NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dobry hydraulik

Wysłane przez KasiaRec 
Dobry hydraulik
25 lut 2014 - 13:00
Witam serdecznie. Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego hydraulika, który szybko i fachowo wykona mi biały montaż w domu. Od znajomej dostałam namiary na p. Jarka Kucharczyka. Kojarzycie może tego pana? Ktoś korzystał? Ponoć ludzie chwalą sobie jego usługi. Ja niestety nie znam żadnych fachowców w tej branży, także będę wdzięczna za polecenie kogoś konkretnego, podanie kontaktu, itd.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 13:01 przez KasiaRec.
Re: Dobry hydraulik
28 lut 2014 - 15:24
We Wrocławiu to mam (myster Robert Kwiatkowski), ale w Krakowie nie bardzo :/.. Ale popytam!
03 mar 2014 - 15:15
Z góry dziękuję winking smiley
17 gru 2015 - 19:53
W Krakowie to pan Andrzej [krakow-hydraulik.pl] się sprawdza. Jest terminowy i bardzo profesjonalny. Niedawno wymieniał nam cieknące wężyki i ciężko działające zawory.
31 maj 2016 - 00:41
Jeżeli ktoś z Was szukałby fachowca z Poznania, zobaczcie sobie stronę [aquakan24.pl] - firma jest rzetelna i terminowa, działa całodobowo. Naprawiają nie tylko drobne usterki typu wymiana baterii czy zaworu lecz również świadczą pełną obsługę hydrauliczną.
13 lip 2017 - 19:22
Ja mogę polecić ci tych, z których usług sama korzystałam. Na stronie [www.hydropomoc.pl] znalazłam fachowca, który szybko i sprawnie uporał się z usterką.
20 sie 2017 - 21:09
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: