NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

ginekologia estetyczna

Wysłane przez julia84 
ginekologia estetyczna
15 lip 2015 - 17:03
Problem jest dość powszechny.
Wiele kobiet, zwłaszcza młodych obawia się, że po porodzie staną się mniej atrakcyjne, że nie będą w stanie dać swoim partnerom odpowiedniej satysfakcji. U niektórych dziewczyn zaczyna nawet występować stres z tym związany. To u nich powoduje nawet niechęć do tego by stały się matkami.
Nic bardziej błędnego.
Przede wszystkim ciąża rzadko powoduje zmiany powodujące dyskomfort seksualny.
Jeżeli nawet to jest on bardziej u kobiety, niz u mężczyzny.
Osoby przewrażliwione mogą oczywiście zdecydować się na zabieg ginekologii estetycznej polegający na laserowym obkurczaniu pochwy .
Naświetlanie laserem wzmacnia mięśnie przez co stają się bardziej sprężyste i obkurzają się.
Taki zabieg wykonuje od lat Wrocławska przychodnia Proclinic .
Re: ginekologia estetyczna
10 sie 2015 - 09:20
Jeśli ktoś ma z tym problem to nie widzę nic złego w zdecydowaniu się na taki zabieg. Oferuje go też klinika chirurgii plastycznej we Wrocławiu Clinicforyou. Można umówić się u nich na wizytę, żeby spokojnie przedyskutować problem.
13 lis 2015 - 12:21
Labioplastyka jest coraz powszechniejszym zabiegiem i wiele klinik wykonuje ten zabieg z powodzeniem jeśli macie pytania możecie zadać je ekspertowi na: [beautyexpert.pl]
20 sty 2016 - 11:31
Kiedyś słyszałam o tym temacie w telewizji w popularnych śniadaniówkach i temat mnie na tyle zainteresował, że po wysłuchaniu chciałam, aby nie mieć z tym do czynienia, czasem warto coś posłuchać ale niektóre tematy lepiej nie sprawdzać na własnej skórze, aż do czasu, gdy siostrze urodziła się piękna Milenka i oprócz normalnych problemów pielęgnacyjnych młodej niedoświadczonej mamy, pojawiły się również te ze sfery intymnej. Mimo zaleceń poszpitalnych odnośnie specjalnej higieny tych sfer dostała się siostrze infekcja. Po jej wyleczeniu ciągła suchość pochwy, smarowała maścią nagietkową oraz żelem z bakteriami Lactobacillus. Jednak artykuł w prasie na temat zastosowania lasera stał się dla niej światełkiem w tunelu i pomógł też z luźnością pochwy. Tylko kto to wykona aby nie żałować takich prób? Po rozpoznaniu rynku na podkarpaciu odwiedziła Moją Estetykę w Rzeszowie, gdzie wykonała rewitalizację laserem. Chyba spotkało ją wszystko co mogło najgorszego po porodzie ale najważniejsze, że poprawiła sobie jakość życia.
01 lut 2016 - 09:10
Ginekologia estetyczna to temat przewijający się często w programach telewizyjnych przeznaczonych dla kobiet. Mam do tego dość podejrzliwe podejście. Jest to bardzo duża ingerencja w ciało, a dodatkowo w strefę intymną. Nie wiem czy byłabym skłonna poddać się takiemu zabiegowi wyłącznie z powodów estetycznych. Gdyby było to konieczne to raczej nie byłabym sceptycznie nastawiona. Myślę, że przekonałby mnie wyłącznie czynnik zdrowotny. Jednak wyłącznie dla własnego widzi mi się i kaprysu nie jestem przekonana by wykonywać takie zabiegi.
18 mar 2016 - 10:36
Jest to dość powszechniejszy temat, do niedawna trudno było znaleźć coś więcej na ten temat w internecie, a obecnie coraz więcej pisze się na ten temat. Ostatnio widziałam opisanych ok 8 zabiegów miejsc intymnych więc coś w tym musi być. Polecam artykuły na przewodniku medycyny estetycznej są artykuły w tym temacie, przegląd zabiegów można dowiedzieć się wiele wartościowych rzeczy: [beautyexpert.pl]
31 mar 2016 - 12:59
Ja nie widzę problemu z tego typu zabiegami. Zwłaszcza, że z tego co czytam obkurczanie pochwy jest metodą bezinwazyjnąi bezpieczną . Nie wiem skąd ten strach niektórych. Wszystko jest dla ludzi, a jeśli ma to uratować życie seksualne związku, to tym bardziej smiling smiley
04 sie 2016 - 21:43
Vaginoplastyka to rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej. Kiedyś mnie to dziwiło, po co komu plastyka pochwy, ale jak sama przez rok nie mogłam wrócić do formy po porodzie to od razu zrozumiałam. U mnie o dziwo naprawiło się samo, ale domyślam się , że większość kobiet nie ma takiego szczęścia. Na [www.ksiegapiekna.pl] można przeczytać jak taka operacja wygląda, nic strasznego a może tyle zmienić. Nie bójcie się kobietki.
10 wrz 2016 - 12:08
To prawda. W Internecie wszystko jest opisane, ale ja bym radziła konsultację u lekarza, który lepiej to objaśni. Moja znajoma robiła zabieg tutaj: http://drolender.pl/zabiegi/labioplastyka . Bardzo sobie chwaliła profesjonalne podejście lekarzy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: