NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Lokal Kraków

Wysłane przez iguana 
Lokal Kraków
23 sty 2018 - 22:40
Witam! Z racji tego że niedługo muszę zmienić miejsce mojego biura , zmuszona jestem poszukac innego lokumsmiling smiley Nie bardzo wiem gdzie znaleźć najciekawsze oferty , takie które spełnią moje oczekiwania. Patrzyłam niedawno na lokal do wynajęcia kraków i bardzo spodobała mi się ta oferta . Co Wy mi radzicie w tej kwestii ?
Re: Lokal Kraków
27 maj 2018 - 19:02
Pewnie już znalazłaś do tego czasu. Oferta musi się Tobie podobać a nie innym. Ja poszukiwania zaczęłabym od Allegro. Zobacz sama: [allegro.pl] ile tam ofert wynajmu mieszkań. Na pewno są też nadające się na biuro. W jednym miejscu, bez skakania po stronach i szukania pośredników. Łatwiej porównać ceny, gdy masz wszystkie oferty w jednym miejscu.
Re: Lokal Kraków
06 cze 2018 - 07:28
Ewentualnie najpopularniejsze portale oferujące wynajem mieszkań. Teraz wiele mniejszych biur przenosi się właśnie do mieszkań.
Re: Lokal Kraków
06 cze 2018 - 08:17
avatar
Możesz też przeglądać oferty o wynajem lokali użytkowych od deweloperów, tu masz dwa http://dom-bud.pl/lokal/ z pełnymi pozwoleniami. Zobacz, może coś Ci się spodoba.
Re: Lokal Kraków
09 cze 2018 - 08:20
Jak będziesz zmieniać lokal to od razu pomyśl nad wyposażeniem, meblami do biura. Ja jak szukałam czegoś do siebie to sporo fajnych, nowoczesnych mebli znalazłam w sklepie http://www.tntoffice.pl Mają tam porządne meble gabinetowe, konferencyjne, biurowe i praktyczne propozycje do każdego pomieszczenia firmowego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: