NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wentylacja - kogo polecacie?

Wysłane przez iguana 
wentylacja - kogo polecacie?
08 cze 2016 - 09:45
Hej! A znacie może dobrą firmę, która zajmie się wentylacją w domu? Szukam kogoś doświadczonego i rzetelnego. Słyszałam o [ecoventi.pl] . Znacie, kojarzycie? Widziałam zdjęcia i czytałam opinie, wyglądają na solidnych. Ale chcę, aby ktoś poradził smiling smiley Dziękuję!
Re: wentylacja - kogo polecacie?
24 pa 2017 - 08:06
Ja szukałam dobrej wentylacji łazienkowej, bo niestety nie mam tam okna i trafiłam na wentylatory łazienkowe KlimaVent Warszawa . Są bardzo dobre - skutecznie odprowadzają wilgotne powietrze.
26 pa 2017 - 05:42
Ogólnie to jest pełno firm , które sprzedają wentylatory. Ale należy szukać takiej co ma dobrej jakości. Więc ja polecam wejść na [luftberg.pl] i sprawdzić ofertę tej firmy. Osobiście korzystałem i polecam.
26 pa 2017 - 11:59
Ja musiałabym założyć wentylację w salonie.
17 gru 2017 - 21:04
To w sprawie wentylacji polecam się skonsultować ze specjalistami. Na rzeczy znają się panowie z [brawent.pl]. Są kompetentni, pomogą ci.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: