NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

moda na dystrybutory z wodą

Wysłane przez jadwisia 
moda na dystrybutory z wodą
11 kwi 2017 - 01:59
Nie wiem, czy to tylko taki mój wymysł, czy faktycznie prawda ale mam wrażenie, że ostatnio gdzie byśmy nie poszli tam dostępne są dystrybutory z wodą. Zaczęłam się nad tym zastanawiać do tego stopnia, że postanowiłam taki zamówić do warsztatu mojego męża. Myślicie, że ten z firmy [www.darnatury.pl] będzie odpowiedni?
Re: moda na dystrybutory z wodą
19 maj 2017 - 13:44
Tak, jest moda na dystrybutory ale też zrozumiałe że się pojawiły w wielu miejscach bo nie wszędzie woda jest dobra. Ja akurat nie narzekam, mieszkam w Warszawie a tu jakość wody bardzo się poprawiła ostatnio, warszawskie MPWiK stanęło na wysokości zadania najwidoczniej smiling smileyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 13:45 przez kaśka33.
Re: moda na dystrybutory z wodą
12 cze 2017 - 12:24
Nie wszędzie się to opłaca. Myślę jednak, że w budynkach użyteczności publicznej - jak najbardziej.
Re: moda na dystrybutory z wodą
08 sty 2018 - 13:58
Też zauważyłam, że wszędzie są reklamy tych dystrybutorów. Ja w domu używam zwykłego dzbanka z filtrem i to mi wystarcza.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: