NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Szkolenia z medycyny estetycznej

Wysłane przez hortensja 
Szkolenia z medycyny estetycznej
27 lis 2017 - 14:30
Mam znajomą, która ma w planach otwarcie swojego gabinetu medycyny estetycznej. Teraz ciągle biega na jakies kursy/ szkolenia z dziedziny beauty typu szkolenie kwas hialuronowy , bo jak sama twierdzi – to podstawa w jej zawodzie, by stale uczyć się nowych technik zabiegów. Co Wy sądzicie na ten temat?
Re: Szkolenia z medycyny estetycznej
28 lut 2018 - 09:40
Jeśli ktoś prowadzi własny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, czy związany z medycyną estetyczną, to na pewno musi być na bieżąco w temacie. Cały czas powstają nowe techniki tworzenia makijażu, pojawiają się lepsze kosmetyki, więc wręcz wypadałoby orientować się co i jak. Na https://modnakaja.pl/pl/meble-fryzjerskie-oferta-48h_konsole-lustra-fryzjerskie można zamówić sporo sprzętu, czy kosmetyków, które w gabinecie mogą się przydać. Od wyposażenie też sporo zależy. winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: