NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Nadpotliwość

Wysłane przez Renia 
Nadpotliwość
17 sie 2017 - 01:31
Mam córkę w wieku 18 lat i od dłuższego już czasu (ok. 10 lat) ma problemy z bardzo obfitym poceniem. Objawy te były nasilane w różnym stopniu ale ostatnio bardzo sie nasiliły do tego stopnia że praktycznie z dłoni to prawie kapały jej krople potu. Miała robione badania pod kątem choroby tarczycy i wyniki wyszły dobre. Stosuje też ponoć skuteczne antypespiranty ale na dłuższą metę nie można tego stosować bo podrażnia skórę. Ostatnio znalazła jakies informacje na temat leczenia miejscowego niechirurgicznego poprzez wstrzykiwanie śródskórne toksyny botulinowej. Znalazłam nawet klinike http://www.derma-clinic.pl/nadpotliwosc.html I oni wykonują taki zabieg. Ale możecie mi powiedzieć jaką on ma skuteczność?
Re: Nadpotliwość
18 sie 2017 - 08:45
Nadpotliwość może mieć podłoże genetyczne lub mogą ją wywoływać czynniki takie jak stres, silne emocje, a także pikantne potrawy oraz alkohol i papierosy. Ja miałam z tym problem ponieważ od lat palę papierosy i zrobiło się to w końcu bardzo uciążliwe dla mnie. W Warszawie taki zabieg leczenia z użyciem toksyny botulinowej miałam robiony w Klinice Urody Wilmed. 7 miesięcy po zabiegu i w dalszym ciągu efekt zabiegu się utrzymuje- nie pocę się, w końcu pozbyłam się tego nieprzyjemnego zapaszku wcześniej musiałam kilka razy dziennie koszulkę zmieniać :/ Super sprawa.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: