NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Skuteczny sposób na blizny

Wysłane przez Mittie 
Skuteczny sposób na blizny
23 kwi 2014 - 12:30
Innowacyjną metodą w walce z bliznami jest zabieg komórkami macierzystymi. Moja siostra wykonywała go w Medycynie Młodości i jest bardzo zadowolona z efektów. Dużo czytałam o komórkach macierzystych, m.in na blogu dr. Brumer i jest to jedyna metoda która przebudowuje bliznę, unaczyniaja ją, stymulują proces jej oczyszczania dzięki czemu może nastąpić 100procentowa poprawa. Też macie podobne doświadczenia?
Re: Skuteczny sposób na blizny
23 kwi 2014 - 13:17
Zgadzam się. Ja też miałam na twarzy bardzo widoczne blizny na rękach. Na szczęście trafiłam na bloga dr. Brumer [urszulabrumer.pl] i tam przeczytałam o zabiegu z użyciem komórek macierzystych. Zdecydowałam się na wizytę u doktor i to była najlepsza decyzja. To jeden z nielicznych zabiegów po których blizny mogą zostać całkowicie wygładzone. Bardzo polecam
25 kwi 2014 - 08:40
Na usuwanie blizn wykorzystuje się też specjalne maści. Ale chyba są skuteczne tylko na \"świeżych\" bliznach.
14 maj 2014 - 09:48
Na blizny dobra jest maść z cebulą :-)
23 cze 2014 - 12:48
Ja ostatnio słyszałam o jakimś nowym laserze, tutaj macie więcej info: [bejda.pl].
Mam bliznę na nosie, dowiadywałam się jak ją w miarę szybko i nieinwazyjnie usunąć, tzn tak żeby była niewidoczna, bo jakby nie było zawsze jakiś ślad zostanie.
A ten laser ponoć jest jednym z najnowocześniejszych.
23 cze 2014 - 20:55
Gruszko, możesz napisać coś więcej o tej maści z cebulą? Ja na blizny stosowałam kiedyś jakąś maść, pamiętam, że nie należała do najtańszych, a i tak nie pomogła...
13 pa 2014 - 20:04
Ja też słyszałam, że komórki macierzyste bardzo efektywnie redukują blizny. Terapie z ich wykorzystaniem polecane są zwłaszcza osobom z bliznami dojrzałymi, czyli takimi, które są teoretycznie najtrudniejsze do leczenia. W znanej mi klinice DR Urszula Brumer Medycyna Młodości, komórki macierzyste podawane są autorską metodą w skórę pacjenta. Tym samym po jakimś czasie przebudowuję bliznę i stymulują proces jej oczyszczania. Podobno w efekcie blizna staje się wyraźnie spłaszczona i dużo mniej widoczna.
25 lut 2015 - 10:15
Eforka, ta maść z cebulą to choćby Cepan. Polecił mi ją chirurg, po tym jak po usunięciu wyrostka robaczkowego, została mi blizna. Tak swoją drogą, to ktoś z Was miał do czynienia z usuwaniem blizn po rozstępach? Mam ich całkiem sporo na ciele i zastanawiam się co można by z tym zrobić. Koleżanka radziła mi wizytę u dermatologa estetycznego - chyba się do niego wybiorę i podzielę z Wami moimi wrażeniami.
27 lut 2015 - 08:42
Miałam paskudna bliznę po poparzeniu na dekoldzie i uwierzcie żadna masc nie pomagała, nic a nic. Jedyne co mogłam zrobić to ukrywać ją pod bluzkami. No bo paskudnie to wyglądało. Ile mnie zawsze kosztowało wiecie jak byłamw związku żeby facet ja zobaczył...no i w końcu usunełalm to paskudztwo.Warto kobietki oddać się w ręce dobrego chirurga. Operowała mnie dr Żukowska z Łodzi, polecam
27 maj 2015 - 09:05
Najlepiej wybrać dobrą klinikę która może wykonać różne zabiegi i dobierze najlepszy.

[www.lookuppage.com]
27 maj 2015 - 21:38
maść z cebuli? to naprawdę pomaga?
24 cze 2015 - 09:46
Tylko na drobne blizny winking smiley i świeże. Mnie już nie pomogła. Musiałam leczyć się u Ewy Koncy w warszawskiej klinice, żeby trochę poprawić stan mojego bliznowca.
08 wrz 2015 - 05:11
Jeśli zabieg jest wykonywany w dobrym gabinecie medycyny estetycznej to blizny nie powinny być tak widoczne. Ja robiłam powiększanie piersi z liftingiem w Clinic For You i efekt jest rewelacyjny. Na początku musiałam stosować Contratubex, a teraz blizny są prawie niewidoczne.
02 lis 2015 - 13:18
W walce z bliznami poza maściami skuteczne są zabiegami z z wykorzystaniem lasera. Więcej na: [beautyexpert.pl]

10 lut 2016 - 15:25
Wydaję mi sie, że sposób, w jaki możemy się pozbyć blizn jest zależny od tego, w jakich okolicznościach powstała blizna, jak długo ją już mamy i jaki efekt chcemy uzyskać po jej usunięciu. Czasem będzie potrzebny zabieg chirurgiczny, czasem maść, a czasem domowe sposoby pomogą. Na przykład olejek z drzewa herbacianego doskonale odnawia skórę. Właściwości antybakteryjne sprawiają, że hamuje on rozwój bakterii w głębi skóry. Regularne stosowanie go powinno sprawić, że blizna powinna zniknąć albo zmniejszyć się.
12 lut 2016 - 20:42
Z kolei ja słyszałam, że na blizny skuteczny jet laser biostymulujący. W Kielcach zabieg wykonywany jest w gabinecie dr Sobańskiej [dermatologkielce.com.pl] i klienci chwala efekty. Laser działa także na opuchlizne, obrzeki, naczynka i cellulit. Poprawia wygląd i ujędrnia skórę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-12 20:43 przez margo903.
19 kwi 2016 - 12:36
Miałam bliznę z dzieciństwa, która sprawiała, że nie czułam się zbyt komfortowo. Nie wiedziałam, co z nią zrobić. W rzeczywistości rozwiązanie problemu okazało się wyjątkowo prosto. U dr Olender udało mi się usunąć bliznę bez śladu. Tu jest jej klinika: [drolender.pl] . Naprawdę ciężko o lepszą specjalistkę. Poza tym było naprawdę miłosmiling smiley
20 kwi 2016 - 11:34
Czasami takie zabiegi na blizny są koniecznością. Nie każda nam zniknie od samego kremu.
22 cze 2016 - 13:45
No, moje potrądzikowe coś nie chcą znikać. Będę się musiała poważnie zastanowić nad dalszymi działaniami.
07 lis 2016 - 11:14
No i raczej nie znikną jeśli będziesz jedynie stosowała kosmetyki... Wiem co piszę ponieważ sama w latach nastoletnich miałam poważny trądzik i pomogły dopiero zabiegi usuwania blizn laserem. Po prostu blizny powstają w głebokich warstwach skóry , do których nie ma szans aby dostał się jakiś kosmetyk....
Zerknij sobie kochana na stronkę:
lasercare.pl/pl/faq-najczesciej-zadawne-pytania-dotyczace-usuwania-blizn.html

Możesz sobie kochana poczytać o tym na czym polega usuwanie laserowe i jakie efekty daje.
18 sty 2017 - 07:48
Mi lekarz tak zniszczył brzuch po cesarce, że blizn nie dało się niczym zniwelować. Musiałam zdecydować się na operację plastyczną i teraz jestem zadowolona. Polecam smiling smiley [www.chirurgiaplastycznalublin.pl]
22 sty 2017 - 14:21
Usunęłąm blizny po trądziku już jakieś2 lata temu i to zmieniło moje życie bo poczułam się w końcu piękna. Stosowałam różne terapie kremy i inne bezsensowne sposoby na które wydałam kupę pieniędzy. DOpiero po serii zabiegów w [bodycareclinic.pl] usunęli mi wszystkie blizny i moja buzia w końcu wygląda łądnie smiling smiley
12 kwi 2017 - 11:59
No to fajnie, że jest taka możliwość.
30 kwi 2017 - 21:20
Ja miałam brzydką bliznę po znamieniu które mi usunęli. Wstydziałam się wychodzić na plażę bo blizna wyglądałą na prawdę źle i chciałam na niej zrobić jakiś tatuaż. Ale koleżąnka poleciłą mi zabieg w klinice [bodycareclinic.pl] nie wierzyłam w takie coś ale poszłam na konsultacje potem na zabieg i jestem bardzo zadowolona, bo po bliźnie został tylko niewyraźny śład.
30 lip 2017 - 12:49
Owszem, czasami blizny się wycina ale trzeba pamiętać o tym, że wtedy doprowadzamy tak naprawdę do ponownego powstania rany, przez co blizna kształtuje się od początku. Są też inne metody leczenia np. terapie laserowe, podawanie zastrzyków ze sterydami, krioterapia etc. Poczytaj sobie nieco więcej na ten temat na stronie poświęconej bliznom i ich leczeniu: [wszystkoobliznach.pl] .
03 sie 2017 - 08:49
A da się ich jakoś pozbyć \"domowymi\" sposobami?
29 sie 2017 - 12:32
Jeśli chodzi o blizny i rozstępy to dla mnie najlepszy i najskuteczniejszy zabieg to zabieg krioterapii. Jednak zawsze aby sprawdzić czy aparat do krioterapii jest odpowiedni w danym gabinecie medycyny estetycznej. Dla mnie najlepszy okazał się [www.imeso.pl] .
04 wrz 2017 - 18:27
W Kielcach takie zabiegi oferuje gabinet dr Sobańskiej z tego co wiem [dermatolog-medycyna-estetyczna.business.site] - namiary znajdziecie na stronie, tam tez opis działań i warto poczytać tez opinie pacjentów na temat tych zabiegów.
28 wrz 2017 - 09:01
Jak wyleczyć ból stawów ? Udaj się na badania kliniczne warszawa ! Ból stawów, artretyzm, osteoporoza, łuszczycowe zapalenie stawów to tylko niektóre z szeregu chorób występujących w kościach i stawach człowieka. Jednym z najbardziej powszechnych schorzeń jest osteoporoza, która w większości dotyka kobiet, jednak mężczyźni również mogą zachorować. Osteoporoza spowodowana jest utratą masy kostnej co jest naturalnym procesem starzenia się. Jednak często ubytki w kości są tak duże, że dochodzi do licznych uszkodzeń i złamań. Udaj się do badania kliniczne wrocław i sprawdźcie czy nie macie tej lub innej choroby. Jak to mówią lepiej dmuchać na zimne !
08 lis 2017 - 10:32
laser sie sprawdza w takich sprawach jak blizny, rozstępy

Odkryj więcej
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: