NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Stomatologia estetyczna

Wysłane przez margo903 
Stomatologia estetyczna
09 cze 2016 - 14:32
Coraz bardziej popularna i wykorzystywana. Wykonywana min tu [doktorrawicki.pl] . Braki w uzębieniu wpływają bardzo na wygląd naszej twarzy i znacznie nas postarzają. Myślę, że jest to rozwiązanie dla niejednej z was.
Re: Stomatologia estetyczna
23 cze 2016 - 06:56
Hej. Ja słyszałam o [dentiumclinic.pl]. Podobno specjaliści są doświadczeni i solidnie podchodzą do pracy. Warto zainwestować w piękny uśmiech smiling smiley
05 lip 2016 - 12:47
Jeżeli masz braki w uzębieniu to koniecznie je uzupełnij! To ni chodzi tylko o estetykę, ale także o zdrowie i zgryz - zęby się krzywią jeżeli nie ma się ich wszystkich.
04 gru 2016 - 19:03
To prawda, a leczenie ortodontyczne bywa długotrwałe... Chociaż czytałam ostatnio o najnowszych nakładkach Invisalign [straznicyusmiechu.pl] - ten dentysta gdańsk osowa stosuje je w leczeniu nawet poważnych wad. Nie wiem, ile to kosztuje, ale efekty są szybsze niż przy tradycyjnym aparacie ortodontycznym, a nakładek niemal nie widać, więc ja bym była za.
08 gru 2016 - 09:37
Jeżeli potrzebujesz konsultacji z Dentystą, który zajmuje się medycyną estetyczną to polecam mojego znajomego, z którym można się skontaktować tutaj [bodycareclinic.pl]. Jest na prawdę dobry i każdego klienta traktuje bardzo poważnie.
06 lut 2017 - 11:08
Tego typu zabiegi estetyczne są jak najbardziej dobrą rzeczą, bo wiadomo, ładny usmiech wiele zmienia
15 lut 2017 - 10:58
Wygląd naszych zębów bardzo wpływa na nasze samopoczucie. Jest w sumie bardzo istotny czy to na rozmowie kwalifikacyjnej czy na randce. Ja niestety nie urodziłam się z ładnym uśmiechem. Małe zęby po ojcu, z tendencją do psucia. Po ciąży mój stan uzębienia jeszcze się pogorszył. Szukając sposobu na ich ulepszenie, zainteresowałam się licówkami. Rozważałam zrobienie licówek kompozytowych, albo ceramicznych. W Klinice Martomedica namówili mnie na zrobienie licówki ceramicznej, bo jest znacznie trwalsza i wygląda naturalnej. Uważam, że to był świetny wybór.
24 kwi 2017 - 12:38
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, a w tym także stomatologię, to warto zajrzeć sobie do [drwojcik.pl] . Jeśli szukacie tego typu usług w Krakowie, to uważam, że t oferta jak najbardziej was zainteresuje. Jest to klinika posiadająca profesjonalny sprzęt i lekarzy z doświadczeniem.
27 kwi 2017 - 08:36
Orientujecie się może czy są jakieś zabiegi stomatologii estetycznej, które sprawią, że zęby będą prostsze? Nie chcę nosić aparatu ortodontycznego, chyba jestem nieco za stara na to grinning smiley Zresztą trzeba nosić go kilka lat. Nie wiem tylko czy są jakieś inne zabiegi stomatologiczne, które chociaż trochę wygląd zębów poprawią.
20 pa 2017 - 12:33
Ja zastanawiam się właśnie nad zabiegiem piaskowania zębów , poleciłam mi go moja pani doktór z [lux-dent.com.pl]. Jest to zabieg pomagający pozbyć się osadu i przebarwień. Może ktoś z was już się mu poddał ? Polecacie go , a może odwrotnie ?
23 pa 2017 - 11:21
Wszelkie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej można sobie zrobić w [www.mediartinstytut.pl] , ja tam miałam zakładane licówki a koleżanka zakładała tam sobie aparat ortodontyczny, możemy obie polecić to miejsce, pełna profeska smiling smiley
25 pa 2017 - 09:51
Możliwości jest bardzo dużo. Jeśli chodzi o dobrych specjalistów to ja polecam Ci rzucić okiem na ofertę kliniki Neo Dentica z Łodzi: [www.neodentica.pl]. W ofercie mają naprawdę duży zakres usług stomatologicznych. Warto się do nich wybrać i porozmawiać na ten temat ze specjalistą, który na pewno Tobie doradzi.
10 lis 2017 - 14:32
To zależy wszystko od stanu aktualnych twoich zębów. Żaden dentysta nie będzie raczej chciał bawić się w żadne wybielanie jeśli będą dziury w zębach. Jeśli jednak masz zdrowe zęby dobrą opcją na początek będzie ich wybielanie. Oczywiście jeśli nie chcesz wpierw założyć aparatu itp. Osobiście odwiedzam [www.qdent.pl]. Wybielanie daje efekty. Te niby wybielające preparaty w rossmanie itp to kicz. Rzadko kiedy pomaga. Także znajdź w sieci konkretny opis co i jak na czym polega a znajdziesz coś dla siebie winking smiley
23 lis 2017 - 10:54
W końcu po tak długim czasie mam piękne, białe i proste zęby. W klinice stomatologicznej Stomatologia Pro-Familia wykonali najlepszą robotę! Mają najlepszych dentystów i stomatologów do stomatologii estetycznej i wiele usług [stomatologia.pro-familia.pl] .
25 lis 2017 - 12:13
O zęby trzeba dbać i jeśli nie są idealne warto założyć aparat damon , jest mniej krępujący bo mniej widoczny i mogą go nosić wszyscy, poza tym jest łatwiejszy do czyszczenia.
30 lis 2017 - 20:52
pati88 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeżeli masz braki w uzębieniu to koniecznie je
> uzupełnij! To ni chodzi tylko o estetykę, ale
> także o zdrowie i zgryz - zęby się krzywią
> jeżeli nie ma się ich wszystkich.

To fakt, poza tym braki w uzębieniu prowadzą do zaniku kości, a do tego lepiej nie dopuścić. W Płocku w Linea Medica można zrobić implanty, ceny naprawdę nie są wysokie, a w razie czego można starać się o dofinansowanie. Naprawdę zęby czy uzębienie są ważne, nie można tego problemu ignorować
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: