NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Makijaż permanentny Poznań

Wysłane przez heweea 
Makijaż permanentny Poznań
14 sie 2016 - 18:03
Jakie macie zdanie na temat wykonania makijażu permanentnego? Widziałam , że sporo kobiet z tego korzysta. Na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie bo nie trzeba codziennie się malować. Ja się tak zastanawiam nad tym... Znalazłam juz profesjonalne studio makijażu permanentnego w Poznaniu, ul.Piekary 12 i chyba tam się zapisze na zabieg. Moja znajoma wykonywała u nich microblading brwi i jest bardzo zadowolona.
Re: Makijaż permanentny Poznań
10 wrz 2016 - 12:19
Mnie się nie podoba. Nie wygląda naturalnie.
18 gru 2016 - 06:04
A właśnie, że dobrze wykonany makijaż permanentny wygląda naturalnie. Trzeba po prostu trafić do dobrego gabinetu. Heweea, też słyszałam wiele przychylnych opinii o tym gabinecie, a szczególnie o pani Alicji Leszyńskiej. Dziewczyny od niej wychodzą bardzo zadowolone. Nie dziwne, bo nawet oglądając fotki na stronie widać, że makijaż wykonany jest profesjonalnie. Sama też się za jakiś czas zdecyduję, bo to w końcu mnóstwo czasu pomoże zaoszczędzić. smiling smiley
23 gru 2016 - 09:18
Dziewczyny, dajcie sobie spokój z takim makijażem. Bez tego ładnie wyglądacie
06 lut 2017 - 11:08
Mi makijaże permanentne nigdy się nie podobały i nie wyobrażam sobie sama cos takiego zrobić
12 kwi 2017 - 11:59
Dobrze, że są jeszcze jakieś normalne osoby.
13 lip 2017 - 12:46
makijaż permanentny ma swoje wady i zalety, ja długo się zastanawiałam i w końcu zdecydowałam się na makijaż brwi i delikatną korektę kształtu ust, według mnie wyszło super, chociaż początkowo trudno było mi się przyzwyczaić . Przed takim zabiegiem warto jednak poczytać co nie co na jego temat (przykładowo tu jest fajny artykuł - [dbajmyozdrowie.eu] ), żeby wiedzieć na czym polega, ile się utrzymuje i jak wygląda efekt \"zaraz po\", żeby być pewnym swojej decyzji smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: