NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Torebki

Wysłane przez Natka123 
Torebki
11 cze 2018 - 13:20
Jakie będą modne w tym roku torebki? Gdzieś czytałam na blogu, że torebki skórzane w kwiaty będą na topie i inne takie rzeczy nawiązujące do egzotyki czy to prawda według was? Tak przy okazji, gdzie kupujecie zazwyczaj torebki w sieci? Znam pobliskie butiki i mnie nie zadowalają swoim asortymentem. Będę wdzięczna za odpowiedź bo lato tuż tuż.
Re: Torebki
12 cze 2018 - 07:25
Nie powiedziałabym, że to będzie takim wielkim trendem. Tego lata można zauważyć w modnych sklepach hiszpanki w różnych krojach i na ulicach podobnie. Według mnie takie bluzeczki będą popularne jak zawsze. Ponad to jasne kolory jak pudrowy róż, błękit, limonkowy, cytrynowy. Wystarczy się rozejrzeć po sklepach np. Street Legend i się okazuje co jest modne. A odpowiadając na pytanie torebki w kwiatki są zawsze dobre tylko i wyłącznie gdy masz dobrana odpowiednią stylizację winking smiley
12 cze 2018 - 07:26
Mi osobiście się te torebki nie podobają. Ja od kilku lat noszę torebki Michaela Korsa, ostatnio nawet na stylowoimodnie.pl zamówiłam nowy model w pastelowym różu do letnich stylizacji.
13 cze 2018 - 08:09
Torebki zawsze zamawiam na [zoio.pl]. Mają tam duży wybór i dobre ceny więc polecam to zawsze przyjaciółkom.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: