NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wesele kraków

Wysłane przez amelia90 
Wesele kraków
14 lis 2016 - 11:14
Witam smiling smiley Chcę Was prosić o polecenia jakiejś sprawdzonej restauracji w Krakowie, aby zorganizować wesele. Znajomi polecają mi, aby skorzystać z oferty: [www.uziyada.krakow.pl] - restauracja pięknie urządzona, bardzo klimatyczna smiling smiley Poznam jednak opinie osób, które miały okazje tam być smiling smiley Pozdrawiam! smiling smiley
Re: Wesele kraków
14 lis 2016 - 12:00
A co powiesz o restauracji Boscaiola? Wygląda bardzo ładnie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 21:22 przez frannek4dg.
14 lis 2016 - 16:47
U mnie znajomi polecali jeśli chodzi o restaurację na wesele to miejsce w Krakowie: [www.restauracjaavangarda.pl] smiling smiley Podobno nie tylko ładny wystrój, ale bardzo dobre tradycyjne potrawy.
21 lis 2016 - 16:39
I warto także skorzystać podczas wesela z usług barmana. Pokazy barmańskie, różnorodne drinki wystarczy sprawdzić
[boscybarmani.pl]
27 gru 2016 - 16:34
W Krakowie na Długiej jest fajne studio sukien ślubnych Evita - [evita.com.pl] Pomagałam tam w doborze tej najpiękniejszej smiling smiley
29 mar 2017 - 19:41
Również polecam salon Evita, są przepiękne sukienki! Przejdź się Długą tak w ogóle, a jestem pewna, że tam znajdziesz swoją wymarzoną kreację! smiling smiley

01 kwi 2017 - 10:08
amelia90 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam smiling smiley Chcę Was prosić o polecenia jakiejś
> sprawdzonej restauracji w Krakowie, aby
> zorganizować wesele. Znajomi polecają mi, aby
> skorzystać z oferty:
> [www.uziyada.krakow.pl]
> ni/wesela/ - restauracja pięknie urządzona,
> bardzo klimatyczna smiling smiley Poznam jednak opinie osób,
> które miały okazje tam być smiling smiley Pozdrawiam! smiling smiley

co prawda nie byłam w tej restauracji jednak oferta wygląda ciekawie.My zimą byliśmy na kameralnym krakowskim weselu jednak nie pamietam nazwy restauracji sprobuje odszukać i Ci podeśle było fenomenalnie.Spaliśmy w super miejscu [palace-apartments.pl] fajne było to ze blisko siebie jest sporo tych apartamentów więc wszyscy spalismy w jednej lokalizacji
13 pa 2017 - 08:31
A robił ktoś wesele w domu weselnym U Niedźwiedzia w Krakowie? Ich oferta znajduje się na [sprzedajemy.pl] . Bardzo ładnie prezentują się sale.
29 lis 2017 - 15:28
Wiem, że restauracja Kraków organizuje różnego rodzaju imprezy. To bardzo ciekawe, klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem. Warto się zainteresować również ze względu na atrakcyjną lokalizację.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: