NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Praca w opiece

Wysłane przez magneta 
Praca w opiece
07 wrz 2017 - 10:32
Czy któraś z was pracowała jako opiekunka osoby starszej? Zastanawiają mnie tego typu oferty [www.opiekunki.aterima.pl] i mam w związku z tym prośbę o przedstawienie swoich opinii na ten temat.
Re: Praca w opiece
10 wrz 2017 - 20:05
Pracowałam przy małym dziecku ale przy starszej osobie nie i też jestem ciekawa czy jest ciężko?
05 pa 2017 - 09:33
Ja pracowałam załatwiło mi tą robote pogotowie kadrowe 24 h bardzo lubie taką prace tym bardziej jak trafi mi się miła osoba, nie mam jakoś oporów w całkowitej pomocy takim osoba,
10 pa 2017 - 13:23
Aterima to świetna agencja pośrednicząca.
27 pa 2017 - 11:40
Ja pracowałam kiedyś w domy opieki w polsce w około 3, i mam bardzo dobre wspomnienia, praca jak praca ma plusy i minusy
02 lis 2017 - 17:07
taka praca to chyba jest trudna !

19 gru 2017 - 14:16
Praca w opiece nie jest łatwa ale taka chyba nie istnieje. Dzisiaj na [www.aterima-med.pl] widziałam informację o możliwości wyjazdu zaraz po Świętach. Zdeterminowane kobiety mają więc szansę na szybkie podjęcie zatrudnienia przez tą firmę.
21 gru 2017 - 11:27
W opiece to lepiej poszukać pracy w Niemczech czy też w Anglii - ta sama praca a zarobki 4x wyższe, nawet po odjęciu kosztów związanych z utrzymaniem
17 sty 2018 - 14:10
Pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych znajdziesz w [www.violettas-pflegeagentur24h.de] . Uważam, że jest to godna polecenia agencja pracy, która oferuje pracę na dobrych warunkach i dobrym wynagrodzeniem.
25 sty 2018 - 17:50
Na [www.carework.pl] maja dużo propozycji pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech - warunki ok, bezpieczna i doświadczona firma, z dobrymi opiniami
05 lut 2018 - 09:22
Myślę, że taki wyjazd do Niemiec do pracy to całkiem dobry pomysł. Polecam zapoznać się z ofertą dostępną na stronie http://ambercare24.pl/. Opieka nad osobami starszymi to praca bezpieczna i wygodna, a dodatkowo całkiem dobrze płatna. Można zarobić aż 1500 euro w miesiąc.
14 lut 2018 - 17:57
ja też pracuję w tym zawodzie od kilku dobrych miesięcy. Zrezygnowałam z etatu na rzecz tego zajęcia i nie narzekam. Wiadomo praca jest czasem ciężka ale ogólnie daje mi sporo satysfakcji. Jeśli chodzi o agencję to wyjeżdzam z Dolce Vita [www.facebook.com]. Dobre warunki finansowe, pensje wypłacane na czas. Mam poczucie bezpieczeństwa a to dla mnie najważniejsza kwestia.
16 mar 2018 - 15:22
Szczególnie w Niemczech potrzebują dużo opiekunek dla osób starszych. W internecie takich i innych ofert pracy za granicą jest całkiem sporo, trzeba tylko dobrze poszukać.
16 mar 2018 - 15:22
Szczególnie w Niemczech potrzebują dużo opiekunek dla osób starszych. W internecie takich i innych ofert pracy za granicą jest całkiem sporo, trzeba tylko dobrze poszukać.
23 mar 2018 - 12:37
Informacje na temat pracy w opiece najlepiej szukać na forach dla opiekunek. Jeżeli chodzi o pracę w charakterze opiekunki osoby starszej, to wydaje mi się, że warto obserwować informacje na stronach większych agencji. Z tego, co się orientuję to Aterima ([www.aterima.pl]) ma właśnie dział, który zatrudnia i nadzoruje pracę opiekunek.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: