NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Skuteczny sposób na blizny

Wysłane przez Mittie 
Re: Skuteczny sposób na blizny
28 wrz 2017 - 09:01
Jak wyleczyć ból stawów ? Udaj się na badania kliniczne warszawa ! Ból stawów, artretyzm, osteoporoza, łuszczycowe zapalenie stawów to tylko niektóre z szeregu chorób występujących w kościach i stawach człowieka. Jednym z najbardziej powszechnych schorzeń jest osteoporoza, która w większości dotyka kobiet, jednak mężczyźni również mogą zachorować. Osteoporoza spowodowana jest utratą masy kostnej co jest naturalnym procesem starzenia się. Jednak często ubytki w kości są tak duże, że dochodzi do licznych uszkodzeń i złamań. Udaj się do badania kliniczne wrocław i sprawdźcie czy nie macie tej lub innej choroby. Jak to mówią lepiej dmuchać na zimne !
19 pa 2017 - 07:59
Po cesarce przez parę miesięcy naklejalam plastry silikonowe, łagodziły swędzenie i ciągnięcie blizny. A to mi mocno doskwierało i często się drapalam niestety. Blizna już prawie niewidoczna, rozjasniona i płaska, nie krępuję się przed facetem rozebrać winking smiley
06 lis 2017 - 10:42
Na moje blizny po cc używałam plastrów silikonowych, działanie było super, blizna była zabezpieczoan i nie swędziała a same plastry nie są wyczuwalne pod ubraniem, w dotyku są przyjemne smiling smiley co najważniejsze działają i nie odklejają się.
08 lis 2017 - 10:32
laser sie sprawdza w takich sprawach jak blizny, rozstępy

Odkryj więcej
10 gru 2017 - 19:29
Na pewno warto zainteresowac się tematem usuwania blizn. Klinika [beauty-factory.pl] z Poznania oferuje takie usługi. Blizny można leczyć przy pomocy laseroterapii, mezoterapii czy peelingu medycznego.
29 sty 2018 - 11:19
Dobrze, że medycyna poszła naprzód, bo kiedyś nie było zbyt dużo metod leczenia blizn. Stosowało się głównie ich wycinanie, a tymczasem teraz do wyboru są np. specjalne maści, żele silikonowe, leczenie laserem (ten jest jednak najkosztowniejszy). W każdym razie zachęcam do poczytania o tym na stronie poświęconej właśnie bliznom - [wszystkoobliznach.pl] .
26 mar 2018 - 12:37
Ciekawa jestem, czy można całkowicie usunąć blizny po trądziku. Trochę nie chce mi się wierzyć...
04 kwi 2018 - 08:21
na pewno będzie to wymagało czasu, ja smarowałam blizny przez kilka tygodni żelem sutricon i po tym byla poprawa, codziennie się smarowalm i robilam masaż skóry, warto było, masć nie ma zapachu, często te kremy na blizny niestty pachną nieciekawie i mnie to skutecznie od nich ostraszało, tutaj zapach nie przeszkadza bo go nie ma
09 maj 2018 - 15:53
Próbowaliście naklejać plastry na blizny ? Bo słyszałam, że one dają dobry efekt.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: