NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi także zabiegi medycyny estetycznej. Jednak warto poszukać gabinetu czy klinki, która zajmuje się tym w pełni profesjonalnie. Ja ze swojej strony mogę polecić skopia estetic clinic z Krakowa. Mają szeroką ofertę zabiegów takich jak : hydroimpact czyli wodorowa terapia skóry, botox, modelowanie i powiększanie ust, usuwanie zmarszczek i wiele innych. Pełen profesjonalizm i pewność że oddajemy się w ręce prawdziwych fachowców.
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
16 pa 2017 - 09:23
Zabiegi medycyny estetycznej , w granicach rozsądku oczywiście , są jak najabrdziej w porządku . Zależy co chcemy poprawić . Czy mamy jakąś część ciała , skóry , które strasznie nas szpeci . Np moja mama zrobiła sobie tzw \" wampirzy lifting \" z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego . Zabieg robiła w Warszawie w Dzięgielewska Instytut Oka . te osocze jest chyba pobierane jakoś z naszej krwi ? i potem jakoś wirowane ? Nie jestem pewna , lepiej poczytajcie o tym , w każdym razie efekty sa rewelacyjne . I co ważne ,ze zabieg jest bezinwazyjny
Jeśli wykonane są przez profesjonalistów, wyglądają dobrze, naturalnie i nie są przesadzone - to uważam, że są dobrym rozwiązaniem. Moja mama takie zabiegu wykonuje w SCM estetic w Krakowie i wygląda pięknie. Ostatnio miała robiony zabieg z kwasem polimlekowym -wypełniała zmarszczki.
25 pa 2017 - 12:15
Ja myślę, że wszystko jest dla ludzi jeśli się z tym oczywiście nie przesadza. Warto o tym pamiętać. Jeśli mamy zmarszczki lub blizny to dlaczego nie mielibyśmy sobie pomóc? Sama korzystałam z zabiegów usuwania blizn i jestem bardzo zadowolona z efektu. Warto rzucić okiem na ofertę kliniki Neo Beauty z Łodzi: [neobeauty.pl].
25 pa 2017 - 15:04
Osobiście nie zdecydowałabym się na inwazyjne zabiegi, ale mam ochotę skorzytać z zabiegu JETT PLASMA MEDICAL w [www.preibisz.com] . Urządzenie Plasma wykorzystuje technikę elektrofulguracji.Zabieg jest małoinwazyjny i bezpieczny. Jednak i tak trochę się tego obawiam. Mimo to chcę zlikwidować przebarwienia i spłycić zmarszczki a podobno efekty są szybko widoczne.
08 lis 2017 - 10:27
zabiegi medycyny estetycznej to nie tylko skalpel i botox, jest wiele zabiegów nieinwazyjnych

przeczytaj pełne informacje tutaj
11 lis 2017 - 12:51
Ja bardzo lubię takie zabiegi i widzę po koleżankach, że też często chodzą. Swoją drogą wiele osób myśli o założeniu takiego biznesu beauty. Czy któraś z Was zastanawiała się nad tym? Oczywiście trzeba mieć uprawnienia i zakupić dobrej jakości materiał typu [cosmed24.pl] (akurat wypełniacze to teraz hit). Myślicie, że taki biznes się opłaca?
Sama chodzę raz-dwa razy do roku i w moim wieku uważam to już za konieczność. Jestem wdzięczna specjalistom za cierpliwość i determinacje w wykonywaniu tego typu usług. Apeluje jednak do was dziewczyny by nie iść do pierwszego lepszego z brzegu, bo zrobi wam jedynie krzywdę… Ja chodzę do sprawdzonego w Warszawie www.drchecinski.pl, mogę go polecić wam.
29 lis 2017 - 13:04
Moim zdaniem takie zabiegi to nic złego. Sama wykonywałam lifting powiek, ale zdecydowałam się na nieinwazyjny sposób – urządzenie PLASMA IQ. Robiłam to w MTT Estetica i nie żałuję. Efekt jest naturalny ale wiele zmienił w wyglądzie.
01 gru 2017 - 09:03
Dla wielu kobiet operacja plastyczna jest jedynym sposobem na poradzenie sobie z kompleksami i moim zdaniem trzeba to uszanować. Szczególnie, gdy dotyczy to ginekologii estetycznej, np. zabiegów zmniejszania warg sromowych - z tym problemem po prostu nie da się w żaden inny sposób poradzić.
11 gru 2017 - 13:46
ja myślę często, pomimo,że już miałam zabieg na cellulit i rozstępy oczywiście z powodzeniem, teraz czas myślę na poprawkę ust, udam znowu się do kliniki MediArt Instytut w Poznaniu, bo usta to mój największy kompleks teraz sad smiley
11 sty 2018 - 09:44
Ja jestem zwolenniczką zabiegów delikatnych i potrzebnych. Ostatnio nawet zastanawiam się nad usunięciem tatuażu wykonanego w młodości. Tu [jadoreinstytut.com] mają taką możliwość i podobno jest szansa usunąć go całkowicie. Generalnie medycyna estetyczna jest dobra, ale z umiarem.
19 sty 2018 - 11:26
Jestem jak najbardziej za.. smiling smiley Strefa piękna w szpitalu Pro-Familia [www.rzeszow.pro-familia.pl] oferuje najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej i nie tylko smiling smiley
01 mar 2018 - 07:34
Ja szczerze mówiąc wolę bardziej naturalne metody. Od jakiegoś czasu używam krem Frashe na ujędrnienie piersi, bo po urodzeniu córeczki jak wiadomo straciły swoją jędrność. Cudów nie ma, bo nie powiększa piersi o ileś rozmiarów, ale przez to, że się ujędrniły to wydają się na większe smiling smiley
Ja przed podjęciem decyzji, o zabiegu, miałam ogromne problemy z samoakceptacją. Uważam więc, że medycyna estetyczna to dar, który warto jest wykorzystać zwłaszcza, że po zabiegach widzę efekty. Skoro niemal wszyscy podali jakieś kliniki, to ja tez podzielę się ulubioną. Na drchecinski. pl znajdziecie pełną ofertę kliniki z Warszawy, którą mogę szczerze polecić.
08 mar 2018 - 14:13
Ja przed podjęciem decyzji, o zabiegu, miałam ogromne problemy z samoakceptacją. Uważam więc, że medycyna estetyczna to dar, który warto jest wykorzystać zwłaszcza, że po zabiegach widzę efekty. Skoro niemal wszyscy podali jakieś kliniki, to ja tez podzielę się ulubioną. Na [www.drchecinski.pl] znajdziecie pełną ofertę kliniki z Warszawy, którą mogę szczerze polecić.
10 mar 2018 - 08:14
Według mnie takie zabiegi się opłacają i sam bym wziął w ich udział

21 mar 2018 - 09:31
Ja sobie bardzo cenię takie zabiegi. I wcale nie stosuję jakiś inwazyjnych metod. Korzystam np. z oczyszczania twarzy , złuszczania chemicznego czy fal radiowych, które nieinwazyjnie napinają skórę. Teraz myślę o zabiegu modelowania sylwetki i czytałam o kilku metodach m.in. ICOONE® , bo podobno świetnie redukuje cellulit i rozbija złogi tłuszczu. Koleżanka polecała mi zapisać się do kliniki dr Krajewskiego w Warszawie: [estivance.pl] , bo to genilany fachowiec z zakresu medycyny estetycznej. Ktoś z Was korzystał z pomocy Pana doktora?
22 mar 2018 - 11:16
Dobrze, że medycyna estetyczna nie jest już takim tabu jak kiedyś. Teraz możemy do woli korzystać z wynalazków i nikt nie musi się tego wstydzić. smiling smiley Jeśli zależy wam, tak jak mnie, na naturalnych efektach, to polecam La Boca Clinic w Katowicach [labocaclinic.pl] Moje ulubione miejsce na śląsku winking smiley
26 mar 2018 - 16:02
Wszystko jest dla ludzi, dopóki stosujemy umiar.
Nie popieram co prawda nierealnego dążenia do perfekcji, tak bardzo forsowanego w dzisiejszych czasach, ale jeśli ktoś ma pewne problemy, to dlaczego z nimi nie walczyć.
Ja np mam na twarzy blizny po trądziku, które dla kobiety są ogromnym problemem. I kupiłam sobie na [importmania.pl] urządzenie 3w1, którym wykonuję mezoterapię bezigłową. Nie jest to zabieg inwazyjny, nie powoduje ingerencji, a bardzo pomaga i pozwala skutecznie z tymi bliznami walczyć.
16 kwi 2018 - 08:16
Nie mam nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej. Sama korzystałam już z laserowego usuwania blizn oraz mezoterapii mikroigłowej skóry głowy. Polecam szczególnie gabinet [esteticon.pl]. Dla mnie takie zabiegi są niegroźne i skuteczne w dbaniu o wygląd. Natomiast, nie zdecydowałbym się na operację plastyczną. Uważam, że jest to ponoszenie niepotrzebnego ryzyka i nie lubię poważnych zmian naturalnego wyglądu.
30 kwi 2018 - 18:56
Uważam, że z zabiegów medycyny estetycznej jak najbardziej warto korzystać. Dzięki nim można się pozbyć wielu kompleksów, a chyba każdy chciałby z nimi walczyć, prawda? Trzeba tylko pamiętać, aby korzystać z usług sprawdzonych klinik. W Gdańsku, świetną opinią cieszy się [www.impladent-estetyczna.eu] mimo że funkcjonuje od niedawna.
26 maj 2018 - 13:54
Tak jak pisala tutaj nasza Moderatorka - ludzie czesto gesto myla pojecia i dla nich medycyna estetyczna = skalpel i od razu chirurgia i powiekszanie sobie nie wiadomo czegosmiling smiley Nie jest tak. Medycyna estetyczna to np wybielanie, czy prostowanie zebow. Spojrzcie: [stomatologiaswiatkowska.pl] - jak widac nawet w stomatologii istnieje takie pojecie i zapewne wiele z Was - upiekszalo sobie w ten czy w inny sposob swoj \\\'usmiech\\\', prawda?smiling smiley
08 cze 2018 - 07:17
Dokładnie kasiap. Jestem tego samego zdania. Przecież każdy ma prawo poprawić swój wygląd, jeśli od wielu
lat zmaga się z kopleksami, które utrudniają mi normalne funkcjonowanie wśród ludzi. Ja jestem tego przykładem.
Mój garbaty nos był niedozniesienia dlatego zaczęłam szukać i znalazłam... [smile.expert] to doskonała
kilinika, która zmieniła moje życie. Mój nos wygląda teraz perfekcyjnie. Nic, tylko korzystać z życia smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-08 07:18 przez kejt44.
14 cze 2018 - 08:18
Ja korzystałam z zabiegów w klinice Renee bogato wyposażonej i korzystającej z najnowocześniejszego sprzętu. Mój zabieg trwał bardzo krótko i był mało bolesny. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi specjaliści w [renee.nysa.pl] w naturalny przywracają piękny zdrowy wygląd bez interwencji chemicznej.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: