NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale w odpowiednich proporcjach oczywiście. Jak ktoś robi coś z umiarem, to dla mnie jest ok. Nie lubię upływu czasu i wstrzykuję sobie botox, nie widzę w tym niz zdrożnego - [medicodent.pl]. Nie wyglądam jak plastikowa lalka, bo trafiłam na dobrych specjalistów.
Jeju, czy to grzech poprawić sobie to i owo, jeżeli człowiek ma się lepiej czuć? Jak ktoś ma np. kompleksy po ciązy z powodu rozstępów, to chyba lepiej je usunąć niż całe życie się zasłaniać na plaży, nie?
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
25 wrz 2014 - 11:32
Jak najbardziej zgadzam się z moją przedmówczynią. Ja po ciąży miałam straszne problemy z brzuchem. Zamęczałam się ćwiczeniami i dietą i ciągle nic. Wyglądałam jakbym w nadmuchiwanym kole ratunkowych chodziła. Nie wiem takie mam pewnie skłonności genetyczne i koniec kropka. Chociażbym stanęła na głowie sama nic nie poradzę. W końcu zdecydowałam się na lipolizę w Extravaganzie w Warszawie i jest dużo lepiej,bo widzę nawet po ubraniach,że łatwiej się w spodnie dopinam. Tak jest po pierwszym zabiegu,niedługo kolejnysmiling smiley
07 pa 2014 - 18:19
ja uważam, że jeśli mają one leczyć kompleksy to zdecydowanie powinnyśmy je sobie robić. oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku, żeby nie przesadzić ale ogólnie zdecydowanie popieram
10 pa 2014 - 15:35
Wydaje mi się, że tego typu zabiegi już niedługo będą czymś normalnym. Teraz media plotkarskie rozpisują się nad tym kto co sobie polepszył. Nie wiem dlaczego to miałoby być jakoś wstydliwe. Bardzo istotna jest tutaj reputacja danego lekarza czy gabinetu medycyny estetycznej. Ja najcześciej patrzę na to jak wygląda pozycjonowanie danej firmy w internecie. Im lepsza pozycja w wyszukiwarce, tym jest ona dla mnie bardziej godna zaufania. Wolę już trochę dopłacić, ale pójść do firmy, która ma dobrą renomę.
28 pa 2014 - 12:29
Skorzystałam z zabiegu właśnie z tematyki medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z oferty lokalnego centrum medycznego BM Quality Med w Gliwicach i muszę szczerze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Wcześniej medycyna estetyczna gliwice była dla mnie obca, natomiast teraz już wiem, że to nic strasznego.
Zdecydowanie wszystko dla ludzi, sama kiedys mialam opory przed tym, ale bez przesady jezeli wszystko jest zrobione ze smakiem i umiarem. Jakby ktoras miala pytania to robilam tutaj zabiegi zwiazane z ustami [kurban.com.pl] To tak jak kiedys nie wyobrazano sobie, zeby kobiety chodzily takie \"gole\", tak samo za 500 lat beda o nas myslec jak o dziwakach
Mysle,ze takie zabiegi sa nam potrzebne. Nam kobietom są potrzebne zeby sie lepiej poczuc smiling smiley kazda z nas lubi byc atrakcyjna, dlatego uwzam,ze mala ingerencja to nic zlego. Sama korzystalam z zabiegow upiekszajacych w Wellderm (jestem z Wrocławia)
28 mar 2015 - 10:17
Ja tam jestem jak najbardziej na tak. Sama jestm po powiekszeniu ust a teraz zastanawiam się nad podniesieniem biustu po ciązy. Ach mój biust wygląda koszmarnie po karmieniu...Klinikę w Łodzi polecam, ja już ją sprawdziałm i jestem zadowolona z efektu pracy dr Doroty żukowskiej
03 kwi 2015 - 10:02
Gdyby nie stomatolog w niedzielę to do dzisiaj miałabym problemy z zębami.
29 kwi 2015 - 13:32
Ja też korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej. Mam niby, dopiero 25 lat, ale miałam straszną bliznę, która mi przeszkadzała i postanowiłam się jej pozbyć w klinice [cashmire.pl]. Naprawdę warto, jeśli komuś źle ze swoim małym defektem. Zabieg nie był bardzo bolesny, zato lekarze bardzo mili.
30 kwi 2015 - 10:56
o , usuwałaś blizne i jak to wyglada po zabiegu? sama się właśnie nad takim usunięciem blizny zastanawiam, w sumie to już się zapisałam na konsultację w Dermed w Łodzi do dr żukowskiej. mam wizytę w połowie maja, zobaczymy co mi pani dr powie.
12 maj 2015 - 07:38
Ja zastanawiam się na implantami zębów. Znalazłam już nawet dentystę, który specjalizuje się w protetyce stomatologicznej Tomasza Śmigla i myślę, żeby umówić się w końcu do niego na wizytę. Może podpowie mi jak rozwiązać problem z moimi zębami.
14 maj 2015 - 12:46
Moim zdaniem, wszystko jest dla ludzi i jeżeli jakas kobieta ma ochotę coś w sobie zmienić, a ponad to ma ku temu możliwośći - to dlaczego nie? Jeżeli tyklko dzięki temu będziemy w stanie lepiej się ze sobą poczuć, generalnie pozbyć się kompleksów, to naprawde nie ma co się zastanawiać.... Zycie jest za krótkie na użalanie się nad sobą.
Oczywiście, pewne koniety lubią starzeć się naturalnie -co również uważam za dużą odwagę i bardzo podziwiam smiling smiley Sama bym chciała miec do tego tyle samoakceptacji smiling smiley Musze sie przyznać, że sama sobie ostatnio modelowałam owal tawrzy i dobrze mi z tym. Dużo najpierw o tym poczytałam, do czego zachęcam tez i Was - [www.karolinakopec.com]\\\\ zanim zdecydujecie się na taki krok. U Pani Karoliny jest naprawde ekstra i atmosfera przemiła smiling smiley
25 maj 2015 - 07:02
Zależy jakie zabiegi, bo mało inwazyjne moim zdaniem są spoko

[www.professionalontheweb.com]
27 maj 2015 - 21:39
ja tam nie jestem ani za ani przeciw, generalnie nie widzę potrzeby poprawiania urody, bo sądze ze jak raz się cos poprawi to potem ciągle widzi się jakies niedoskonałości i chce się robic kolejne zabiegi
30 cze 2015 - 12:48
Jeśli chodzi o problemy z zębami to polecam wam [novadentica.com] . W łodzi jest to naprawdę dobry stomatolog, który wykona wam wszelkiego rodzaju zabiegi związane z zębami.
29 lip 2015 - 12:27
Wydaję mi się, że medycyna estetyczna jest bardzo ważna. Nie tylko dlatego, że dzięki niej można poprawić usta czy nos, ale dlatego, że niektóre jej gałęzie są ważne dla naszego zdrowia. Przykładem może być klinika stomatologii w Gdańsku z ImplantMastersPoland.pl, której specjlanością są implanty zębowe. Taka korekcja urody jest nie tylko inwestycją na przyszłość, ale ma także realny (pozytywny) wpływ na nasz organizm.
31 lip 2015 - 09:59
Zależy jakie zabiegi macie na myśli. Na takie zwykłe powiększanie ust jak w [masaz-spa-warszawa.pl] , z chęcia bym się wybrała. Ale już np. na powiększanie biustu, czy jakieś interwencje chirurgiczne to raczej nie. Zbyt duża jest to ingenerencja w ciało i zdrowie, duże ryzyko no i ból orac cierpienie dla organizmu, a efekt w sumie niepewny więc nie warto winking smiley
05 sie 2015 - 12:18
zabiegi są ok winking smiley ja np mam trwały makijaż i jestem bardzo zadowolona winking smiley

17 wrz 2015 - 08:44
Ja myślę, że nie wiem dlaczego, ale dużo kobiet boi się medycyny estetycznej, kojarząc ten fakt z operacjami plastycznymi i przekształceniami ciała. Poprawić wygląd można również w sposób naturalny. Salon [www.beautymedica.pl] oferuje super zabiegi medycyny estetycznej. Warto się wybrać. Ja próbowałam depilację brazylijską i korzystałam z pomocy trychologa, kiedy miałam problemy ze skórą głowy smiling smiley
21 wrz 2015 - 10:02
A ja jestem mocno przeciwna. No chyba ze ktos ulegl wypadkowi i dla rekonstrukcji wczesniejszego wyglada jestemw stanie to zrozumiec. Ale poprawianie wlasnej urody za pomoca skalpelu uwazam za wydziwianie. Jednym zdaniem to dla mnie jest woda sodowa uderzajaca do glowy. Urodzilismy sie z taka uroda z jaka sie urodzilismy, jestesmy jedyni w swoim rodzaju, po co to poprawiac? DLa mnie jest to zabieranie swojej autentycznosci i jakiejs prawdy o czlowieku. DLa mnie cialo to jest pewna ksiazka o nas. Nasza historia.
21 wrz 2015 - 12:46
Nie mam nic do chirurgi plastycznej czy medycyny estetycznej. Sama operowałam odstające uszy i nie widze w tym nic niestosowanego. Mam swoje lata, od dziecka stanowiły one dla mnie duzy problem, miała kompleksy więc chyba nic dziwnego że jako dorosła kobieta poddałam się zabiegowi.
Polecam każdemu podjąć taką decyzję i zrobić coś dla siebie.
Mnie operowała dr Dorota Żukowska , super lekarka i fajna klinika Dermed. Miły personel a to ważne
15 pa 2015 - 05:28
Chciałam się Was zapytać co myślicie o powiększaniu biustu Wrocław w Clinic For You? Czy gdybyście miały taką możliwość to zdecydowałybyście się na tą operację plastyczną? Słyszałam, że jest to bezpieczne, ponieważ przed zabiegiem wykonuje się szereg specjalistycznych badań, które ostetecznie pozwalają powziąć chirurgowi decyzję o przeprowadzeniu operacji.
02 lis 2015 - 13:11
Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest jednym z najnowszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przynosi naprawdę zaskakujące rezultaty, więcej na temat można dowiedzieć się więcej na stronie: [beautyexpert.pl]

13 lis 2015 - 12:16
Medycyna Estetyczna do doskonały sposób na odzyskanie pięknego wyglądu, bez poważnej ingerencji w ludzki organizm.

25 sty 2016 - 10:53
ja nie widzę nic złego w tym, żeby delikatnie poprawić sobie wygląd,ale wszystko musi mieć swój umiar, szczerze to nie wiem czy zdecydowałabym się na jakikolwiek zabieg, może dlatego że na razie jestem młoda i uważam że mi to nie potrzebne, druga kwestia to kasa, takie zabiegi też mają swoją cenę, co prawda są kliniki które zaczynają dopiero swoją działalność i chcą się wypromować.Jest jeszcze kwestia skutków ubocznych, co by było gdyby się zabieg nie udał,wiele się słyszy o nie udanych zabiegach, nawet w medycynie estetycznej- źle wstrzyknięty botoks, nie ładnie zrobiony makijaż permanentny, źle przeprowadzona operacja plastyczna i co potem? Znajomy lekarz nieraz mówił że nawet źle założona rurka intubacyjna, może prowadzić do poważnych powikłań, dlatego z jakimikolwiek zabiegami, operacjami nie ma żartów i trzeba sobie dokładnie przemyśleć czy aby na pewno są nam one potrzebne i co będzie w razie nieudanego zabiegu

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-25 10:56 przez mala.
26 sty 2016 - 10:50
Jeśli zastanawiacie się nad tego typu zabiegami, to zapoznajcie się z tą kliniką chirurgii plastycznej dr olender i jej ofertą. Zespół lekarzy jest bardzo doświadczony, ma ogromną wiedzę i umiejętności. Na pewno będziecie zadowolone z ich usług.
05 lut 2016 - 07:29
Polecam serum kerastase elixir ultime bardzo dobre jest i można sobie odmłodzić trochę ciałko ja często używam i czuje się lepiej bardzo fajna sprawa z tym jest. Nie ma problemu coraz wiecej ludzi korzysta z takiej medycyny
14 mar 2016 - 18:40
A czemu by nie, jak mamy na to fundusze i nie ma żadnych przeciwwskazań medyczny jasne, że można robić sobie takie zabiegi. Ja przez lata miałam problem skórny, który sprawiał mi sporo kompleksów i dzięki jednemu z takich zabiegów pozbyłam się go na dobre smiling smiley. A jakby ktoś szukał sprawdzonego miejsca w Poznaniu to polecam [biogenica.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: