NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Fitnessklub

Wysłane przez iguana 
Fitnessklub
22 maj 2017 - 09:52
Witam, byłam w zeszłym tygodniu z koleżanką w tym fitness klubie: www.vitalityboutique.pl temat jest dość świeży, bo klub istnieje od stycznia tego roku. Ale jestem zachwycona, więc polecam wszystkim. Mają bardzo ciekawe zajęcia, a to co jest najważniejsze, mają ograniczoną liczbę wejść, czyli mamy pewność, że sale nigdy tam nie będą zatłoczone, co się bardzo często zdarza w sieciówkach, a nie ma nic gorszego niż zmiana planu treningu, bo np. urządzenie na którym chciałaś potrenować jest cały czas zajęte. Polecam.
Re: Fitnessklub
22 maj 2017 - 14:47
Gdzie w Krakowie jest najtańsza siłownia Open dla studenta ? i ile kosztuje taka przyjemność ?

24 maj 2017 - 09:58
wydaje mi się, że jest 20% zniżki, coś koło 100zł
27 maj 2017 - 07:12
Kiedyś nawet zrobili 40% zniżki z jakiejś okazji smiling smiley
06 pa 2017 - 08:29
W Krakowie koniecznie wybierz się do Energym - do dyspozycji masz dwa kluby: [www.energym.com.pl] . Cena za karnet jest naprawdę korzystna więc myślę, że to nie będzie dla Ciebie problemem. A siłownie są świetnie wyposażone.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: