NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

domy opieki w Krakowie

Wysłane przez Wiola 
domy opieki w Krakowie
06 maj 2016 - 13:33
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z domami opieki w Krakowie bądź okolicach?
Re: domy opieki w Krakowie
07 maj 2016 - 08:41
Domy opieki w Zabierzowie Bocheńskim i Wieliczce oba tuż obok Krakowa, dookoła cisza spokój, pełna opieka medyczna. Sąsiadka z bloku jest w tym drugi ośrodku, ale zastanawiali się nad też tym pierwszym.
Akurat mieliśmy dobry kontakt, czasami ją odwiedzam więc coś wiem.
Re: domy opieki w Krakowie
08 maj 2016 - 10:41
Dzięki za odpowiedź, ale to prywatne domy tak? Liczny jest tam personel? A czemu się zdecydowali akurat tam?
Re: domy opieki w Krakowie
09 maj 2016 - 15:11
Tak prywatny, mieli po prostu bliżej z tego co wiem.
O nim jest trochę tutaj sobie zajrzyj w wolnej chwili masz opisanie czego możesz oczekiwać po domu opieki [www.zapiecek.biz] razem ze zdjęciami.
Re: domy opieki w Krakowie
10 maj 2016 - 11:21
Dzięki raz jeszcze, a nie obawiasz się, że w takich domach będą po prostu źle traktowane osoby, które tam idą?
Re: domy opieki w Krakowie
11 maj 2016 - 12:41
Po to się właśnie sprawdza jeździ wypytuje by uniknąć tego. Sprawdza się opinie, ale i tak najwięcej sprawdzisz na miejscu rozmawiając z personelem i samymi ludźmi.
Patrzysz na okolicę. My zresztą wybraliśmy taki dom o podwyższonym standardzie. Jesteśmy w stałym kontakcie jakby coś się źle działo to w tego samego dnia już nie ma tam nikogo mojego bliskiego i pierwsza piszę to wszędzie gdzie się da.

Ale póki to nie zawiedziono w Zapiecku naszych oczekiwań.
Re: domy opieki w Krakowie
23 lis 2016 - 06:30
Może warto byłoby się zdecydować na prywatny dom opieki w Kaletach z całodobową pomocą medyczną? Znajduje się on w pięknej i spokojnej okolicy, a seniorzy mogą korzystać z tras spacerowych w lesie, które przynależą do tego ośrodka. Ponadto mają do dyspozycji różne udogodnienia, takie jak telewizor, internet czy nawet centrum odnowy biologicznej! Koniecznie umówcie się tam na wizytę i na miejscu przekonajcie się o panujących w tym domu opieki warunkach.
Re: domy opieki w Krakowie
23 lis 2016 - 09:40
No albo może po prostu samemu warto się zaopiekować?
_________________
on the author\'s blogZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-30 23:22 przez michdd4.
Re: domy opieki w Krakowie
13 gru 2016 - 17:38
Dokładnie, opieka nad nią samemu może dać niezłe rezultaty !
_________________
Detektyw Bytom
Re: domy opieki w Krakowie
23 lut 2017 - 15:38
A co myślicie o zatrudnieniu kogoś do opieki nad starszą osobą? Nie wiem, czy zdecydowałabym się na dom opieki. Opcja z kimś, kto by codziennie przychodził, jest chyba bardziej komfortowa dla seniora. Wiem, że na stronie Kochaj i Dbaj ogłaszają się osoby chętne do takiej pomocy.
Re: domy opieki w Krakowie
06 cze 2017 - 07:24
Coraz więcej powstaje domów opieki nie tylko w Krakowie, ale i w ogóle Zresztą obecnie domy opieki to już nie to samo co kiedyś, standard jest znacznie wyższy.
Re: domy opieki w Krakowie
23 sie 2017 - 18:13
Gdyby ktoś z moich bliskich potrzebował całodobowej pomocy to zamiast umieszczać do w domu spokojnej starości wolałabym zatrudnić całodobową opiekunkę. Moja znajoma korzystała w tym celu z pomocy agencji Promedica24: [promedica24.com.pl] Oni zdecydowali się na opcję kilkugodzinnego zatrudnienia ale oferują również usługi całodobowe. W tym przypadku zatrudniali emerytowaną pielęgniarkę, która służyła również pomocą medyczną: podawała leki, robiła zastrzyki i spędzała czas gdy oni byli w pracy. Rodzina ma gwarancję, że ktoś jest w domu po ich nieobecność i w razie czego zareaguje, a osoba starsza jest blisko swojej rodziny.
Re: domy opieki w Krakowie
19 wrz 2017 - 13:04
Akurat w Krk nie znam, ale jak by ktoś poszukiwała okolice Warszawy , to ja ostatnio szukałam informacji i są dobre na temat domu seniora Anna pod Warszawą na; [domseniora24.pl] . Mają tam sporo ciekawych propozycji.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: