NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Suknia ślubna

Wysłane przez Eliza32 
Suknia ślubna
26 cze 2017 - 18:24
Stoję przed tym sympatycznym dylematemsmiling smileyjaką suknię włożyć w tym wyjątkowym dniu, i pojawia sie podstawowe pytanie czy biała czy ecru, a może jeszcze jakaś inna? Mam czarne wlosy i raczej blada cere, wiec nie wiem na jaki kolorek sie zdecydować .I zastanawiam się też nad fasonem , ogółem to bardzo przemawiają do mnie delikatne suknie ślubne Jak uważacie ?
Re: Suknia ślubna
08 sty 2018 - 14:01
Mi podobają się bardzo nietypowe suknie ślubne, sama miałam suknię brzoskwiniowo-łososiową, kolor zmieniał się nieco w zależności od oświetlenia i wiele osób potem pytało gdzie ją kupiłam, bo bardzo się podobała. Na nieszczęście dla nich projekt był mojego pomysłu, a uszyła ją znajoma krawcowa.
28 mar 2018 - 08:25
ja zdecydowałam się na wypożyczenie swojej sukni ślubnej. Najbardziej do gustu przypadła mi oferta [www.suknie-maria.pl] gdzie znalazłam taką wymarzoną suknię na swój ślub.
13 kwi 2018 - 06:35
Myślę, że najlepiej poprosić o pomoc specjalistów z branży. Oni na pewno pomogą wybrać coś ładnego i zorganizują zakup czy wypożyczenie. Polecam tę firmę: [mojewielkiewesele.pl]
Sprawdzona przeze mnie i daje radę.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: