NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
we Wrocławiu czy w Warszawie?smiling smiley

Pozdrawiam
W ich gabinetach w Warszawie czy we Wrocławiu?smiling smiley
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
16 lut 2014 - 19:00
ja byłam do nich sceptycznie nastawiona aż…urodziła mi się córcia. Nie mogłam kompletnie zbić wagi po ciąży, i zdecydowałam się wreszcie na cool sculpting w osteomedzie w Krakowie. Miesiąc po zabiegu widać już efekty i z dnia na dzień są jeszcze lepsze. Chyba na jednym zabiegu sie nie skonczy winking smiley)))))))))
25 lut 2014 - 14:02
Ja przez długi czas zastanawiałam się czy by nie pozbyc się zmarszczek, bo lata leca, a człowiek nie mlodnieje… mialam pewne opory i balam się zabiegow, ale w koncu znalazłam u siebie w Szczecinie klinike http://drmarosz.pl/ i poszlam na wstrzykniecie kwasu hialuronowego. Jestem bardzo zadowolona i czuję się o wiele mlodziej.
ktos tu wspominał o gabinecie,z ktorego i ja korzystam. Nic w tym zlego. robie sobie zabiegi na celulit i peelingi kawitacyjne, maseczki....cudowne samopoczucie. Ja korzystam w Wellderm
A po co az do Wawy jezdzic skoro we Wrocławiu Wellderm tez swietnysmiling smiley
ja do takiego gabinetu poszłam po urodzeniu mojej uli. to dlatego, że moje ciało wyglądało juz zupełnie inaczej. miałam ogromny kompleks brzucha. na rozstępy nie mogłam już patrzeć. nie pomogły mi kremy używane w czasie ciąży i po niej. na próbę wykonałam sobie jeden zabieg, skóra stała się bardziej jędrna i teraz mam apetyt na więcej. w tym samym gabinecie planuję wykupić pakiet na brzuch po ciąży [q-institute.pl] myślę o krio podstawowym x 2 oraz velashape 30 min x 2 za 525 zł, czy ktoś już z tego kożystał?
ja nie mam nic przeciwko, żeby się im poddawać, jednak można za pomocą medycyny estetycznej rozwiązać wiele problemów. Poczytajcie sobie ten tekst www.pkik24.pl/warto-wiedziec/wszystko-co-powinnas-wiedziec-o-medycynie-estetycznej ile ona dobrych rzeczy oferuje. Nie wiem, jak jest z Wrocławiem, ale na pewno w stolicy jest sporo dobrych gabinetów.
03 kwi 2014 - 11:58
Ja tez nie mam totalnie nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej , sama korzystalam - robilam sobie mezoterapię. Mysle,ze wszystko w umiarze jest w porządku, nie można przesadzic smiling smiley
03 kwi 2014 - 13:26
Nie mam nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej, zwłaszcza w momencie, kiedy są wykonywane w słusznej sprawie. U mnie w rodzinie wszyscy mężczyźni łysieją, ale tylko brat postanowił coś z tym zrobić, znalazł na blogu dr. Brumer [urszulabrumer.pl] informację o możliwościach leczenia łysienia komórkami macierzystymi i zdecydował się na ten zabieg. Z tego co pamiętam, jak mi opowiadał (teraz jest dokształcony w medycynie estetycznejsmiling smiley, dzięki komórkom macierzystym poprawiło się odżywienie i dotlenienie jego mieszków włosowych, co pobudziło włosy do odrastania. Naprawdę wygląda, że ma włosów coraz więcej, jego prześwity na głowie prawie zniknęły
05 kwi 2014 - 09:39
Narazie nie uważam by jakakolwiek ingerencja osoby trzeciej winking smiley była mi potrzebna, ale docelowo, za kilka lat nie wykluczam że poprawię sobie to i owo. winking smiley
16 kwi 2014 - 11:14
A jeśli chodzi o moje własne doświadczenia z medycyną estetyczną, to też jestem bardzo zadowolona. Świetnym sposobem na zmarszczki i bruzdy okazały się dla mnie nici liftingujące, które wprowadza się pod skórę, zabieg ten można wykonać w klinice MTTEstetica, skóra po zabiegu jest gładsza, bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone. Robiłam ten zabieg już kilka miesięcy temu, a efekt dalej jest widoczny
25 kwi 2014 - 08:39
Zabiegi medycyny estetycznej to super sprawa. Najważniejsze jest to, aby nie iść do pierwszego lepszego gabinetu. Jeśli nie znają się na swojej pracy to mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Ja robiłam sobie lifting twarzy łódź i jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu! Teraz prawdopodobnie będę robiła oczyszczanie twarzy, ale mąż mi narzeka że nie potrzebne mi takie głupoty. Ale on jest kochany grinning smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-27 13:51 przez radebis.
usunac przebarwienia uwazam trzeba szczeoglnie jesli tak jak ja sie mialo twarz jak pizza peperoni. tu robilam [www.wellderm.pl] bezbolesny zabieg oczywsicie
04 cze 2014 - 18:53
Medycyna jak medycyna, ale ginekologa estetyczna to dla mnie odkrycie stulecia. Szczególnie karboksyterapia, z której skorzystałam u doktor Brumer. Przede wszystkim nie czułam bólu, czego na początku się obawiałam. Po drugie na efekty nie musiałam długo czekać, bo kwas hialuronowy szybko \"wypełnił\" wargi sromowe, które odzyskały dawny wygląd. Po trzecie zabieg był krótki i obył się bez komplikacji. Mogę śmiało polecić klinikę dr Urszuli Brumer - Medycynę Młodości, naprawdę znają się na ginekologii estetycznej. Zdecydowanie czuję się teraz młodziej i atrakcyjniej
10 cze 2014 - 10:31
Ja sie długo nie mogłam przekonac do takich zabiegow, bo zawsze bylam zwolenniczka naturalności, ale jak moja mama się wybrała na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i zobaczylam efekty, to powoli zaczynam skłaniać się ku tym zabiegom... moze w rozsądnej ilości nie są takie złe?smiling smiley
lenio Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja mysle,ze jezeli jestesmy zdecydowane, mamy
> dobrego specjaliste itp. i serio tego chcemy to
> supersmiling smiley jestem za drogie panie! ja sama kilka
> zabiwgow zrobilam. drobne,ale robilamsmiling smiley)) w
> Wellderm

a co robilas w Welldermie ? bo ja na promocji princess reich smiling smiley 250zl w keiszeni.
23 cze 2014 - 12:37
Ja mam powiększone piersi, operował mnie dr Łątkowski.
Uważam, że jeśli ktoś ma ochotę coś w sobie zmienić nie powinie sie wahać.
zgadzam sie z pani wyżej ze w pewnym wieku ejst to po prostu konieczne. ja niedlugo ide do welldermu na princess reich w promocji. moze slyszalyscie o takim zabiegu, w skrocie chodzi o nawilzanie skory i dzieki temu jest mlodziej winking smiley
Ja sceptycznie podchodziłam do tego typu zabiegów, ale kiedy moja skóra zaczęła wołać o pomstę do nieba, stwierdziłam, że no nic, trzeba jej jakoś pomóc. Postawiłam na fotoodmładzanie (http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-chirurgiczny.php) - tu je robiłam i efekty są zaskakujące. Nie wierzyłam w nie, ale jednak są. Z tego też względu uważam, że jednak gdy kobieta ma potrzebę zmian, zadbania o siebie, śmiało powinna się wziąć za to i iść do dobrego specjalisty. Dobrego, bo wiadomo, jacy są niektórzy, potrafią więcej szkody niż porzytku przynieść.
Ja uważam,że zabiegi medycyny estetycznej to jedno z dobrodziejstw naszych czasów! Tylko trzeba mieć świadomość,że oddajemy się w ręce dobrego lekarza/specjalisty. Ja chodzę na zabiegi medycyny estetycznej (powiększanie ust, korekta uszu, depilacja laserowa) tutaj http://kurban.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona,że udało mi się znaleźć klinikę z takimi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Regularnie odwiedzam moją panią doktor i wreszcie czuję się ze sobą lepiej.
Ja się długo nie chciałam zdecydować na takie zabiegi. Po namowach kolezanek zaczęłam szukać odpowiedniego gabinetu. Myślę, że w tym cała rzecz. Trzeba znaleźć lekarzy, specjalistów, którzy będą Was w stanie przekonać. Czy to odpowiednimi argumentami czy po prostu wskażą co i jak się zmieni. Dla mnie takim miejscem był Wellderm. Moze ktoś zna inne i poleci, ale ja mogę od serca i z czystym sumieniem polecić tę ekipę i firmę, bo znają się na rzeczy i dbają o klienta
31 lip 2014 - 13:43
Ja póki co nie myślę o takich zabiegach, choć powoli zmieniam do nich podejście. Widzę, że wiele kobiet z tego korzysta i ile na tym zyskuje. Fakt, dobry lekarz to podstawa. Czasami słyszy się o nieudanych operacjach.
Ja jestem jak najbardziej za. Oczywiscie wszystko w odpowiednich proporcjach. No przecież nie będę wstrzykiwac botoxu raz miesiącu. Ale uważam, że jak ktoś o siebie dba i rozsądnie wykonuje zabiegi, to nie mam nic przeciwko
W ktorym Welldermie? Bo ja z Wrocławia jestem i tutaj robilam smiling smiley
myślę,że medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna są ok. tylko trzeba stosować te zabiegi z umiarem. ja korzystałam z zabiegu odnowy skóry regeneris,który miałam w klinice www.drchecinski.pl/pl wiem,że trafiłam w ręce dobrego lekarza,a z efektów jego pracy jestem bardzo zadowolona.
myślę,że medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna są ok. tylko trzeba stosować te zabiegi z umiarem. ja korzystałam z zabiegu odnowy skóry regeneris,który miałam w klinice http://www.drchecinski.pl/pl/ wiem,że trafiłam w ręce dobrego lekarza,a z efektów jego pracy jestem bardzo zadowolona.
Ja uważam, że jeśli można, to należy sobie pomóc. Ja osobiście nie godzę się z upływem czasu i nie mogę patrzeć biernie jak moja skóra traci jędrność i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Osobiście chodzę tu: [www.lekarze-kolber.pl] na botox i wcale się tego nie wstydzę
Ja kochane myślę, że wszystko jest dla ludzi. Kliniki piękna też. Jeśłi zabiegi robione są przez profesjonalistów i z umiarem to dlaeczgo nie? Z resztą uważam że jeśli ktoś ma np. bliznę, która mu przeszkadza, to dlaczego miałby jej nie usunąć? Ja taką miałam i źle się z nią czułam - miałam wrażenie że wszyscy się na mnie patrzą. Zrobiłam sobie zabieg w Warszawie na Pięknej 44 i nie wsydzę się tego. Zabiegi są po to żeby z nich korzystać. Jestem zadowolona z efektu smiling smiley
No ja mam blizej do warszawskiego oddziału na Piękną niż do Wrocławiasmiling smiley Dlategooosmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: