NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?

Wysłane przez Kropka. 
Co myślicie o zabiegach upiększających? Sporo artykułów pojawiło się ostatnio na stronie Miasta Kobiet, które dotyczą właśnie klinik medycyny estetycznej. Najbardziej zaciekawił mnie artykuł dotyczący mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Czy któraś z Was się już z tym spotkała?
Re: Co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej?
04 pa 2012 - 14:48
Ja jestem jak najbardziej za zabiegami medycycny estetycznej. Żyjemy w czasach, gdzie wygląd jest ważny, a na dbanie o siebie jest coraz mniej czasu niestety. Niestety pokutuje przekonanie, że to wstyd coś poprawiać - do kosmetyczki chodzić wolno, ale już żeby nie ingerowała w to jak wyglądamy. A ja np korzystałam z zabiegów na brzuch. Podpatrzyłam na jednym z programów o metamorfozach zabiegi, które miała jedna z uczestniczek i efekty, no i jej pozazdrościłam. Zobaczyłam jak się nazywa urządzenie, znalazłam klinikę, która wykonuje na nnich zabiegi. które Jak już miałam iść na zabieg na Reaction (tym urządzeniu) to koleżanki z pracy mi zaczęły odradzać, że to boli, że po co mi to, że drogie itp. A ja po prostu chciałam mieć ładniejszy brzuch, bo po ciąży pozostawiał sporo do życzenia. I co? Niedowiarki i te odradzające najgłośniej same chciały później z tego skorzystać i już nie mówiły, że \"nie wypada\" smiling smiley
Jestem jak najbardziej za zabiegami upiększającymi bo jeśli bedziemy czuły się piekniej poprzez jeden znich i nasza samoocena wzrośnie, to jestem ich zwolenniczką. Może bez przesady, może nie na wszystkie partie ciała, ale jednak - to nasz sprzymierzeniec a nie wróg...
05 pa 2012 - 09:03
A my polecamy Wam top 8 - czyli listę najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej w najnowszym Mieście Kobiet i na naszym portalu. Najlepsze zabiegi medycyny estetycznej
Dzięki za odpowiedzi smiling smiley Jeszcze muszę się zastanowić... ale chyba się jednak zdecyduję :p
18 pa 2012 - 12:13
Wszystko zależy od tego kto to będzie robił. Ten zabieg o którym mówisz to to samo co regeneris? Miałam robiony ten zabieg na twarz przez doktora z kliniki Derma Solutions w Poznaniu. Moja skóra zdecydowanie zrobiła się bardziej gładka. Czego oczekujesz po tym zabiegu?
07 lis 2012 - 11:42
Nie, kulka 84, Regeneris to nie to samo. Reaction to Reaction, wiem, że jest sprawdzone i skuteczne. nie reklamuje żadnej kliniki, więc nie będę pisac gdzie robiłam zabieg. Zresztą uważam, że w dobie tak rozbudowanej technologii, nie jest aż tak ważne kto wykonuje zabieg, ale czym go wykonuje, bo jednak jak się nie ma odpowiednich urządzeń, to się niewiele zdziała. Stąd ja najpierw badam i szukam urządzenie, a potem sprawdzam gdzie je może w okolicy ktoś mi wykonać.
Ja chcę być i czuć się piękniejsza, jednak boję się bólu i to jest moje ograniczenie. I dlatego też nie skorzystałam z zabiegów chirurga a wolę korzystać z bezpiecznych i mniej inwazyjnych zabiegów, które też przynoszą efekty dla mnie odpowiednie smiling smiley
28 gru 2012 - 14:19
kasiap> nie chciałabym być źle zrozumiana, również nie zajmuję się reklamą. Podobnie jak Ty uważam, że najważniejszy jest sprzęt, dlatego informuje gdzie robiłam zabieg bo wiem, że w Derma Solutions sprzęt mają dobry. Rozmawiałam z paroma specjalistami zajmującymi się medycyną estetyczną i podobno teraz prawdziwą plagą są podróby sprzętów obsługiwane przez niewykwalifikowane kosmetyczki
25 sty 2013 - 13:19
Kulka84, jasne, wiem o czym piszesz. Ja jestem osobą przezorną więc przed zabiegiem proszę o pokazanie certyfikatu urzadzenia i przebytego szkolenia ale poza tym urządzneia sprzedawane przez rzetelne firmy mają w pakiecie szkolenia personelu, co oznacza, ze jeśli już zdecyduje się na konkretne urządzenie - tu Reaction, to wiem, że producent i dystrybutor robi szkolenie personelowi danej kliniki. Sama też pytam o to, bo jednak lepiej się zapytać niż później niemiło zaskoczyć. No i to o czym piszesz - podróbki sprzętu i tanie zamienniki z Chin... Dlatego też ja szukam po zabiegach - jakie warto na jakich urządzeniach - z tym jest więcej roboty, ale wiem przynajmniej, że nikt mi na tanim sprzęcie, ktre może nie mieć certyfikatów zabiegu na twarzy czy ciele nie wykona smiling smiley
czy moze ktos pociagnąc ten watek z tym użadzeniem reaction? teraz w tych wszystkich gazetach o tym pisza i wiadomo ze jak pisza to reklama a ja bym chciala sie dowiedzieć czy to naprawde dziala. Gdzie mozna zrobic zabieg to juz wiem bo wyszukałam. Ale CZY TO NAPRAWDE DZIAŁA???? Pytam o efekty na brzuch (odchudzanie) GŁÓWNIE TO!
Dziewczyny, nie mam pojęcia o jakich urządzeniach piszecie, pierwszy raz o nich słyszę! Ale jeśli jesteśmy przy brzuchu to na brzuch działa kawitacja ultradźwiękowa albo, jak ktoś chce coś mocniejszego, lipoliza iniekcyjna. Ja mogą polecić dr Urszulę Brumer w Warszawie, która ma gabinet na Bemowie i umie właściwie dobrać zabiegi, a urządzenia które ma też mają marketingowo znane nazwy, ale ja uważam, że to nie nazwy są najważniejsze, tylko ich zasada działania i człowiek, który je obsługuje
18 mar 2013 - 12:54
Może nie ze swojego, ale z mojej mamy doświadczenia mogę stwierdzić, że takie zabiegi na odchudzanie dziąłają. Zerknijcie sobie tutaj chociażby - [www.medycynaestetyczna.com] - ja jeszcze niedawno nie słyszałam w ogóle o takiej technologii winking smiley
No kochane byłam dzis na tym reaktion. Suuuuuuuuuuuuuper machina!!!!! Polecam polecam i jeszcze raz polecam, robili mi brzuch, 40 minut i normalnie macie wrażenie ze z 10 cm wam odeszło. Zabieg nie boli i cena ok naprawdę polecam
Ja miałam robioną na brzuch lipolizę iniekcyjną, czyli wprowadzenie igłą substancji rozpuszczającej tłuszcz. Wykonują takie w Centrum Medycznym KRAJMED w Warszawie, przy ul. Wałbrzyskiej. Efekty wspaniałe, zabieg musi być jeszcze powtórzony, ale efekt widoczny. smiling smiley))))
16 maj 2013 - 11:18
Dziewczyny!

Jeżeli macie jakiś problem ze swoim ciałem, chcecie pozbyć się kompleksów, odmienić swoje życie i poddać się jakiemuś zabiegowi medycyny estetycznej możemy wam pomóc! Wyślijcie do nas swoje zgłoszenie, kilka zdjęć tej części ciała, która spędza wam sen z powiek, zdjęcie portretowe oraz sylwetki i opowiedzcie nam swoją historię a być może uda nam się Wam pomóc! Współpracujemy z samymi profesjonalistami, wiele kobiet skorzystało już z naszej pomocy, a efekty są oszałamiające! Kwestie finansowe pozostawcie nam i pozwólcie nam sobie pomóc!

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: uroda1030@wp.pl
21 maj 2013 - 13:48
Mnie bardzo pomogly zabiegii z medycyne estetycznej, naprawde mialam juz wiotka skore, bardzo malo jedrna szczegolniewidac to bylo na ramionach i brzuchu, uda tez zle wygladaly do tego cellulit. na takie problemy jak moje polecam po przetestowaniu maximusa, zrobilam kilka zabiegow na wlasnej ,,skorze,, i mam szalone efekty, doslownie skora sie skrocila nie wiem jak bardzie obrazowo to opisac. Stala sie bardzo jedrna i gesta. cellulit zlikwidowany nawet ubylo w centymetrach, kiedys myslalam ze tylko operacja moze dac taki efekt, oby medycyna estetyczna tylko sie rozwijalasmiling smiley))
28 cze 2013 - 08:00
Medycyna estetyczna jest po prostu super. Ost zrobilam sobie lifting piersi(u doktora Ciesińskiego) i nie zaluje ani jednej wydanej na to zlotowki. Teraz sie czuje i wygladam wspaniale. Jesli ktokolwiek ma jakiekolwiek obiekcje, to nalezy sie ich pozbyc bo efekt jest wspanialy i samopoczucie cudowne smiling smiley
Ja również uważam, że medycyna estetyczna jest super ! zabieg odmładzający (który zlikwidował moje przedwczesne korze łapki) jest rewelacyjny ! polecam wykonanie go w Rybniku w gabinecie na Stromej smiling smiley
Ja jestem jak najbardziej za. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są na pewno lepsze niż chirurgii plastycznej. Powiększałam sobie usta we Wrocławiu, u doktor Nielepkowicz. Otoczyła mnie opieką również po zabiegu, przygotowała psychicznie, o wszystko mogłam ją zapytać, cierpliwie odpowiadała na pytania. Samo wypełnianie ust przebiegło bezboleśnie, efekt pierwszorzędny. Świetny fachowiec i sympatyczna kobieta.
19 sie 2013 - 11:18
A czy któraś z Was robiła sobie już może zabieg powiększania ust we Wrocławiu? Właśnie się przymierzam do tak owego i nie wiem na który gabinet się zdecydować. Podejrzewam że peirwsze wyniki z gugla będą miały mega drogie ceny a zależy mi na niskich kosztach. Czy któraś z Was robiła sobie może zabieg tutaj: [www.agnieszkasplawska.pl]?
20 sie 2013 - 08:20
Z tego co się orientuję ta Pani wykonuje dobre i profesjonalne zabiegi ale moja siostra robi lepsze ;P Idź do salonu Karoliny i się przekonaj: zabiegi medycyna estetyczna

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-20 08:20 przez kkopec.
Moim zdaniem medycyna estetyczna jest warta zainteresowania, ale trzeba z nią uważać, szczególnie jeśli chodzi o botox i przede wszystkim trzeba znaleźć sobie dobrą kosmetyczkę, popytać, poczytać - teraz pojawiają się te gabinety jak grzyby po deszczu, a jak coś sknocą to nie ich wina. Ja w Łodzi chodzę do Dodentu na Wyszyńskiego i zdecydowanie mogę polecić - http://dodent.pl/medycyna-estetyczna.html .

Przy okazji, czy któraś z was decydowała sie na makijaż permanentny? ja ostatnio mam ciągle mało czasu i poważnie rozważam ten zabieg - tylko wiem, że jak już raz się na to zdecyduję to lepiej cały czas odświeżać - stąd moje pytanie czy faktycznie warto?
Ja jestem bardzo ZA zabiegami medycyny estetycznej dlatego ze te dobre naprawde sa skutecznie i daja bardzo naturalne rezultaty!!!
Jeden z moich ulubionych zabiegow i bardzo uniwersalny to maximus, odkrylam go podczas szukania naprawde dobrezo zabiegu na cellulit i brak jedrnosci skory , okazal sie strzalem w dziesiatke do tego zapisalam moja mame na twarz i ramiona bo szczerze mowiac miala juz bardzo wiotka skore efekty genialne dokadnie jak na ich stronie.
Ja zamiast botoxu wolę mezoterapię i taką już robiłam, ale przyznam, że poszłam do kliniki, a nie do kosmetyczki. Jakoś mam więcej zaufania… Jestem zadowolona z efektów, zero sztuczności, cera jest mega, mega świeża i wypoczęta, widzę duża różnice. Jakby co, to robiłam w Certusie w Poznaniu, nawet promo tam mają teraz na takie zabiegi, wiem bo jak mnie siorka zobaczyła, to mówi, też że idzie tongue sticking out smiley
Co do makijażu permanentnego, ja akurat nie robiłam, ale moja ciocia i kuzynka robiły. Ciocia miała kreskę nad okiem delikatną i poszło ok. Na razie jej się trzyma a ma już chyba ze 2 lata. Kuzynka robiła usta i jej się nie przyjął pigment, a kumpela inna ma sztuczny kontur i jeszcze jej babka zjechała z jedej strony jakby... kolorowe zabiegi są wg mnie bardziej ryzykowne.
17 wrz 2013 - 12:27
Ja się właśnie wybieram na mezoterapię, tylko nie mogę się zdecydować czy robić igłową czy bezigłową. Nie będę ukrywać, że trochę boję się nakłuwania skóry, ale nie wiem czy ta bezigłowa przynosi tak dobre efekty. Jeśli możecie mi pomóc się zdecydować który zabieg wybrać to bardzo proszę o rady smiling smiley
02 pa 2013 - 10:19
Czy dobra jakość zabiegu idzie zawsze w parze z wysoką ceną? Bo ceny są naprawdę duże, a obawiałabym się szukać jak najtańszych usług...
08 pa 2013 - 09:07
Ja wybrałam mezoterapię igłową i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Instytucie Oka u dr Dzięgielewskiej. Efekty świetne a ból o którym się tyle oczytałam to naprawdę sporo przesadzony.
14 gru 2013 - 13:09
Jola z tego co wiem tej klinice z Warszawy strone internetową robili z agencji Broker Media też z Warszawy, podobno u nich ją pozycjonują i robią inne reklamy w internecie. Widziałam, że mają linki sponsorowane, firmowego Facebooka, więc może do nich się zgłoś to podobna branża, a z tego co widze na ich stronie i profilu na FB mają dużo fajnych realizacji, więc lepiej zleć to komuś kto ma pojęcie i będziesz miała pewność, że Twoja strona www będzie profesjonalna i jak zlecisz pozycjonowanie to będzie wysoko ! Tu masz do nich link: [www.broker-media.pl] zadzwoń niech wycenią, albo sie spotkaj bo są z Warszawy. Jak coś to pisz co i jak. Pozdrawiam
27 gru 2013 - 13:26
Nie jestem przeciwna zabiegom medycyny estetycznej. Jeżeli tylko wykonuje się je z głową i nadmiernie się ich nie nadużywa, robiąc z siebie jakąś maszkarę, to dlaczego nie? Moja mama chodzi na botox, aby zachować świeży i młodzieńczy wygląd skóry i jest bardzo zadowolona z efektów takiego zabiegu. Wygląda normalnie i naprawdę ładnie. Myślę, że dużą zaletą w przypadku takiego zabiegu jest jego długi rezultat, utrzymujący się jakieś 3-4 miesiące.
ja mysle,ze jezeli jestesmy zdecydowane, mamy dobrego specjaliste itp. i serio tego chcemy to supersmiling smiley jestem za drogie panie! ja sama kilka zabiwgow zrobilam. drobne,ale robilamsmiling smiley)) w Wellderm
30 gru 2013 - 11:10
Myślę, że w pewnym wieku korzystanie z medycyny estetycznej jest jak najbardziej wskazane. Moja siostra była na mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości. Widziałam rezultaty, jej twarz odmłodniała przynajmniej o 5 lat. Siostra bardzo sobie chwaliła i samą doktor Brumer i zabieg. Powiedziała, że na pewno za jakiś czas to powtórzy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: