NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wesele- sala

Wysłane przez iguana 
Wesele- sala
16 cze 2016 - 11:07
Dziewczyny, jaką salę wybrać na wesele? Podoba mi się ta [www.restauracjaavangarda.pl] i w podobnym stylu szukam. Macie coś wypróbowanego czy powinnam brać Avangardę? smiling smiley
Re: Wesele- sala
18 sie 2016 - 13:23
Witam, a co myślisz o przyjęciu weselnym w stylu góralskim, piękny krajobraz, oryginalne menu, ogród jak z bajki a do tego profesjonalna pomoc w organizacji takiego przyjęcia polecam hotel na Błoniach w Bielsku-Białej, znajduje się wśród urokliwych ścieżek spacerowych i malowniczej zieleni lasów polecam [hotelnabloniach.pl]
05 wrz 2016 - 10:44
Hej smiling smiley Słyszałam, że fajnym miejscem na zorganizowanie wesela jest ta restauracja: [www.pl.browar-lubicz.com.pl] smiling smiley Moja siostra miała tam imprezkę i zarówno jedzenie, jak i atmosfera na plus smiling smiley Dlatego myślę, że z czystym sumieniem można ich każdemu polecić smiling smiley
01 pa 2016 - 13:58
Restauracja to fajna opcja, ale jeżeli masz dużo gości do przenocowania, to może warto pomyśleć o 2 w 1 czyli weselu w hotelu? Ja właśnie tak zrobiłam i zorganizowałam swoje wesele w hotelu Best Western Premier i fajnie to wszystko wyszło. Elegancka, gustownie udekorowana sala i dobra kuchnia. Największy plus był taki, że od razu po imprezie można było iść spać. Cenowo też wyszło w porządku, bo dostaliśmy w prezencie od hotelu apartament dla nowożeńców i dodatkowo zniżkę na nocleg gości. Jak na taki standard wesele wyszło nas tanio.
16 pa 2017 - 08:10
Ja mogę polecić salę weselną [www.restauracja-vabank.pl] Mają przepyszne jedzenie i świetną obsługę. Świetnie się bawiłam na weselu na tej sali
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: