NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sukienka princeska

Wysłane przez anaka 
Sukienka princeska
04 gru 2014 - 09:42
Czy waszym zdaniem sukienka princeska wciąż jest w modzie?
Re: Sukienka princeska
05 lut 2015 - 10:27
Pewnie, że tak! Ja uwielbiam takie sukienki, jak zresztą wszystkie sukienki wizytowe grinning smiley
05 lut 2015 - 11:58
A Ty co? Sama sobie odpowiedziałaś? grinning smiley hehe
Ja myślę, że takie sukienki są w modzie, jak najbardziej. Sama mam kilka i nie zamierzam się ich pozbyć, bo świetnie zakrywają moje szersze bioderka grinning smiley
11 lut 2015 - 07:58
Myślę, że sukienki princeski nigdy nie wychodzą z mody. Mi bardzo pododba się ta ze zdjęcia, jednak nie wiem, czy to nie za odważny kolor dla mnie.

10 mar 2015 - 14:32
pewnie że nadal w modzie sa princeski, te sukienki chyba nigdy nie wyjda z mody
19 mar 2015 - 11:47
Hmm...niektóre princeski można by nawet założyć do pracy, jeżeli nie obowiązuje nas sztywny dress code! Być może sobie takową kupię, bo aktualnie czytam artykuł o tym jak wybrać sukienkę do pracy i próbuję skompletować nową garderobę, dzięki której będę wyglądała w biurze, tak jak wyglądać by wypadało.
18 kwi 2015 - 14:43
Jeśli chodzi o ubiór w pracy to jestem zdania, że klasyka i prostota sprawdza się najlepiej. Co do princesek - mi się bardzo podobają. Szukam nawet sukienek princesek na domodi.pl, ale póki co jeszcze nie znalazłam nic co by mi się spodobało i ewentualnie na mnie pasowało.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-26 06:01 przez amanda_kos.
11 maj 2015 - 20:32
Mnie takie zupełnie nie pasują.
20 maj 2015 - 10:20
One chyba zawsze będa modne. Mnie się ta z Bialcon strasznie spodobała i zastanawiam się nad jej zakupem. Kolor Rewelacja, zwiewna, dobra gatunkowo [bialcon.pl]
Pasuje i do wyjścia i tak na spacerek z rodziną
18 lip 2015 - 20:25
No pewnie, że tak choć może nie koniecznie pasują do wszystkich okazji, ale to już sama musisz wyczuć, natomiast gorąco polecam wam super modny ostatnio kolor, czyli pudrowy róż - [wedly.pl] , doda kobiecości i uroku każdej z nas smiling smiley
18 lip 2015 - 20:57
Ja się źle czuję w takim kroju. Wolę mniej \"słodkie\".
08 wrz 2015 - 05:53
Mi akurat podobają się takie kroje. Ale ja nie posiadam jednego, określonego stylu i chodzę we wszystkim co mi wpadnie w oko.
25 wrz 2015 - 11:05
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja się źle czuję w takim kroju. Wolę mniej
> \\\"słodkie\\\".

Lubisz bardziej klasyczne?
25 wrz 2015 - 12:58
A co myślicie o rockowych stylizacjach? Ubieracie się tak?
28 wrz 2015 - 09:03
Ja raczej nie. W sensie skóra, ćwieki i siateczki?
20 pa 2015 - 08:19
Wielu moich znajomych są jak tego rodzaju stylu.
[www.evewholesale.com]
20 lis 2015 - 07:48
Warto kupić teraz cały czas takie fajne sukienki się kupuje dla dzieci na chrzest dla dziewczynek właśnie tego typu sukienki i różne ubranka.
Warto sobie sprawdzić
20 lis 2015 - 10:02
Mi się bardzo podobają smiling smiley
07 gru 2015 - 08:55
Mi także bardzo się podobają te sukienki. Są urocze!
09 gru 2015 - 07:34
Polecam - ubranka niemowlęce do chrztu które też podobnie wyglądają dla dziecka to wygoda i nawet słodko w tym wygląda. Naprawdę świetna sprawa.
21 gru 2015 - 08:46
Mnie się podobają takie sukienki chociaż sama takiej nie mam ponieważ mi nie pasują sad smiley
06 sty 2016 - 11:46
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja raczej nie. W sensie skóra, ćwieki i
> siateczki?

No skóra i ćwieku. Siateczki już niekoniecznie grinning smiley.
29 kwi 2016 - 12:12
08 maj 2016 - 11:42
Rzeczywiście, tego typu sukienki chyba nigdy z mody nie wyjdą, są po prostu bardzo ładne i bardzo kobiece.
11 maj 2016 - 13:01
To prawda. Takie sukienki są ponadczasowe. Sama mam kilka.
23 maj 2016 - 06:38
A w jakich sukienkach chodzicie latem? Ja lubię dresowe, są bardzo wygodne podczas noszeniach ich na co dzień.
23 maj 2016 - 07:00
W to lato mam zamiar chodzić w sukienkach w kwiaty. Ten wzór stał się bardzo modny w ostatnim czasie. W sklepie Modbis znajdziecie wiele takich kreacji, także w rozmiarach XXL. Zerknijcie!
19 lip 2016 - 12:39
Najszybciej i najłatwiej zdecydowanie przez internet, wystarczy zerknąć - [navona.pl]
Znajdziesz w takiej cenie ładne sukienki gdzieś na mieście? Raczej nie ma szans, a przecież generalnie wybór w tym temacie jest naprawdę bardzo duży.
21 lip 2016 - 11:09
A to prawda. W sieci ubrania są znacznie tańsze. No i jest większy wybór.
14 gru 2016 - 14:18
I jeszcze ten sklep koniecznie bierzcie pod uwagę - [www.vissavi.pl]
Wybór mają mega, da się coś sensownego dopasować, ale to kwestia znajomości kupowania w sieci.
I tak można sobie dobrać idealną kieckę.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: