NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sprzątanie Łódź

Wysłane przez papugor 
Sprzątanie Łódź
14 pa 2015 - 10:15
Nie lubisz bałaganu? Potrzebujesz dokladnie posprzątać dom przed zimą? Zostały ci niepomyte okna, drzwi? Do cięższych prac możesz zatrudnić firmę Margo-sprzątanie Sprzątają różnego rodzaju nawierzchnie. W szybkim czasie wysprzątają cały dom.
Re: Sprzątanie Łódź
30 pa 2015 - 12:07
Ja korzystam z Mega Błysku [megablysk.pl] i uważam, że są dobrzy smiling smiley
Re: Sprzątanie Łódź
02 lut 2016 - 15:58
dzięki zainfo, skorzystamsmiling smiley
Re: Sprzątanie Kraków
09 maj 2016 - 10:58
W Krakowie sprzątaniem biur, przedszkoli, różnych instytucji, ale także domów i mieszkań zajmuje się firma DAWserwis [sprzatanie-krakow.pl] i można nawet zamówić sprzątanie ekologiczne, co na pewno jest ważne dla alergików.
Re: Sprzątanie Kraków
23 sty 2017 - 11:48
Jeśli sprzątanie, to na pewno przydadzą się Wam środki dezynfekcyjne, które można kupić w tym sklepie internetowym: [www.e-czysto.pl] . Takie środki na pewno sprawdzą się podczas sprzątania, hotelu, szpitala czy nawet biura. W sprzedaży dostępne są również środki antybakteryjne, które mają działanie grzybobójcze i bakteriobójcze. Z nimi sprzątanie jest o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze.
Re: Sprzątanie Kraków
20 lis 2017 - 09:12
avatar
Ja polecam firmę sprzątajacą BON Forum [www.bon-forum.pl] smiling smiley Najlepsze w ich ofercie to zajmują sie kazdego typu nieruchomościami i nie świadczą tylko usługi sprzatające ale również zarządzaniem i administracją nieruchomości, jeśli klient jest zainteresowany smiling smiley
Re: Sprzątanie Kraków
19 mar 2018 - 12:44
Sama szukam od dłuższego czasu dobrej firmy, która zajmuje się sprzątaniem profesjonalnie. Polecono mi [www.clarsystem.pl] która ma bardzo szeroki zakres czynności związanych z utrzymaniem porządku, a między innymi jest to czyszczenie maszyn i urządzeń, czyszczenie linii technologicznych, czyszczenie instalacji nawiewnych (wentylacji, klimatyzacji), zakładania terenów zielonych, pielęgnacja szaty roślinnej, koszenie i podlewanie, przycinanie, dosiewanie, wywozu i utylizacji pokosu, nawożenie, i zabezpieczanie terenów zielonych przed zimą.
Re: Sprzątanie Kraków
22 mar 2018 - 22:29
Nie widzę potrzeby korzystania z usług firm sprzątających. Uważam, że sprzątaniem można zająć się samodzielnie. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest zakup odpowiednich detergentów i to, w jaki sposób będziemy z nich korzystać. Świetną jakością cieszą się detergenty sprzedawane przez [www.leifheitsklep.pl] gdyż są wysokiej jakości!
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: