NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

pieniądze na wyjątkowe wydatki

Wysłane przez sollipos 
pieniądze na wyjątkowe wydatki
19 wrz 2017 - 14:38
Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej KREDYT słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?
Re: pieniądze na wyjątkowe wydatki
21 wrz 2017 - 13:28
Taki kredyt to świetna opcja !

29 wrz 2017 - 20:08
Uważam, że pożyczki przez Internet są super! Pozwalają nam na większe wydatki, a potem na spokojnie możemy spłacić raty w kilka miesięcy. Sam nie mogłem się do nich przekonać, ale odkąd znajomy pokazał mi Credy24, zmieniłem zdanie zupełnie. Polecam sprawdzić więcej informacji na ich temat, naprawdę warto smiling smiley
30 wrz 2017 - 16:47
a wyjątkowe tzn drogie ?

10 pa 2017 - 13:24
Zawsze lepiej wziąć kredyt w banku niż chwilówkę przez Internet.
25 pa 2017 - 16:38
Może jestem staroświecka, ale nigdy się nie zdecyduje na pożyczkę przez neta. Miałam potrzebę to wzięłam pożyczkę w raiffeisen. 4 tysiaki na zero procent ze spłatą na 2 lata. Owszem zapłaciłam prowizję bankową ale to śmiesznie niska suma.
08 gru 2017 - 17:46
Dla mnie wyjątkowy wydatek, to jest mandat, który dzisiaj dostałam. Taki wydatek kompletnie nie planowany i niezybt mile widziany przed świętami. Mój pierwszy mandat w życiu. Mąż podsunął mi usłużnie stronę [zaplacmandat.pl]. Podobno już z niej korzytał. To serwis umożliwiający opłacenie każdego mandatu, wystawionego przez policję, za pomocą szybkiego przelewu internetowego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: