NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
27 kwi 2017 - 08:31
pajęczyca_tekla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dajcie spokój. Jesteśmy kobietami - nigdy nie
> będziemy do końca zadowolone z naszego wyglądu.

Nie będziemy, ale skoro medycyna estetyczna daje nam taką możliwość to czemu nie skorzystać. Jest teraz sporo zabiegów bezinwazyjnych, dzięki którym można na przykład wymodelować ciało. Sama korzystałam z kriolipolizy i to daje doskonałe efekty. Poczytajcie sobie o tym bo warto. Tu jest sporo informacji [www.imeso.pl] Nikt nie wkłuwa się w ciało, nie kroi go smiling smiley Zabieg naprawdę super.

Wydaje mi się, że takie bezinwazyjne zabiegi to świetne rozwiązanie. I nawet jak ktoś boi się skalpela to może skorzystać smiling smiley
11 maj 2017 - 10:03
Kiedyś, niepotrzebnie, myliłam takie zabiegi z operacjami plastycznymi i wydawało mi się to zupełnie niepotrzebne dla większości kobiet. Teraz już jestem mądrzejsza i wiem na ten temat nieco więcej. Nawet na tyle, że niedawno sama umówiłam się na wizytę w Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire (http://cashmire.pl/), które polecały mi siostry. Pierwsze spotkanie było tylko wywiadem i opinią na temat skóry oraz tego, co można zrobić, żeby odżywić ją po zimie i poprawić jej stan. Okazało się, że prawie mogę na niej wykonać prawie wszystkie zabiegi, tylko w odpowiednich odstępach czasu. Teraz ustalam wolny termin na mikrodermabrazję, bo to wydaje mi się najmniej inwazyjne i faktycznie godne uwagi. Już nie mogę się doczekać efektów, bo podobno są świetne. Może na mojej skórze będą tak samo widoczne.
14 cze 2017 - 13:23
Medycyna estetyczna Gdynia jest już bardzo rozwiniętą dziedziną i nie ma co się bać korzystać z jej usług, a szczególnie jeśli mamy w kraju tak dobrze rozwiniętych specjalistów.
20 cze 2017 - 10:17
kotulinka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kiedyś, niepotrzebnie, myliłam takie zabiegi z
> operacjami plastycznymi i wydawało mi się to
> zupełnie niepotrzebne dla większości kobiet.
> Teraz już jestem mądrzejsza i wiem na ten temat
> nieco więcej.

Mialam bardzo podobne odczucia i zmieniłam zdanie w tym temacie - wszystko dla ludzi.
10 lip 2017 - 09:51
Oczywiście, że na wszystko przychodzi czas smiling smiley i dorastamy do pewnych rzeczysmiling smiley Ja miałam tak samo , od zawsze nie lubiłam swojego nosa był garbaty i nie pasował do mojej twarzy. Ale nigdy nie myślałam o operacji. A teraz jestem już po i nie wiem sama czemu tak długo zwlekałam , bo mam teraz piękny nos , więc polecam wam tą klinikę [www.tourmedica.pl]
01 sie 2017 - 22:15
Osobiście znam kilka osób pracujących w klinice [bodycareclinic.pl] osoby chwalą sobie swoją pracę i mają wielu zadowolonych klientów. Jeżeli trafisz do dobrej kliniki gdzie są specjaliści którzy na prawde chcą Ci pomóc to śmiało można poprawiać sobie u nich swoje ciało smiling smiley
03 sie 2017 - 08:47
Ja jak najbardziej jestem za. Kiedyś praktycznie nie miałam brwi. Dziś dzięki [klinikaurody.info] cieszę się piękną oprawą oczu. Często się spotykam z tym,że ludzie podobnie jak kilka osób wyżej myli to z chirurgią plastyczną. Ba! Sama kiedyś myślałam podobnie. Diametralnie się to u mnie zmieniło.
12 wrz 2017 - 06:40
Jeśli ktoś potrzebuje to czemu nie? Mało jest osób, które nie ze swojej winy wyglądają nie tak, jakby tego chcieli? Trzeba sobie pomagać! grinning smiley Czasami nawet nie widać po kimś, że skorzystał z takich usług. W tym wielka zasługa specjalistów, którzy takowy zabieg przeprowdzili. Za takich uważam Klinikę Amaya z Warszawy: [pielegnacjaurody.pl] Znajome po ich zabiegach wyglądają olśniewająco, a do tego nic nie widać grinning smiley
19 wrz 2017 - 12:28
Ciężki temat, ogólnie nie mówię nie, chociaż sama raczej nigdy się nie zdecydujęwinking smiley Natomiast jeśli akurat pracujecie w branży medycznej i macie ochotę na jakieś zagraniczne doświadczenia, mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z [www.paragona.com] Pozdrawiamsmiling smiley
29 wrz 2017 - 07:00
Ja uważam, że jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojego wyglądu to powinien zrobić sobie zabieg smiling smiley np. nie uważam, że osoby, które mają jakieś małe mankamenty powinny ingerować w swoje zdrowie, ale jeśli są to rzeczy, które utrudniają normalne życie to jak najbardziej.
Do mniej inwazyjnych metod należy zabieg Icoone [skinmedwroclaw.pl], który pomaga w pozbyciu się nadmiaru skóry, tłuszczu czy cellulitu. Zabieg jest dostępny we Wrocławiu, w klinice SkinMed smiling smiley
02 pa 2017 - 07:40
Uważam, że wszystko jest dla ludzi takie zabiegi medycyny estetycznej także. Oczywiście jak we wszystkim warto zachować umiar i nie przesadzać. Trzeba też pamiętać o tym, że medycyna estetyczna to nie tylko powiększanie ust czy piersi ale także zwalczanie innych poważnych problemów jak chociażby problem związanych z nadmiernym wypadaniem włosów a wręcz łysieniem. Mój tata zmaga się z takim problemem od jakiegoś czasu i rozważa podjęcie leczenia w klinice dr Łukasza Preibisza w Warszawie [www.preibisz.com]. Takie zabiegi nie tylko upiększają ale też często leczą z kompleksów więc warto smiling smiley
16 pa 2017 - 09:23
Zabiegi medycyny estetycznej , w granicach rozsądku oczywiście , są jak najabrdziej w porządku . Zależy co chcemy poprawić . Czy mamy jakąś część ciała , skóry , które strasznie nas szpeci . Np moja mama zrobiła sobie tzw \" wampirzy lifting \" z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego . Zabieg robiła w Warszawie w Dzięgielewska Instytut Oka . te osocze jest chyba pobierane jakoś z naszej krwi ? i potem jakoś wirowane ? Nie jestem pewna , lepiej poczytajcie o tym , w każdym razie efekty sa rewelacyjne . I co ważne ,ze zabieg jest bezinwazyjny
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: