NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co będzie modne?

Wysłane przez Margot 
Re: Co będzie modne?
16 pa 2015 - 07:37
W sezonie zimowym to pewnie jakieś szare kolory. My z dziewczyną zawsze przełamujemy konwencje i staramy się ubierać kolorowo. Ja bardzo lubię ciekawe nadruki na koszulki i z tego co się orientuję to długo z mody nie wyjdą.
10 lis 2015 - 16:07
Dużo brązu tak mi sie wydaje smiling smiley
14 lis 2015 - 13:08
no kolorowo do sezonu zimowego srednio pasuje winking smiley za duży kontrast z białym otoczeniem.

19 lis 2015 - 10:53
Modne będzie to co jest w sklepach... Jak chcę wiedzieć co ubrać to wchodzę na strony sklepów, sieciówek i widzę winking smiley
22 gru 2015 - 08:37
Ja uważam, że na wiosnę będzie modne coś w stylu tego kombinezonu: [quiosque.pl]
Lejące materiały i ciemne kolory, bo przypominam, że pewnie w kwietniu jeszcze będzie śnieg winking smiley
06 sty 2016 - 11:47
Już teraz kombinezony są modne. Ja latem zakupiłam jeden i mam zamiar chodzić w nim w przyszłym roku.
15 sty 2016 - 11:22
Zobaczymy co będzie modne wiosną i latem w roku 2016 winking smiley Zobaczymy co pokażą wsyztskie sieciówki , blogi modowe , znani projektanci winking smiley I ciekawe co pokaże nowa marka Flyordie z Łodziwinking smiley Powstała jakieś dwa lata temu . szyje ubrania eleganckie i sportowe winking smiley
07 lut 2016 - 11:37
Na wiosnę i lato 2016 kreatorzy lansują pastelowe kolory np. odcienie niebieskiego różu itp. Właśnie jestem na etapie kompletowania nowej garderoby w Lily White kupiła sobie krótką bladoróżową kurteczkę Morgan z eko skóry, którą upolowałam na wyprzedaży.
09 lut 2016 - 07:14
Na moje już jest modna odzież włoska damska teraz wszyscy moi znajomi kupują i ja też się skusiłam na dwie rzeczy z takiej kolekcji powiem wam że na prawdę warta uwagi.
11 lut 2016 - 11:04
Bardzo modny w ostatnim czasie stał się styl w klimacie miasta zwany urban. Jest szczególnie lubiany przez młodsza część społeczeństwa, głównie nastolatków którzy w ten sposób wyrażają swoją nieposkromioną naturę. Musze przyznać, że styl ten mi się podoba i gdybym była młodsza to przypuszczam, że tak bym się ubierała.
14 lut 2016 - 15:49
Ja zawsze podglądam celebrytki jeśli chodzi o stylizacje. Znalazłam fajny blog [www.krolowa-shoppingu.pl] - dużo ciekawych artykułów ze świata mody można znaleźć smiling smiley Często tam zaglądam w poszukiwaniu inspiracji.
02 mar 2016 - 12:24
Ja akurat na celebrytkach się nie wzoruję winking smiley
20 kwi 2016 - 12:10
Wydaje mi się, że w tym sezonie zdecydowanie warto będzie zwrócić uwagę na wyraziste sukienki, ja już w tym sklepie [www.mylady.pl] zaopatrzyłam się w dwie sztuki, a Wy jak stoicie grinning smiley?
27 kwi 2016 - 09:25
Ja mam sporo sukienek, ale kolejna z pewnością by się przydała. Sukienek na lato nigdy nie za wiele.
05 maj 2016 - 15:40
W dzisiejszych czasach garnitury smokingowe są bardzo modne na wesele, możecie takie dostać w tym modnym sklepie internetowym, [www.malibu-moda.pl] własnie tutaj kupicie najmodniejsze garnitury i smokingi na wesele czy inną ważną uroczystość !
06 maj 2016 - 20:49
Liczę, że skórzane plecaki będą jeszcze jakiś czas modne, bo zamierzam sobie sprawić jakiś jeszcze tej wiosny. Wprawdzie nie przywiązuję aż tak wielkiej wagi do podążania za trendami, ale też nie chciałabym wyskoczyć w czymś archaicznym winking smiley
08 maj 2016 - 11:38
Moda ciągle się zmienia i ciągle powraca, a tak naprawdę modne jest to, co nam się podoba, a poniekąd rzeczywiście też to, co akurat wrzucą do sklepów. Ostatnio zauważyłam, że wróciła moda na ubrania w stylu boyfriend i jest tego coraz więcej. Kobiece ubrania sięgające po męskie wzorce, są coraz powszechniejsze, ale jest to okupowane kosztem kobiecości.
20 maj 2016 - 09:02
mnie sie nie zawsze podoba to co wrzucą w sklepach ;/ jak mam byc szczera , a zwłaszcza właśnie takie okupowanie kosztem kobiecości jak mówi hepski . poza tym teraz jest raczej sezon wiosenno letni i mysli sie o tym co będzie modne tego lata ? widze dużo kwiatów .sukienki bardziej wzorzyste. poza tym ostatnio upolowałam bardzo fajne okulary przeciwsłoneczne , ukochane Ray Bany . Szukałam w różnych sklepach internetowych. wszędzie jakieś drogie te okulary . w końcu znalazłam za w miare rozsądną cenę na Optical Christex.Bardzo dobry kontakt z obsługą i szybka wysyłka.poza tym z tego co widziałam to mają okulary znanych marek takich jak bvlgari czy prada .
23 maj 2016 - 09:19
Też właśnie zauważyłam, że modne są wzorzyste ubrania. Ja jednak za takimi nie przepadam.
06 cze 2016 - 08:22
Zauważyłam, że teraz modne są ubrania w azteckie wzory. I w sumie kupiłam sobie taką spódniczkę.
22 cze 2016 - 14:49
Co do wzorów to się zgodzę, choć obecnie w ogóle modne są dość nietypowe wzory, nie tylko azteckie. Ja trafiłam przypadkiem na całkiem inną ciekawostkę związaną z modą, o tyle nietypową dla mnie, że chyba jest warta wspomnienia. Chodzi mi konkretnie o modę bieliźnianą w artykule na domodi: [domodi.pl], gdzie główną rolę odgrywa właśnie bielizna nocna, ale także sukienki i tuniki stylizowane na nocne koszule. Nie powiem - dość ciekawe i nietypowe, w niektórych nawet można by się pokazać na ulicy, ale tak ogólnie to nie wiem, co o tym sądzić.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-22 14:51 przez hepski.
28 sie 2016 - 21:21
Teraz dużo się widzi na ulicach street fashion - coś takiego [www.milovstore.com] . Mi szczerze mówiąc się to bardzo podoba. Sama zastanawiam się czy nie spróbować się tak ubierać
08 wrz 2016 - 10:35
Gdybyście nie wiedziały jak wybrać sukienki to polecam lekturę tego artykułu: [poradnikowy.net] . Może łatwiej wam będzie dokonać właściwego wyboru, szczególnie że moda szybko się teraz zmienia smiling smiley
19 wrz 2016 - 14:45
Wydaje mi się, że tej jesieni i zimny będzie modne to co od kilku sezonów, czyli botki za kostkę, sztyblety (skórzane i zamszowe), duże torebki typu shopper lub na zamek, najlepiej w kolorach burgund, butelkowa zieleń, beż, brąz. Podobnie będzie w kwestii ubrań. Ostatnio przeglądałam stronę mojego ulubionego sklepu z polską odzieżą, czyli [www.limoda.pl] to widzę, że jesienią chyba będą królować granatowe i czarne sukienki z rękawkami, wzorki w panterkę i ogólnie odzież w ciepłych barwachwinking smiley
10 pa 2016 - 09:54
Z mody raczej nigdy nie wyjdą sukienki, w tym oczywiście mała czarna. Teraz jest tyle fasonów, że ciężko się zdecydować. W dodatku każdego sezonu jesiennego pojawiają się nowe wzory. Sukienki na jesień zaczynam przeglądać na stronach typu Domodi.pl ponieważ mają tam tak duży wybór, że każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Idę na chrzciny za 2 tygodnie i muszę szybko sprawić sobie fajną sukienkę, najlepiej z dłuższym rękawkiem.
14 pa 2016 - 07:38
Z tego, co zauważyłam to bardzo modne są koszulki ze śmiesznymi napisami, grafikami, często zapożyczone z popkultury czy aktualnych wydarzeń na świecie. Każdy przecież słyszał o człowieku gorszego sortu czy słowach Rozenek \\\'Nie mów do mnie teraz\\\". Producenci odzieżowy wykorzystali ten myk i sprzedają właśnie takie modne, kultowe napisy winking smiley
10 lis 2016 - 06:22
Jak dla mnie są to żenujące napisy. Koszulka z gorszym sortem? No proszę Cię...
14 lis 2016 - 15:39
Jeśli poszukujecie porad na temat mody i stylizacji, to polecam odwiedzić ten blog emodini.pl , na którym można znaleźć ciekawe i praktyczne informacje dotyczące wyboru strojów. Jest tam coś i o modzie damskiej, męskiej, jak i dziecięcej.
14 gru 2016 - 10:35
Sporo modnych ubrań można znaleźć w ofercie tego sklepu: [www.selfieroom.pl]. Co chwilę pojawiają się nowości i równie często można liczyć na fajne wyprzedaże! smiling smiley Profesjonalna obsługa, także polecam serdecznie smiling smiley
20 gru 2016 - 11:24
A jaki styl preferujecie u Panów? winking smiley Ja od zawsze jestem za sportowym albo ewentualnie za łączeniem stylu sportowego z klasycznym smiling smiley Wpadła mi ostatnio w oko oferta sklepu, w którym znaleźć można genialne bluzy: http://sklep.ultrasgate.pl/bluzy/130-bluza-z-kapturem-extreme-hobby-rapid-signature-szara.html - UltrasGate.pl stawiają na jakość oraz są naprawdę solidną firmą. Szeroka oferta, zatem każdy mężczyzna znajdzie tam coś dla siebie smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: