NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dobry dermatolog Gdańsk od wypadania włosów

Wysłane przez justa27 
Dobry dermatolog Gdańsk od wypadania włosów
20 pa 2016 - 06:05
Strasznie wypadają mi włosy. Normalnie już chce mi się płakać, ze będę niedługo łysa.
Znacie jakiegoś dermatologa w Gdańsku i koszt wizyty? Muszę iść prywatnie, bo jestem studentką i nie mam przy sobie zaświadczenia, ze jestem ubezpieczona, a mogą je dopiero załatwić za tydzień lub dwa, żeby iść na kasę chorych,a nie mogę już patrzeć na kłęby włosów.
pozdrawiam i dziękuję
Re: Dobry dermatolog Gdańsk od wypadania włosów
20 pa 2016 - 07:26
Z tego co wiem to każdy student jest ubezpieczony tak wiec wystarczy wybrac się z książeczką ubezpieczeniową.No i jest portal epuap, w którym jest wszystko napisane.Czy jesteś ubezpieczona czy nie.
Jeśli chcesz zapisać się prywatnie to proponuję zorientować się jakie są wolne terminy w klinice trychologicznej w Gdańsku na Skłodowskiej
[www.trojmiasto.pl]
Na stronie jest kontakt. Nie jestem w stanie Ci jednak napisać ile kosztuje wizyta ponieważ chodzilam tam już dawno temu i mogło się wszystko pozmieniać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: