NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
17 mar 2016 - 11:10
Również korzystałam z pomocy gabinetu medycyny estetycznej. Dokonałam korekcji uśmiechu dziąsłowego. Byłam w gabinecie Uni-Med w Szczecinie. [www.medycynaestetyczna.unimed.szczecin.pl] Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor mnie przyjęła. Od tamtej chwili czuję się w swoim ciele dużo lepiej.
17 mar 2016 - 11:36
ja to w ogóle jestem nie do końca przekonana do takich zabiegów. Nie wiadomo w ogóle, jak to działa na naszą skórę. Wydaje mi się, że lepiej akceptować siebie, taką jaką się jest. Moim zdaniem bez problemu człowiek powinien się akceptować i akceptować też to, że lata lecą. Starzejmy się z godnością
30 mar 2016 - 10:05
Według mnie takie zabiegi mogą pomóc wielu ludziom. I pamiętajmy, że wlicza się w to także stomatologia estetyczna. Możecie zobaczyć ofertę dr Śmigla na smigiel.net - on jest bardzo doświadczonym implantologiem. Co o tym myślicie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 10:06 przez amanda_kos.
01 kwi 2016 - 11:24
Nie rozumiem czemu mamy akceptować siebie jakie jesteśmy w końcu każdy z nas dąży do bycia lepszym. Ćwiczymy aby być sprawniejsze, uczymy się obcego języka aby łatwiej dogadywać się z obcokrajowcem, chodziłyśmy do szkoły aby się czegoś nauczyć i być mądrzejsze nie ustanie stajemy się lepszą wersją wczorajszej ja. Więc każdego dnia doskonalimy siebie a jak któraś chce wykonać zabieg aby być tam ładniejszą lub naprawić to co z rożnych względów uległo pogorszeniu to czemu nie. Dziwi mnie takie gadanie, to jak ktoś jest po udarze to ma się nie rehabilitować nie doszkalać chodu on tez ma zaakceptować siebie takim jakim jest? Wystarczy spojrzeć na tego bloga [beautyexpert.pl] jest mnóstwo zabiegów które pozwolą nam żyć pełnią życia, na nowo cieszyć się tym co utraciłam. Zamiast akceptować to jakie jest moje życie wole coś z nim zrobić i być szczęśliwszą.
08 kwi 2016 - 10:22
Osobiście uważam, że medycyna estetyczna ma nam pomagać. Wiele osób boryka się z problemami, które po prostu widać i sprawiają, że czujemy się źle ze sobą, brak na pewności siebie i często popadamy w depresję. Sama miałam z tym problem.. Mam 35 lat a jeszcze do niedawna wyglądałam na 55. Czułam się masakrycznie sad smiley Nie miałam na nic ochoty a patrzenie w lustro sprawiało mi autentycznie ból. Miałam straszny problem z wiotką skórą na szyi i twarzy. Stwierdziłam w końcu, że nie może tak być. Umówiłam się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej. Chciałam uniknąć operacji i wypróbować najpierw coś mniej inwazyjnego. Po długiej rozmowie zaproponowano mi ostrzyknięcie preparatem Linerase. Zgodziłam się i z zaciekawieniem oglądałam swoją przemianę. Po 2 zabiegach skóra stała się znacznie bardziej nawilżona, błyszcząca i zdrowsza, szyja delikatnie się napięła a policzki uniosły. Dziś minął tydzień od 4 serii, jestem bardzo zadowolona z efektu! Chomicze policzki zniknęły, mam teraz dużo bardziej jędrną skórę, jakby ją coś od wewnątrz podtrzymywało. Z szyi CAŁKOWICIE zniknęły zmarszczki Wenus i skóra również jest napięta i promienna. Gdyby nie medycyna estetyczna nadal pewnie byłabym przybita.
08 kwi 2016 - 11:10
Pewnie, że takie zabiegi mogą wiele dać. Tylko trzeba je wykonywać u sprawdzonych lekarzy.
29 kwi 2016 - 07:20
Jeżeli ktoś źle się czuje z powodu pewnych niedoskonałości w urodzie, to dobrym pomysłem jest skorzystać z tego typu usług. Mają one na celu pomaganie ludziom, tak jak inne działy medycyny. Polecam gabinet Uni-Med w Szczecinie. To najlepsza placówka w regionie. [www.medycynaestetyczna.unimed.szczecin.pl]
24 maj 2016 - 14:47
Zabiegi zawsze są dobre tylko trzeba wybierac dobrze lekarza wykonujacego zabieg
29 maj 2016 - 07:21
ja uważam, że takie zabiegi są potrzebne szczególnie dla nas kobiet, często są to kosztowne zabiegi, ale jak kogoś stać to czemu miałby nie korzystać, nie wiem czy jest ktoś z Wrocławia ale jeśli tak to mogę polecić Studio Essenza do którego ja chodziłam, ceny przeciętne, nawet niektóre zabiegi taniej niż np. w Krakowie, więcej o zabiegach i cenniku można poczytać na ich stronce [www.studioessenza.pl] lub osobiście w salonie
31 maj 2016 - 10:41
Ja chyba jednak bym się nie zdecydowała smiling smiley
31 maj 2016 - 18:31
A ja bym się zdecydowała. jeśli by mi to miało pomóc - czemu nie?
16 cze 2016 - 11:44
Wiele kobiet korzysta z usług oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej i moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Koleżanka była u drolender.pl na operacji podniesienia piersi i teraz czuje się o wiele lepiej z własnym ciałem. A efekty takich zabiegów możecie zobaczyć poniżej.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-16 16:28 przez amanda_kos.
07 lis 2016 - 10:54
Nie jestem absolutnie przeciwna tego typu zabiegom. Nie wiem czy bym się zdecydowała na coś takieg poważnego z uwagi na to,e obawiałabym się efektów niepożadanych Jesli jednak jakaś kobietka ma się po tym dobrze czuć to czemu nie? Jej cialo i jej wybór....

Osobiście stawiam na mniej inwazyjne efekty poprawiania urody.Jestem bardzo zadowolona z osocza bogatopłytkowego na twarz ponieważ wyraźnie ją u mnie odmłodziło. Zdecydowałam się również na laserowe usuwanie przebarwień. Możecie same sobie o tych zabiegach poczytać na tej stronie:
[proclinic.pl]
15 lis 2016 - 14:43
Wszystko jest dla ludzi, korzystanie z zabiegów potrafi zdziałać cuda, jeżeli chodzi o psychikę osoby.
16 lis 2016 - 08:36
Mam takie samo podejście. Byle nie przesadzić.
29 lis 2016 - 09:11
Medycyna estetyczna może być zbawienna dla wielu osób. Często żadne kosmetyki niestety nie są w stanie zatuszować naszych niedoskonałości, kompleksów, a zabiegi medycyny estetycznej są w stanie zdziałać cuda. Dlatego ludzie się na nie decydują. Osobiście uważam, że wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko mieć umiar i nie przesadzić, bo mała jest granica między pomocą zabiegów medycyny estetycznej, a tym jak mogą nam zaszkodzić... Sama niedawno zdecydowałam się na plastykę powiek, zabieg wykonałam w gabinecie medycyny estetycznej w Toruniu [www.beautymedica.pl] Na szczęście trafiłam na profesjonalistów i jestem zadowolona z efektów smiling smiley
12 gru 2016 - 09:30
Dobry gabinet medycyny estetycznej kraków - [www.dermedik.pl]
Profesjonalne zabiegi, mili lekarze oraz gwarantowana satysfakcja smiling smiley
21 sty 2017 - 20:31
Takie zabiegi czasem naprawdę działają cuda smiling smiley Ja ogólnie nie korzystałam jeszcze ale nie widze w nich nic złego. W przyszłości jeśli będzie potrzeba nawet na taki lifting twarzy się skuszę [www.laroche-posay.pl] . W końcu, która z Nas nie chce wyglądać zawsze pięknie i młodo smiling smiley
27 sty 2017 - 15:48
Zabiegi medycyny estetycznej dla mnie są zbawieniem. Jak inaczej miałabym pozbyć się moich zmarszczek? Już po 20-stce mi się zaczęły pojawiać wokół ust i na czole. Kryłam to , bo źle się z tym czułam, ale ile można chodzić ciągle z tynkiem na twarzy? Wyczytałam o tym, że peelingi medyczne świetnie skutkują w przypadku płytkich zmarszczek i od tego czasu okresowo wykonuję je w klinice Wilmed. Skóra się dzięki temu regeneruje smiling smiley
29 sty 2017 - 20:22
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Tak samo medycyna estetyczna. Ja sama w tamtym roku w klinice miracki w warszawie poddałam się zabiegowi liposukcji laserowej brzucha i z efektów jestem bardzo zadowolona, ale nie mam zamiaru popadać w obsesję i zmieniać całego swojego ciała.
01 lut 2017 - 20:19
kuzynka moja operowała powłoki brzuszne w łódzkim Dermed u dr Doroty Żukowskiej, no super to teraz wygląda a miała taką wisząca skórę na brzuchu bo dużo schudła .Zawsze byłam negatywnie nastawiona do takich operacji ale widze na jej przykłądzie, że warto
05 lut 2017 - 18:59
Ja też uważam, że nie jest to nic złego. Zresztą sama ostatnio byłam na zabiegu zamykania naczynek laserem w tej klinice w Poznaniu [www.proderma.pl] i na prawdę świetnie sie spisali. Wyglądam teraz cudownie!
05 lut 2017 - 22:28
Zabiegi same w sobie nie są niczym złym, chociaż też uważam, że na wiele rzeczy same mamy wpływ i możemy sobie poradzić inaczej, niż dawać się ciąć chirurgom. Jakiś czas temu myślałam, żeby sie pozbyć w taki sposób żylaków, ale bardziej się chyba obawiam komplikacji. Któraś przechodziła taki zabieg? Na razie wynalazłam sobie krem varive, który ma naturalny skład i pozytywne rekomendacje specjalistów, więc na początek wypróbuję [varive.pl]. Liczę na złagodzenie objawów i zatrzymanie, żeby więcej żylaków nie przybywało, wtedy żaden lekarz nie byłby mi potrzebny.
06 lut 2017 - 11:03
Nie mam nic przeciwko, choć oczywiście zależy, co pod to podłożymy. Medycyna estetyczna zła nie jest, ale powinno się przy tym uważać i bardzo dokładnie przemyśleć swoją decyzję, szczególnie pod względem tego, jak wybrać chirurga plastycznego dobrego i godnego zaufania, bo ta kwestia ma duże znaczenie, zwłaszcza jeżeli chcemy, by taki zabieg się udał i nie było żadnych przykrych powikłań po nim.
22 lut 2017 - 19:40
Moja znajoma polecała mi ten gabinet [elesthetic.pl] smiling smiley Wykonała w nim zabieg odmładzania ust i tym samym powiedziała, że zabieg został wykonany wręcz idealnie! Jest zachwycona efektem końcowym smiling smiley Powiedziała, że teraz cała twarz wydaje się być znacznie młodsza.
27 lut 2017 - 11:42
Myśle, że są dobre jeśli się z nimi nie przesadza. Sama chce w przyszłości się nimi wspomagać. Pozdrawiam
08 mar 2017 - 09:18
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi byle z umiarem. Skoro dzięki takim zabiegom można wyglądać lepiej i mieć lepsze samopoczucie to trzeba jak najbardziej korzystać. Sama mam za sobą kilka i nie żałuję.
07 kwi 2017 - 11:54
ale to też zależy jakie zabiegi bo np zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jak tu czytałam [obk.pl] wg mnie brzmi całkiem interesująco i na taki zabieg byłabym w stanie się zdecydować, szczególnie że teraz to jest dość częsty zabieg. Uważam ogólnie, że to jest kwestia indywidualna, i nie mam nic do tego że ktoś chce sobie powiększyć cycki czy coś. Niech każdy robi co chce winking smiley ważne żeby dobrze się czuł ze sobą
10 kwi 2017 - 17:58
Czy wstawienie implantów w miejsce brakujących zębów jest zabiegiem medycyny estetycznej? smiling smiley Mam znajomą, która zdecydowała się na to u [ratynscy.pl] i dzięki temu zyskała piękny uśmiech smiling smiley Teraz już się nie wstydzi pokazywać swoich zębów!
12 kwi 2017 - 11:58
Dajcie spokój. Jesteśmy kobietami - nigdy nie będziemy do końca zadowolone z naszego wyglądu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: