NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

chirurgia plastyczna

Wysłane przez Eliza32 
chirurgia plastyczna
26 cze 2017 - 20:16
Witajcie ! Dziewczyny mam mały problem muszę usunąć znamię z twarzy , chciałabym skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej i nie bardzo wiem gdzie się najlepiej wybrać . czytałam troszkę opinii na ten temat i dużo bardzo osób poleca gabinet [chirurgplastyczny-krakow.pl]gdzie ponoć wykonują zabiegi bardzo profesjonalnie i dziewczyny są bardzo zadowolone z ich usług. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie ?
Re: chirurgia plastyczna
10 lip 2017 - 09:45
Niestety nie znam tego gabinetu , ale mogę ci polecić sprawdzoną klinikę [www.tourmedica.pl] . Wykonują tam bardzo dobrze nie tylko operacje plastyczne ale też zabiegi smiling smiley Posiadają najnowsze technologie i metody smiling smiley A lekarze maja wieloletnie doświadczenie smiling smiley
Re: chirurgia plastyczna
24 lip 2017 - 09:04
Opinie w internecie nie koniecznie muszą pochodzić od osób które miały zabieg, radzę zainteresować się tematem na co zwrócić uwagę wybierając kliniki, chirurga plastycznego. Jeśli ktoś zaczyna działalność w medycynie estetycznej, to polecenie na forum jest jednym z tańszych metod promowania nowej kliniki.


Re: chirurgia plastyczna
26 wrz 2017 - 19:54
Ja miałam znamię na nosie przez którą moje dzieciństwo było bardzo nie przyjemne. Dopiero jak posżłam do pracy nazbierałam pieniądze i poszłam usunąć znamię do [bodycareclinic.pl] i ani trochę nie żałuję. Mam tylko małą bliznę, której prawie nie widać.
Re: chirurgia plastyczna
13 gru 2017 - 21:09
Dr Dębski zajmuje się profesjonalnymi zabiegami plastycznymi, w Warszawie naprawdę trudno o lepszego specjalistę, potwierdza to wiele lat utrzymania się na rynku
Re: chirurgia plastyczna
02 sty 2018 - 18:24
Ja unikam inwazyjnych zabiegów estetycznych, ale moja koleżanka niedawno operowała nos w Lublinie w [www.chirurgiaestetyczna.pl] . Wyszedł pięknie, jest mały i zgrabny. A przecież to skomplikowana operacja. Koleżanka zachwycona swoim nowym nosem.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: