NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wentylacja - kogo polecacie?

Wysłane przez iguana 
wentylacja - kogo polecacie?
08 cze 2016 - 09:45
Hej! A znacie może dobrą firmę, która zajmie się wentylacją w domu? Szukam kogoś doświadczonego i rzetelnego. Słyszałam o [ecoventi.pl] . Znacie, kojarzycie? Widziałam zdjęcia i czytałam opinie, wyglądają na solidnych. Ale chcę, aby ktoś poradził smiling smiley Dziękuję!
Re: wentylacja - kogo polecacie?
24 pa 2017 - 08:06
Ja szukałam dobrej wentylacji łazienkowej, bo niestety nie mam tam okna i trafiłam na wentylatory łazienkowe KlimaVent Warszawa . Są bardzo dobre - skutecznie odprowadzają wilgotne powietrze.
Re: wentylacja - kogo polecacie?
26 pa 2017 - 05:42
Ogólnie to jest pełno firm , które sprzedają wentylatory. Ale należy szukać takiej co ma dobrej jakości. Więc ja polecam wejść na [luftberg.pl] i sprawdzić ofertę tej firmy. Osobiście korzystałem i polecam.
Re: wentylacja - kogo polecacie?
26 pa 2017 - 11:59
Ja musiałabym założyć wentylację w salonie.
Re: wentylacja - kogo polecacie?
17 gru 2017 - 21:04
To w sprawie wentylacji polecam się skonsultować ze specjalistami. Na rzeczy znają się panowie z [brawent.pl]. Są kompetentni, pomogą ci.
Re: wentylacja - kogo polecacie?
13 lut 2018 - 11:36
System wentylacji powinni zamontować specjaliści, najlepiej już na etapie budowy domu. System wentylacji z odzyskiem ciepła sprawdzi się najlepiej w zwykłym domu. Dobre jakości rekuperatory do takiej wentylacji ma Wanas, warto je sprawdzić [www.wanas.pl] - to jedne z bardziej energooszczędnych urządzeń tego typu, w dodatku niezawodne i wydajne.
Re: wentylacja - kogo polecacie?
16 maj 2018 - 11:58
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
Nie wiesz jak zacząć?
Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !
Wejdź na [www.igortreneronline.pl]
I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: