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu na pewno będziesz dobrze się w nich czuć. A niektóre z nich świetnie wyszczuplają, więc mimo dodatkowych kilogramów, każda z nas będzie w nich wyglądać pięknie.
21 lip 2016 - 11:07
Faktycznie, bardzo ładne te sukienki. Nie znałam tego sklepu, a widzę, że to polska marka.
30 sie 2016 - 05:27
Wszystko zależy od wymiaru całego ślubu, czy przewidziana jest duża grupa osób czy raczej będzie to skromna uroczystość. Generalnie nawet ślub cywilny wymaga elegancji i dobrego smaku. Jeśli macie problem z wyborem takiej kreacji to polecam Wam do przeczytania ten artykuł http://mag.net.pl/jak-wybrac-sukienke-na-wesele/ w którym znajdziecie przydatne wskazówki.
12 sty 2017 - 08:59
Ja mogę polecić sklep z sukienkami w rozmiarze xxl, bo sama takie noszę (46) i zawsze miałam problem z kupieniem dla siebie czegoś odpowiedniego. Zawsze nie było rozmiaru albo koloru, a jak już coś było to w ogóle mi się nie podobało. Dlatego przerzuciłam się na zakupy poprzez sklep internetowy Lena: [lena.sklep.pl] , który oferuje rozmiary dla Pań od 40 do 62 i jest naprawdę w czym wybierać. Ostatnio kupiłam tam śliczną sukienkę dla siebie na ślub siostry.
09 lut 2017 - 11:37
Fajne propozycje sukienek na wesele i ślub znajdziesz na baan.pl/sukienki-na-wesele-co-trzeba-wiedziec-jak-wybrac-sukienke-na-wesele/. Bardzo ciekawy artykuł, tez idę na wesele ale w maju. Już się rozglądam za fajną kreacją.
02 wrz 2017 - 18:47
ja swoją zamawiałam w sklepie internetowym z elegancką odzieżą damską. Wyglądałam jak księżniczka w sukience projektowanej pod moja figurę smiling smiley
23 sty 2018 - 12:57
Dużo zależy od prywatnego gustu i typu sylwetki, ale mi ostatnio bardzo spodobała się ta sukienka [modbis.pl] i uważam, że na wesele byłaby idealna. Sama zastanawiam się czy znajdę odpowiednią okazję, bo bardzo mi się podoba, a nie lubię kupować ubrań, jeśli nie mam pewności, czy w nich wyjdę.
30 sty 2018 - 17:59
Jak szukasz czegoś fajnego i bajecznego to zerknij na propozycje do sklepu [e-sukienki.pl] . Akurat tam mają wiele ciekawych propozycji sukienek w różnym stylu. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie w fajnym kroju.
06 lut 2018 - 11:17
Kochana a buty już masz? Ja w ostatniej chwili kupowałam przez internet w Deichmannie szpileczki [www.deichmann.com] bo u nas w mieście nic ciekawego nie było, na szczęście szybko przyszły i pasowały idealnie do sukni to jej długości.
12 lut 2018 - 10:58
A jak powinna ubrać się świadkowa? To nie takie proste wybrać sukienkę dla druhny. Warto poczytać sobie porady: http://modbis.pl/Jaka-sukienka-na-wesele-dla-swiadkowej-Najlepsza-sukienka-dla-druhny-news-pol-1513771660.html i dowiedzieć się w jakiej kreacji wypada (i w czym będzie komu do twarzy) pójść na ślub w charakterze świadkowej.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-12 10:59 przez Nisiek.
11 maj 2018 - 07:49
Sukienka na ślub cywilny powinna być równie efektywna i nie zapominajmy o kwiatach. Bukiet ślubny powinien doskonale komponować się z całym strojem.

bukiet ślubny
16 maj 2018 - 10:06
Szukam i szukam i nawet przeglądam niektóre Wasze propozycje, ale nic mnie jeszcze nie urzekło sad smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-16 10:07 przez Weronika Janik.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: