NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

eko autka

Wysłane przez jolinka 
eko autka
23 sie 2014 - 08:43
Co myslicie o eko samochodach? autach hybrydowych? ja wlasnie szukam autka i mysle o hybrydowej yaris. jakies opinie?
Re: eko autka
01 pa 2014 - 19:45
sam nie mam doświadczenia akurat z hybrydami i jestem ciekaw jak to się cacko sprawuje także podbijam temat bo widzę ze cisza ;p niech ktoś się pochwali jak te autka jeżdżą ;p
19 pa 2014 - 14:05
Hybryda to dobry pomysł na nasze korki w mieście. Toyota ma chyba taką ofertę tyle tylko nie wiem czy dotyczy Yarisa. Myslę że szkoda takiego silnika do takiego samochodu. Jest przynajmniej dla mojej rodziny za mały. O ile mi wiadomo jest hybrydowa Toyota Auris. Decydując się na taką Toyotę lub Leksusa czekają na Ciebie dopłaty unijne zrównujace cenę takiego auta z silnikiem hybrydowym do diesla. Powinnaś przed kupnem to sprawdzić albo u dilera Toyoty, albo u jakiegoś doradcy finansowego typu [taxcare.pl] . Ja mimo wszystko preferuję diesle. Moja Dacia kombi pali 4,3 l/100 km. Myslę ze era samochodów elektrycznych wejdzie do nas nie długo. Może tak jak w Estonii gdzie najpierw postawiono na stacje dokujace prad, a potem zamówiono specjalnie dla Estonii 600 elektrychnych samochodów Mitsubishi dla urzędników. Teraz otworzono dopłaty ekologiczne i czekają na reakcję rynku.
06 lut 2017 - 09:26
Ja bym chciała takie hybrydowe auto, ale bardzo dużo takie kosztuje.
02 mar 2017 - 12:23
Jak dla mnie fajna sprawa, ale minie jeszcze dobrych kilkanaście, albo i kilkadziesiąt lat, zanim całkiem się na nie przejdzie
18 sty 2018 - 10:11
na pewno długa droga przed nami, ale jest to świetna sprawa, choć różne artykuły czytałam i są przeciwnicy i zwolennicy. Głównie podważalnym argumentem jest to \"eko\" czy faktycznie mają dużo wspólnego z ekologią
[www.knall.com.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: