NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ranking kredytów hipotecznych

Wysłane przez klauddynnka26 
Ranking kredytów hipotecznych
23 maj 2016 - 15:24
Szukacie odpowiedniego kredytu hipotecznego i nie wiecie z której oferty banku skorzystać ? Sprawdźcie ranking kredytów hipotecznych [www.kalkulator.pl] i wybierzcie najlepszą ofertę dla siebie !
Re: Ranking kredytów hipotecznych
04 sty 2017 - 09:14
Może być przydatne, ale nie wiem na ile takie rankingi są wiarygodne
13 sty 2017 - 09:50
No tego nikt nie wie.

18 sty 2017 - 22:06
Ja nie widzę potrzeby sprawdzania jakichkolwiek rankingów. W porządku, może faktycznie jak się ktoś za to zabiera po raz pierwszy, to gdzieś tam musi się posiłkować wiedzą kogoś, kto się zna, no ale w takim razie ludzie nie bez powodu pytają o kredyty na forach. Jeśli nie znajdują specjalistów w swoim gronie, a internet nie chce sam z siebie pomóc, to trzeba wiedzieć gdzie po prostu dobrze szukać. Dlatego ja przy wyborze kredytu kierowałem się logiką. Jeśli spółki skarbu Państwa są ciągle zadłużone, a banki zawsze będą miały gwarancję wykupu akcji na wypadek kryzysu, to nie idzie zrobić inaczej, jak skorzystać z usług prywatnych specjalistów - [www.eliteprivatebanking.pl] - którzy doskonale rozumieją potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Dlatego ich oferty są zwykle bardzo konkurencyjne, w przeciwieństwie do nachalnie reklamujących się molochów. Warto sprawę przemyśleć.
06 cze 2017 - 07:22
Najlepiej iść do banku i się wypytać
13 pa 2017 - 08:37
Nie ma czegoś takiego jak ranking. Kredyt wyliczany jest indywidualnie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: