NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co będzie modne?

Wysłane przez Margot 
Re: Co będzie modne?
14 sty 2017 - 16:12
Ostatnio miałam okazję spędzać trochę czasu w sieci na przeglądaniu różnego rodzaju stron smiling smiley Powiem Wam, że bardzo modne rzeczy znalazłam w tym butiku internetowym [www.selfieroom.pl] smiling smiley
17 sty 2017 - 09:01
A mi się nic tam nie podoba. Już parę razy przeglądałam ofertę na tej stronie.
09 lut 2017 - 11:42
Lubie zamawiać w butikach online winking smiley w ogóle w sklepach internetowychwinking smiley
13 lut 2017 - 09:22
Byłam ostatnio w Hiszpanii i mam teraz przeczucie, że w najbliższym sezonie letnim popularne będą buty w kolorze srebrnym lub złotym. Dużo młodych dziewczyn takie tam teraz nosi

15 lut 2017 - 08:30
Niezależnie od tego co będzie modne wybierając taką na przykład sukienkę na wesele warto kierować się również savoir vivrem, dlatego warto tutaj [allani.pl] przejrzeć sobie kreacje na wesele i wybrać taką, by prezentować się dobrze i nie urazić panny młodej.
15 lut 2017 - 13:27
Ja akurat mam takie dosyć luźne podejście do tego co będzie modne, uważam że modę każdy kreuje sobie sam, to w czym lubimy siebie i w czym czujemy się dobrze i oczywiście dobrze wyglądamy jest o wiele lepszym wyborem niż na siłę pakowanie się w ubrania które w danym sezonie zostały przez kogoś okrzyknięte modnymi. Dla mnie najwygodniejszymi i jednocześnie od wielu sezonów modnymi butami są balerinki, lubię zarówno te zdobione jak i najzwyklejsze w których można wyjść na spacer z psem. W tym roku postawiłam na modele z www.primamoda.com.pl/kolekcja-damska/baleriny.html.
16 lut 2017 - 13:56
jakoś nie mogę sobie wyobrazić siebie w kolorze złotym, ale srebrny jak najbardziej

16 lut 2017 - 15:32
Ja nie wiem jak Wy dziewczyny nadążacie za tą modą grinning smiley jak swojego czasu pracowałam w centrum handlowym, to nie zdążyłam dobrze wyłapać jakie kolory i fasony są modne w danym okresie, a wystawy już się zmieniały winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 15:33 przez majka.nn.
02 mar 2017 - 12:18
Ciężko określić, co będzie modne, dlatego warto śledzić w sieci, o czym się teraz mówi. Wydaje mi się, że warte uwagi będą kombinezony http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kombinezony-damskie_opcje_dlugosc-nogawek,krotkie i w to lato będą jednym z popularniejszych wyborów modowych, ale zobaczymy. Moda nigdy nie ogranicza się tylko do jednego stylu czy ubioru.
06 mar 2017 - 14:13
Ja lubię śledzić modowe nowości, a najchętniej to korzystam z portalu internetowego Musisz to mieć , który jest poświęcony tematyce ubrań i butów. Można tam oczywiście znaleźć wszystko to, co jest modne w danym sezonie. Poza tym można obserwować różne promocje albo podglądać stylizacje. A jak się coś nam spodoba to jest możliwość bezpośredniego przejścia do sklepu i zamówienia danej rzeczy. Dzięki temu portalowi zawsze mogę być na bieżąco.
07 mar 2017 - 11:17
A ja w ogóle nie patrzę na to co będzie modne tylko po prostu chodzę w tym co mi się podoba. Znam natomiast dziewczyny które są typowymi ofiarami trendów i nawet jak coś im nie pasuje do sylwetki to i tak założą bo akurat jest na wybiegach ^^
14 mar 2017 - 04:44
Ciężko powiedzieć co będzie modne. Mogę na pewno stwierdzić że ja będę chodzić w tym co mi się podoba a nie w tym co innym chcą widzieć smiling smiley nie dawno dostałam paczkę z czółenkami które kupiłam na [www.czasnabuty.pl] . Dla mnie bomba, nie myślałam że będą mi się aż tak bardzo podobały. Jestem pewna że jak przyjdzie pogoda to sama ustawiała nowy trent w tym roku smiling smiley
14 mar 2017 - 08:05
W sumie to trudno nadążyć za trendami. Moim zdaniem lepiej postawić na klasykę. Ta się zawsze sprawdzi. Tutaj: https://modbis.pl/pol_m_Zakiety-damskie-164.html znajdziecie wysokiej jakości, świetnie skrojone żakiety. Produkty w sklepie ModBis są wykonane z najlepszych materiałów.
19 cze 2017 - 07:08
Moda się ciągle zmienia, gdy nie wiadomo, co będzie modne, ale dlatego chyba warto śledzić modowe prognozy
10 lip 2017 - 06:38
W takich sprawach najlepiej posługiwać się wskazówkami, jakie możemy znaleźć w internecie. To stanowi duże ułatwienie w szukaniu określonej rzeczy. Moja córka tak zrobiła, kiedy szukała odpowiedniej kreacji na studniówkę. Znalazłam pomocny artykuł na stronie http://frappe.pl/sukienka-do-poloneza-i-do-bialego-rana-szukamy-sukienki-na-studniowke/, co pomogło jej w znalezieniu sukienki idealnie do niej pasującej i nie miała problemu ze znalezieniem wartościowego sklepu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: