NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kursy na studia

Wysłane przez klauddynnka26 
Kursy na studia
13 sie 2016 - 12:56
Interesują was bardzo dobrej jakości kursy na studia ? Jeśli tak to właśnie na tym portalu, [indeks.edu.pl] znajdziecie wyśmienitej jakości kursy na studia, mi bardzo pomogły, pomogą i wam !
Re: Kursy na studia
20 pa 2016 - 09:44
Pamiętajcie tylko, że studia dają wam całkiem realne przywileje jak możliwość ubiegania się o stypendium socjalne, jak możliwość składnia dokumentów na kredyty studenckie czy w końcu możliwość zakładania darmowych kont studenckich. Odsyłam do rankingu na [www.tanie-konto.pl] na którym zostało to dosyć dobrze i czytelnie wyjaśnione.
20 pa 2016 - 12:33
Kursy są super. Trzeba się rozwijać winking smiley
03 mar 2017 - 14:33
Jestem tego samego zdania.
02 kwi 2017 - 22:07
Powiem Wam, że osobiście zastanawiam się coraz częściej czy nie warto zrobić odpowiedniej szkoły policealnej albo technikum by zdobyć po prostu zawód, który nas interesuje. Mam znajomą, która poszła do szkoły policealnej: [www.dziewulscy.pl] i jest bardzo zadowolona smiling smiley Pracę także znalazła bez problemu!
03 kwi 2017 - 09:03
31 maj 2017 - 09:32
Szkolenia to bardzo dobra sprawa. Ostatnio uczestniczyłam w takim kursie, który organizowany był przez moją uczelnie i bardzo dużo dowiedziałam się na temat różnych typów przedsiębiorstw. Zmotywowało mnie to do napisania pracy licencjackiej na ten temat. Zainwestowałam też w książkę\"Zmodyfikowane typy przestępstw w teorii i praktyce sądowej\" [www.profinfo.pl], która dokładnie obrazuje, to czego dowiedziałam się na szkoleniu. Lubie mieć rzeczy, których już się nauczyłam posiadać na papierze, bo zawsze mogę do nich wrócić, jak o czymś zapomnę.
18 cze 2017 - 20:05
warto skorzystać bo pozniej bedzie latwiej znalezc prace

21 cze 2017 - 08:29
kules Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> warto skorzystać bo pozniej bedzie latwiej
> znalezc prace

polemizowałbym z tą opinią, kursy czy szkolenia maja sens jedynie gdy są oparte na podnoszeniu poziomu praktycznych umiejętności, wszelkie teoretyczne pogadanki to tylko \"pamiątkowy papierek\", a papierki na rynku pracy liczą się coraz mniej
04 pa 2017 - 11:14
A wybieracie się na jakieś studia? Ja postanowiłam się trochę dokształcić i wybieram się na studia podyplomowe, jakie oferuje uczelnia na http://rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe i nie mogę się już doczekać pierwszych zajęć. Jak czytałam program zajęć, to zapowiada się naprawdę fascynująco i ciekawie.
13 pa 2017 - 08:33
Sama zastanawiam się nad jakimś kursem.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: