NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Estetyka intymna- kto robil zabieg?

Wysłane przez Koniczyna 
Witam wszystkie Panie, czy ktoras moze wykonywala zabieg estetyczny intymny? Coraz wiecej pisza na ten temat, z reszta bardzo wazny dla nas kobiet, szkoda ze tak dlugo nie omawiany. Po 2 porodach naturalnych powiedzialam sobie ze musze poprawic wygaad tych miejsc i przywrocic je do dawnej sprawnosci. niestety porody zrobily swoje , utracilam jedrnosc, wszystko stalo sie wiotkie i malo estetyczne do tego zmienily sie moje kontakty intymne co kladzie sie cieniem na wiele spraw. W czasie poszukiwan najczesciej napotykalam naprawde dobre opinie o zabiegu Monalisa Touch i juz na niego zapisalam, panie sa bardzo zadowolone, chcetnie opisze skutki zabiegu moze okaze sie pomocna.
Re: Estetyka intymna- kto robil zabieg?
14 maj 2014 - 09:38
Nie ;-) Uważam, że to co naturalne powinno pozostać naturalne.
29 maj 2014 - 18:49
Ja miałam wykonywaną labioplastykę. Moim zdaniem to zabieg jak każdy inny, tylko że dotyczy \"intymnych miejsc\". Wszystko jest dla ludzi, zwłaszcza jeśli trafi się na dobrego lekarza. Dziękuję opatrzności, że trafiłam na dr Urszulę Brumer i jej zespół. Zrobili mi profesjonalny zabieg, szybko, bez komplikacji i bez bólu. Wszystkim dziewczynom myślącym o estetyce intymnej, mogę śmiało polecić klinikę Medycynę Młodości w Warszawie i ten zespół lekarzy
23 cze 2014 - 12:45
Podobnie jak w przypadku operacji plastycznych, tutaj mam podobne zdanie. Wszystko jest dla ludzi, oczywiście w granicach rozsądku.
05 sie 2014 - 19:58
W Warszawie gdyby ktoś szukał, to dobra jest klinika Medycyna Młodości prowadzona przez dr Brumer. Specjalizują się w komórkach macierzystych i w ginekologii estetycznej. Tu jest link dla zainteresowanych: www.drbrumer.pl
27 maj 2015 - 21:40
nie sądziłem ze w ogóle ktoś sobie robi takie zabiegi..
29 wrz 2015 - 10:14
Ja zauważyłam, że coraz więcej klinik się w tym specjalizuje. Nie tylko takie zabiegi jak powiększanie piersi: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ są popularne, ale także laserowo obkurczanie pochwy na które dedydują się między innymi kobiety cierpiące na zespół rozluźnienia pochwy.
22 mar 2016 - 12:16
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nie sądziłem ze w ogóle ktoś sobie robi takie
> zabiegi..

Robią robią tutaj masz wypisane z podziałem na poszczególne zabiegi bo nie jest to jeden zabieg a właściwie cała seria: [beautyexpert.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: