NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Skuteczny sposób na cellulit

Wysłane przez Kaszmir 
Skuteczny sposób na cellulit
05 sie 2014 - 19:51
Usunięcie cellulitu to nie taka łatwa sprawa. Moja lekarka dr Urszula Brumer mówiła mi, że najpierw trzeba zdiagnozować jego stadium. Wtedy można dobra metodę. Niejako uniwersalnym rozwiązaniem jest karboksyterapia, bo jednocześnie obkurcza skórę i przywraca jej jędrność. Po całej serii zabiegów widać dużą różnicę w wyglądzie skóry. Na plus oczywiście. Co myślicie o karbo na cellulit?
Re: Skuteczny sposób na cellulit
16 sie 2014 - 19:44
Jestem za. Karbo to moje odkrycie roku. Byłam na tym zabiegu w Warszawie w Medycynie Młodości. Dwutlenek węgla miał zlikwidować mój cellulit i muszę przyznać, że rzeczywiście tak się stało. Już po pierwszym zabiegu miałam dużo gładszą skórę na udach. Teraz jestem po piątej wizycie, a z każdą widzę poprawę. Moja lekarka mówiła mi, że najlepiej wykonać serię dziesięciu zabiegów. Wtedy cellulit zniknie zupełnie. Taki mam też zamiar. Polecam karbokysterapię wszystkim, których nęka problem cellulitu. Wartosmiling smiley
27 maj 2015 - 21:39
na cellulit chyba nie ma skutecznego sposobu.,.
13 lis 2015 - 12:25
W 100% go nie zniwelujemy ale jeśli wprowadzimy odpowiednią dietę, podpartą systematycznymi ćwiczeniami i zabiegami medycyny estetycznej to przesatanie nam dokuczać i będzie niezauważalny.

23 gru 2015 - 22:46
Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Jest to klucz do sukcesu. Jest to podstawowy element w walce z cellulitem. Najlepszym ruchem w walce ze skórką pomarańczową jest biegania i pływanie. Oba sporty wpływają pozytywnie na cały nasz organizm. To na co się zdecydujemy zależy od tego w czym czujemy się lepiej i co lubimy. Pływanie nie jest uzależnione od pogody na zewnątrz, ani nie wymaga specjalistycznego sprzętu. W porównaniu z bieganiem mniej obciąża stawy i może być wykonywane bez względu na wiek i kondycję.
18 mar 2016 - 10:27
Ciężko jednoznacznie napisać uniwersalnego sposobu na walkę z cellulitem. Jego powstawanie jest procesem złożony i równie złożony jest mechanizm jego likwidacji. Warto poznać kilka metod walki z cellulitem i dobrać metodę odpowiednia do indywidualnych preferencji. W ciekawy sposób metody walki z cellulitem zostały opisane w artykule: [beautyexpert.pl]
01 cze 2016 - 09:42
Ja spróbowałam z balsamem od Bielendy i muszę powiedzieć, że nawet działa smiling smiley
10 cze 2016 - 12:26
Ja również jestem ZA. smiling smiley Po kilku zabiegach moja skóra była jędrniejsza i wygładzona. No i ceny przemawiają na plus. Ja płaciłam 300 zł, ale tutaj widzę, że można znaleźć nawet tańsze kliniki: [www.tourmedica.pl]
30 gru 2016 - 12:27
Ja bardzo sobie cenię endermologię, regularnie wykonuje ją w klinice Body Care Clinic [bodycareclinic.pl]. Cellulit nie znikł mi całkowicie, ale przynajmniej skóra jest napięta i dopóki nie ścisnę jej w ręce, nie widać efektu pomarańczy. Robie endermo seriami, 1 zabieg co tydzień przez 3 misiące, póżniej 3 miesiące przerwy i znowu.
Chyba się uzależniłam smiling smiley
06 lut 2017 - 11:07
Można też spróbować pozbyć się cellulitu w sposób naturalny, po co od razu biec na zabiegi
09 wrz 2017 - 19:20
Moim zdaniem najlepiej będą sprawdzać się zabiegi w specjalnych salonach. Teraz wiele ciekawych sprzętów nowoczesnych pomaga schudnąć. Widziałam fajne propozycje w salonie Coco-time [www.coco-time.pl] , który pomaga zdziałać wiele ciekawych rzeczy dla lepszego wyglądu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: