NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

depilacja laserowa- opinie

Wysłane przez farogola336a 
depilacja laserowa- opinie
17 lis 2016 - 09:34
Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową [nowoczesnadepilacja.pl]. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 09:35 przez farogola336a.
Re: depilacja laserowa- opinie
30 gru 2016 - 12:32
Polecam Ci depilację laserową - będziesz miała spokój, może nie na całe zycie, ale na kilka lat na pewno. Ja robiłam skończyłam właśnie serię 5 zabiegów i nie mam śladu po włosach. Dostałam akurat w prezencie voucher do Body Care Clinic w Katowicach na całą serię na łydki (to była moja najwieksza zmora) . Teraz szykuję się na pachy. Jaka to jest wygoda! Zapomnisz o żyletkach smiling smiley Tylko pamiętaj, żeby się upewnić, czy w klinice mają dobry sprzęt, bo to połowa sukcesu. W BCC akurat mają najlepsze maszyny - sprawdzałam w necie zanim powiedziałam mężowi moim pomyśle na prezent urodzinowy smiling smiley
05 sty 2017 - 16:51
Depilacja laserowa to dość bolesna sprawa, przy pierwszym zabiegu płakałam bo tak piekło. I w sumi nie wszędzie jest tak samo bo niektóre gabinety mają te lasery do bani i trzeba chodzić nawet kilkanaście razy zanim się pozbędzie włosków na dobre. Ja polecam [bodycareclinic.pl] bo tam co prawda bolało ale szybko pozbyłam się włosków.
17 sty 2017 - 12:15
Mnie również bardzo męczy depilacja laserowa, a często chodzę w spódnicach i muszę nogi golić co drugi dzień i to maszynką, bo po depilatorze wrastają mi włoski w skórę. Dlatego pomyślałam, że warto byłoby spróbować czegoś innego i zapisałam się na zabieg depilacji laserowej nóg w gabinecie w Warszawie: [www.qclinique.pl] . Zabieg ten mam mieć już niedługo i jestem ciekawa efektów i jak długo moje nogi będą gładkie.
16 lut 2017 - 12:48
Nie ma lepszej metody usuwania owłosienia jak depilacja laserowa, spokój z goleniem masz na dłuuuuugi czas.
08 mar 2017 - 11:08
candi12 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie ma lepszej metody usuwania owłosienia jak
> depilacja laserowa, spokój z goleniem masz na
> dłuuuuugi czas.

Zgadza się ale depilacja nie zbyt dobrze się sprawdza przy bardzo jasnych włosach, wówczas konieczne jest przerowadzenie większej ilości zabiegów co wiąże się z wyższą ceną.

23 kwi 2017 - 15:58
Depilacja laserowa jest bezapelacyjnie najlepszą metodą depilacji. Ja jestem świeżo po drugim zabiegu depilacji laserowej w klinice miracki w warszawie. Efekt jest już fajny, ale zalecane jest wiecej sesji, bo wiadomo, ze nie wszystkie wloski rosna rowno i cos moze jeszcze wyjsc. Ogolnie warto troche pocierpiec dla pieknie gladkich nozek na lata winking smiley
27 kwi 2017 - 08:39
Depilacja laserowa? O tak, polecam! Ogromna wygoda. Długo się wahałam zanim skorzystałam, a teraz wiem, że to było zbyt długo. Jak tylko rozważacie laser to nie czekajcie ani chwili dłużej.
19 lip 2017 - 12:44
Dziewczyny, a może któraś polecić jakiś gabinet niedaleko Torunia? Będę dozgonnie wdzięczna.
21 lip 2017 - 10:33
Jak Toruń to zdecydowanie EndoMed. Mają nie tylko depilację laserem diodowym, ale również endermologię i radiofrekwencję. Toruń, ul. Konstytucji 3-go Maja 14.
18 sie 2017 - 09:10
popieram koleżankę wyżej - jeśli depilacja w Toruniu, to tylko i wyłącznie w Endomed,
jeśli chodzi o zabieg depilowania, to warto wsześniej poczytać sobie na stronie [endomed.net.pl] o przygotowaniu i przeciwwskazaniach
29 sie 2017 - 12:25
Próbowałam i niestety u mnie to nie było takiego efektu! Dlatego też nie polecam sad smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: