NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak sprawdzić czy długi obowiązują?

Wysłane przez klauddynnka26 
Jak sprawdzić czy długi obowiązują?
13 lip 2017 - 14:59
Jak można w dzisiejszych czasach w dość prosty sposób sprawdzić czy nasze długi w Polsce nadal obowiązują? Jeśli chcielibyście wszystko dokładnie sprawdzić to osobiście polecam sprawdzenie przedawnienia długu - rewelacyjna opcja sprawdzenie czy nasze długi się przedawniły czy nadal obowiązują !
Re: Jak sprawdzić czy długi obowiązują?
10 pa 2017 - 13:25
Naprawdę można to tak łatwo sprawdzić?
Re: Jak sprawdzić czy długi obowiązują?
06 gru 2017 - 13:42
Zacznij od sprawdzenia czy masz niezapłacone mandaty. Jeśli tak, to szybko i wygodnie uregulujesz należność za nie w serwisie [zaplacmandat.pl] . Bez wychodzenia z domu, stania w kolejce na poczcie. Oszczędzamy też gotówkę, bo opłata transakcyjna wynosi tu 5 zł. Polecam!
Re: Jak sprawdzić czy długi obowiązują?
03 sty 2018 - 15:24
A jak to jest w pzypadku ogłoszenia upadłości konsumenckiej? To w sumie konsekwencja wpadnięcia w spiralę zadłużenia i nawet znam parę przypadków osób, który zmuszone były ją ogłosić. Co W sądzicie na ten temat? Bo nieco więcej informacji znalazłam o upadłości na stronie [stolicakariery.pl] .
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: