NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

impreza integracyjna

Wysłane przez Eliza32 
impreza integracyjna
17 maj 2017 - 17:31
Witam Was! Pisze z pytankiem , chce sie poradzic bo mam zorganizowac spotkanie integracyjne i nie bardzo mam pomysł co wybrac. Niedawno czytałam ze super sprawa sa loty w tunelu aerodynamicznym cos takiego [profly.pl] pomyślałam ze to dobry pomysł na takie spotkanie duzo osób chwali sobie przezycia tam i radosc jakiej doswiadcza poprzez to. Moze ktoś z Was korzystał z tego ?
Re: impreza integracyjna
22 cze 2017 - 10:51
A może jakiś wyjazd poza miasto, gdzieś gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzy przy ognisku? Wiem, ze w [www.folwarkstarawiniarnia.pl] jest możliwość degustacji win więc to też może być fajny pomysł na integracje dla pracowników. A dodatkowo sobie odpoczną na takim wyjeździe i się zrelaksują.
18 lip 2017 - 13:45
Każde miejsce jest dobre na imprezę firmową , ja w pracy ostatnio miałam taki wyjazd po za Warszawę przy ognisku grillu włacznie z paintball , zamówiłyśmy zespół muzyczny naprawdę bardzo dobrze grali , każdy znalazł coś dla siebie , każdy z nas bawił się świetnie.
Wymyślali różne dla nas gry i zabawy więc naprawdę polecam [nonames.net.pl]
03 wrz 2017 - 22:14
U nas bardziej liczy się nie miejsce, ale to jak sama impreza wygląda smiling smiley Współpracujemy w tej kwestii z rewelacyjną firmą - Tropem Przygody [www.tropemprzygody.pl]. Zawsze wymyślą coś fajnego an te imprezy grinning smiley
10 wrz 2017 - 20:08
Myślę że taka impreza jest zależna od osób które mają w niej brać udział chodzi o wiek i zainteresowania.
15 gru 2017 - 11:24
W takich okolicznościach można łatwo poprawić relacje, a organizacja imprez firmowych to bardzo ważne zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom.
29 gru 2017 - 11:11
Myślę, że na tego typu imprezę najlepiej wyjechać gdzieś za miasto. Jest wiele pięknych miejsc - ja osobiście bardzo lubię wracać do Kazimierza Dolnego. Polecam Wam świetny hotel właśnie w tej miejscowości: [folwarkwalencja.pl]. Na pewno impreza będzie udana.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: