NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

nowa moda w domach

Wysłane przez dawidek 
nowa moda w domach
10 mar 2015 - 08:25
kupiłem ostatnio nowy model telefonu stacjonarnego, tylko zastanawiam się jakiego kabla użyć. Myślicie, ze od firmy Bitner coś się nada?
Re: nowa moda w domach
10 mar 2015 - 14:16
kabel jak kabel byleby była telefoniczny haha , piękna reklama
11 maj 2015 - 20:28
Raczej standardowy grinning smiley
21 pa 2015 - 13:53
Ja słyszałam, że ostatnio bardzo modny jest styl skandynawski.

22 pa 2015 - 06:20
Mi jeśli chodzi o dodatki do domu podobają się stonowane kolory. Żona ostatnio zamówiła pościel granatową, a do tego dwie poduszki z nadrukami. Fajne jest to, że teraz można wykonywać nadruki właśnie na poduszkach np. w sklepie [ideashirt.pl]. Można tworzyć wiele kombinacji, a poszewki są tańsze niż cała pościel.
21 gru 2015 - 08:54
Super wątek smiling smiley od kabli do pościeli grinning smiley
06 sty 2016 - 11:47
Hmm a co ma kabel do telefonu do mody? Nie bardzo rozumiem takiego powiązania.
15 sty 2016 - 10:37
Ja w coraz więcej u znajomych w mieszkaniach spotykam świec zapachowych w bardzo ładnych wzorach. Z początku nie mogłam się przyzwyczaić do ich zapachów, a teraz wybrałam takie które mi odpowiadają i są delikatne. Trafiłam na stronę [zapachdomu.pl] Jest tu wiele ciekawych propozycji. A okazja na zakupy wyjątkowa, bo przez 7 dni mają talon promocyjny 20%. Wystarczy przy składaniu zamówienia zaznaczyć \\\"wyp20\\\" To ciekawa oferta.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-15 10:38 przez mieszczka.
02 mar 2016 - 12:27
A kto ma jeszcze telefon stacjonarny?
13 maj 2016 - 12:28
Ja też się nad tym zastanawiam. U mnie w domu stacjonarny telefon zlikwidowano już ładnych parę lat temu.
09 lut 2017 - 11:43
Prostota, połączenie bieli z czernią, szarością winking smiley Ładne i modne smiling smiley
19 gru 2017 - 13:03
mnie też się takie połączenia podobają

investigate this site
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: