NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co będzie modne?

Wysłane przez Margot 
Co będzie modne?
17 sie 2012 - 10:21
Jak myślicie, co będzie modne w sezonie jesienno-zimowym? Jakie kolory? Jakie fasony i wzory?
Wiki
Re: Co będzie modne?
21 sie 2012 - 11:32
na pewno kolor burgundowy, złoto i srebro. sporo barokowych deseni, nawet na płaszczach i kurtkach. wracają spodnie cygaretki i duuże marynarki oraz płaszcze
06 wrz 2012 - 22:05
Z tego co wiem, w butach jak zawsze o tej porze roku klimaty militarne. Utrzymają się też platformy
25 pa 2012 - 14:29
Maximus Fashion Center już wie co będzie modne tej jesieni, a przynajmniej w jakiej kolorystyce tongue sticking out smiley Podsyłam link - [ona.24polska.pl]
tereska80
23 lis 2012 - 13:23
ja strasznie długo nie mogłam się przekonać do koturn , a nie dawno zakupiłam jedne i to dość wysokie. dobrze się chodzi i co dziwne z gracją też się dam. Może nie tak jak na obcasach, ale bioderka się ruszają. Z ubrań, zachwycają mnie grube, nieco za duże swetry. Mega ciepło!
30 mar 2014 - 10:43
Na pewno modne będą kolory jak niektórzy wymienili złoty i srebro będzie przeważać.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 11:48 przez aga2021.
05 kwi 2014 - 09:26
Modne będą torebki z filcu smiling smiley. Do tej pory wydawało mi się, że takie torebki są raczej dwu sezonowe na jesień i na wiosnę, ale jak widzę te wszystkie kolory, hafty, wzory to myślę, że cały rok spokojnie można się nimi cieszyć. Ostatnio nabyłam taką : [www.grupart.pl] i z czystym sumieniem polecam.
19 kwi 2014 - 09:20
Ja ostatnio mam troszke więcej czasu i przeglądam trendy 2014, zarówno dla mnie jak i dla mojego partnera. Chociaż wydaje mi się, że sporo pomysłów jest takich samych jak w zeszłym roku, co mnie bardzo cieszy, ponieważ w zeszłą wiosnę i wakację wymieniłam całą swoją szafę.
26 cze 2014 - 10:55
A jak myslicie, jakie okulary przeciwsłoneczne będa tego lata modne? Co sądzicie o takich: http://www.sklepnemezis.net.pl/index.php?nz=prod&id=167 ? chciałabym kupic takie smiling smiley
07 sie 2014 - 13:10
Okulary Ray-Ban zawsze są w modzie, sama niedawno zamawiałam na http://ubutik.pl/c/1527/vogue-okulary-przeciwsloneczne.html , nawet podobny model do tych prezentowanych przez Ciebiesmiling smiley
29 pa 2014 - 10:21
Słyszałam, że modne są też w tym sezonie spodnie boyfriendy. Sama też przymierzam się do kupna jednych dla siebie. A Wam podoba się taki model, lekko chłopięcych spodni? smiling smiley
30 pa 2014 - 20:58
Modne będą na pewno bluzy z nadrukami...Moim zdaniem hit tego sezonu...must have!!! ostatnio zakupiłam jedną... I nawet cenki znośne, dzięki rabacikom! tutaj macie linksmiling smiley [kodyrabatowe.interia.pl]
03 lis 2014 - 07:41
Teraz wydaje mi się , że wszytskie tuniki są bardzo modne. Osobiście kupuję te w stylu oversize np. taka w kratownicę http://www.tivesti.pl/modne/tuniki.html wydaje się ciekawa złaszcza do spodni rurek czy krókiej sukienki
13 lis 2014 - 14:16
Ostatnio też przeczytałam, że ołówkowa spódnica zyskuje coraz to większą popularność. A co Wy o tym myślicie? Zakładacie ołówkowe? Ja w sumie mam jedną i od czasu do czasu lubię w niej chodzić, szczególnie na jakieś eleganckie okazje winking smiley
13 lis 2014 - 15:14
Moje koleżanki prowadzą bloga - minimalistyczna widziałam, że już mają fajne propozycję na modę tej jesieni. Może komuś się spodoba?
24 lis 2014 - 07:48
karolcia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Słyszałam, że modne są też w tym sezonie
> spodnie boyfriendy. Sama też przymierzam się do
> kupna jednych dla siebie. A Wam podoba się taki
> model, lekko chłopięcych spodni? smiling smiley

Mnie się podobają boyfriendy. Mają w sobie to coś, co sprawia, że pomimo swojego kroju wygląda się w nich kobieco. Poza tym lubię próbować nowości, a rurki są już moim zdaniem zbyt oklepane winking smiley
25 lis 2014 - 07:35
Szczerze mówiąc mnie się te spodnie kompletnie nie podobają. Lubię być elegancka i kobieca. Mam wrażenie że światowa moda znowu próbuje zrobić z nas, kobiet chłopczyce. A jak spódnica, to najlepiej rozkloszowana <3
Tuniki, owszem ale tylko takie któe podkreślają kobiecą talię i nie wyglądają jak worek winking smiley
05 gru 2014 - 08:54
Mnie też się raczej nie spodobały. Za to modne są na pewno botki na obcasie. Mnie spodobały się takie czarne nba słupku www.renee.pl/botki na obcasie smiling smiley
05 lut 2015 - 10:22
Ja ostatnio natrafiłam na post, co będzie modne we wiosnę: [poradnikmodowy.wordpress.com] Polecam smiling smiley
10 mar 2015 - 14:31
a buty jakie będa modne? balerinki w motywem węzowej skórki będa pasowały na wiosnę? strasznie mi się w Kari takie spodobały [sklep.kari.com]
18 kwi 2015 - 14:43
Moim zdaniem nic z motywem wężowej skórki nie wygląda dobrze winking smiley.
11 maj 2015 - 20:31
Żadne zwierzęce motywy nie sa modne.
28 maj 2015 - 10:19
Nie zastanawiam się co będzie modne w przyszłym sezonie. Zazwyczaj noszę to, co mnie się najbardziej podoba. Ostatnio szaleję na punkcie koszul w kratę. Mój najnowszy zakup to koszula w czarno-białą kratę z [www.diversesystem.com] . Nie mogłam się jej oprzeć smiling smiley
31 maj 2015 - 15:12
A zobaczcie na ta spódniczkę z Quiosque - [quiosque.pl]
Super na lato. Mama zamiar sobie właśnie ją zamówić, no to na pewnoe będzie hit tego sezonu
16 cze 2015 - 13:41
leslie Napisał(a):
> Żadne zwierzęce motywy nie sa modne.

Dokładnie. Chociaż biorąc pod uwagę preferencje niektórych kobiet, można by pomyśleć, że tak jednak jest. Takie kobiety trochę kojarzą mi się ze swag\'em. Niekórzy zrobią wszystko, żeby rzucać się w oczy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-26 10:37 przez amanda_kos.
22 lip 2015 - 09:46
A skąd w ogóle czerpiecie informacje na temat mody?
24 lip 2015 - 12:08
Modne będą na 100% rzecy ponadczasowe winking smiley Wydaje mi się, że hitem staną się też takie koszulki [sibysi.pl] ostatnio pod Bagatelą widziałam dziewczynę albo z idealnie symetrycznymi dziarami albo w takie właśnie koszulce.
08 wrz 2015 - 05:54
marina Napisał(a):
> A skąd w ogóle czerpiecie informacje na temat
> mody?

Najczęściej z portalu Domodi. Tam można przeglądać różne trendy oraz stylizacje użytkowniczek.
25 wrz 2015 - 11:02
Co będzie modne tej jesieni? Wiecie? winking smiley
25 wrz 2015 - 12:57
Zauważyłam, że modne są motywy indiańskie. Oraz frędzle. Widzę pełno frędzli w sklepach. Okropieństwo.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: