NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy ktoś z Was zamykał naczynka i usuwał rumień laserem?

Wysłane przez kasiap 
Czy ktoś z Was zamykał naczynka i usuwał rumień laserem?
07 gru 2012 - 15:39
Coś tu cicho na tym forum...
Czy któraś z Was zamykała sobei naczynka? Mam kilka naczynek i delikatny rumień w okolicach nosa. Chciałąm skorzystać ze zniżek na portalach grupowych jak gruper czy inne, ale koleżanki odradziły mi mówiąc, że jednak w tyhcreklamowanych gabnetach cz esto stosują gorszej jakości kosmetyki, słabszy sprzęt lub krócej i gorzej wykonują zabieg, bo to przecież z promocji winking smiley
Jest teraz dobry czas, by się tym zająć.
Ktoś Was korzystał z zabiegów zamykania naczynek na urządzeniu Mediostar? Nie chce iść na paralaser IPL, bo wiem, że wtedy trzeba wielu zabiegów by było widać efekty, a na laserze i to dobrej jakości wystarczy 1-3 maksymalnie.
Będę wdzieczna za informacje. Czytałam gdzieś na forach, ze to ludzie polecają, ale dodatkowe wsparcie i porady mile widziane smiling smiley
P.S. Jak znacie inne urzadzenia godne polecenia to piszcie - z checią sprawdzę co o nich piszą.
ten laser zajebisty! idź sobie na depilacje, w ogole nie boli a bikini na przyklad po dwóch zabiegach masz spokój
Jeśli ktoś pisze że dwa zabiegi wystarczą, by zrobić depilację laserową, to nie wie o czym pisze.
A co do naczynek - na rumień IPL będzie ok, ale na widoczne naczynka jest potrzebny laser.
I kasiap nie patrz na nazwę urządzenia, bo nazwa to sposób na robienie sobie maretingu przez producentów i dystrybutorów urządzeń. Na zabieg laserowy idź do lekarza, który się zna na tym i ma dużo różnych laserów, bo jeden laser do wszystkiego jest do niczego. Jeśli jesteś z Warszawy to takim lekarzem od laserów jest Marek Wasiluk. Poczytaj zresztą jego bloga o medycynie estetycznej www.marekwasiluk.pl, sporo mi się rozjaśniło w głowie po jego lekturze
Re: Czy ktoś z Was zamykał naczynka i usuwał rumień laserem?
12 mar 2013 - 12:35
kasiap Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Coś tu cicho na tym forum...
> Czy któraś z Was zamykała sobei naczynka? Mam
> kilka naczynek i delikatny rumień w okolicach
> nosa. Chciałąm skorzystać ze zniżek na
> portalach grupowych jak gruper czy inne, ale
> koleżanki odradziły mi mówiąc, że jednak w
> tyhcreklamowanych gabnetach cz esto stosują
> gorszej jakości kosmetyki, słabszy sprzęt lub
> krócej i gorzej wykonują zabieg, bo to przecież
> z promocji winking smiley
> Jest teraz dobry czas, by się tym zająć.
> Ktoś Was korzystał z zabiegów zamykania
> naczynek na urządzeniu Mediostar? Nie chce iść
> na paralaser IPL, bo wiem, że wtedy trzeba wielu
> zabiegów by było widać efekty, a na laserze i
> to dobrej jakości wystarczy 1-3 maksymalnie.
> Będę wdzieczna za informacje. Czytałam gdzieś
> na forach, ze to ludzie polecają, ale dodatkowe
> wsparcie i porady mile widziane smiling smiley
> P.S. Jak znacie inne urzadzenia godne polecenia to
> piszcie - z checią sprawdzę co o nich piszą.

Rumieniec na twarzy pojawia się przede wszystkim na skutek zmian w obrębie naczyń krwionośnych włosowatych. Obejmuje on głównie policzki, brodę i nos. Rumieniec powstaje na skutek gwałtownego rozszerzenia naczynek krwionośnych i szybszego przepływu krwi. Za rumienienie się odpowiada współczulny układ nerwowy, kontrolujący m.in. emocje, dlatego nie da się powstrzymać występowania rumieńców na twarzy. Rumieńce powstają niezależnie od naszej woli. Z czasem rumieniec na twarzy może przekształcić się w stały rumień. 

Niewskazane jest używanie gruboziarnistych peelingów mechanicznych oraz kosmetyków zawierających alkohol. Twarz trzeba pielęgnować łagodnymi kosmetykami do cery wrażliwej i myć letnią, ale nie gorącą wodą. Można stosować kosmetyki hipoalergiczne, skomponowane z jak najmniejszej ilości składników. 

Jeżeli chodzi o zabieg laserowy to można wykonać go za pomocą następujących laserów: 

Laser KTP 
Laser CO2 Frax 
Laser MOSAIC

Ja robiłam tutaj

[www.medest-lichaj.pl]

i jestem bardzo zadowolona z efektu
08 kwi 2014 - 11:24
Moja mama zamykała naczynka , super zabieg jak dla mnie, jej twarz wreszcie ladnie i normalnie wygląda i nabrala takiej swiezosci.
14 maj 2014 - 09:48
Nie, nie zamykałam naczynek. To jeszcze nie ten wiek ;-)
Wiesz co jak chcesz, mogę podać ci bardzo dobry kontakt do lekarza, który zajmuje się mną od dawna, botox, naczynka etc, chyba najlepiej jest zasięgnąć porady specjalisty: [www.lekarze-kolber.pl]
Ja usuwałam. Efekt jest faktycznie bardzo zadawalający, ale robiłam to w dobrej klinice - Wellderm na Dolnym Śląsku. Jest wiele miejsc gdzie możesz zrobić taki zabieg, ale na Boga, nie rób go byle gdzie, bo niedoświadczony człowiek może zrobić Ci krzywdę na twarzy. W każdym dużym mieście pewnie robią taki zabieg, ale warto najpierw poczytać, poradzić się, porozmawiać z osobą która wykonuje taki zabieg zanim się człowiek zdecyduje.
15 mar 2015 - 13:30
Laser coraz śmielej wchodzi do kosmetyki estetycznej. Co prawda jeszcze mało kto ma go w swoim domu, ale chyba niedługo i do tego dojdziemy. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to ograniczam się do laserowej depilacji bikini w Warszawie
Ale z tego co widziałam można u nich zamykać naczynka, tak zwane pajączki, powalczyć z bliznami, w tym z rozstępami, a niedługo będzie też można pozbyć się tatuażu .

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-15 13:32 przez czeresnia.
18 sie 2015 - 06:13
Jak dla mnie to w klinice mel;itus robią najlepiej takie zabiegii

[forum.miastokobiet.pl]
16 lis 2016 - 15:47
Miejscówka w Warszawie, w której to ogarniają - [andaros.pl]
Usuwanie naczynek również musi być ogarniane z głową.
30 lis 2016 - 13:09
Ja miałam usuwane popękane naczynka na twarzy. Długo się zbierałam, aż koleżanka poleciła mi zabieg urządzeniem VeinWave. Zrobiłam 3 zabiegi i to wystarczyło, żeby moja twarz zaczęła wyglądać tak jak chciałam - naczynka zniknęły smiling smiley ! Jak ktoś ma podobne problemy polecam stronę [bodycareclinic.pl] - tam są zdjęcia z zabiegów \"przed\" i \"po\" - można sobie pooglądać smiling smiley
24 sty 2017 - 20:46
Ja miałam podobny problem i usuwałam takie naczynka właśnie laserem diodowym. Wyszło na prawdę super! W Poznaniu polecam udac się do Prodermy [www.proderma.pl]. Znają się tam na tym bardzo dobrze i mają świetny sprzęt!
22 lut 2017 - 19:04
Kilkakrotnie miałam usuwane naczynka na twarzy urządzeniem VeinWave w Medical House. Kilkakrotnie, bo było tego bardzo dużo i po porozumieniu rozłożono mi zabieg na 4 wizyty. Efekty przerosły moje oczekiwania, bo popękanych naczynek w ogóle nie widać. Początkowo myślałam, że one tylko się zmniejszą, natomiast zniknęły całkowicie smiling smiley) Podsumowując, bardzo skuteczny zabieg.
05 mar 2017 - 22:44
Laserowe zamykanie naczynek to super zabieg, naprawdę leczy kompleksy winking smiley ja robiłam w gabinecie Dermea w Wawie u dr Bańka-Wrona i to prawda, że wybór odpowiedniego specjalisty jest bardzo istotny - mi się poszczęściło smiling smiley
14 mar 2017 - 08:47
Ja nie korzystałam, bo nie miałam potrzeby ale moja koleżanka miała taki zabieg. Generalnie to najefektywniejsza metoda pozbycia się nieładnych pajączków, więc problem zniknie raz na zawsze. Mogę polecić Ci gabinet, z usług których korzystała moja koleżanka: [jadoreinstytut.com] . Po zabiegu powinno unikać się tylko unikać opalania, korzystania z sauny, solarium czy gorących kąpieli. Wskazane jest stosownie maści i kosmetyków przyspieszających leczenie. Powodzenia! smiling smiley
22 mar 2017 - 13:38
Ja, miałam pęknięte naczynko na twarzy. Generalnie zabieg szybki i bezbolesny, lepiej jednak go wykonać zimą, bo potem skóra musi być chroniona przed słońcem. Zabieg jest zdrowy i nieinwazyjny.
30 lis 2017 - 13:12
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z naczynkami na twarzy, na nogach lub z przebarwieniami albo trądzikiem to warto zastanowić się nad zabiegami wykonanymi za pomocą urządzenia Ellipse. Takie zabiegi wykonują w Vici Clinic w Krakowie i na ich stronie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-30 13:12 przez Renia.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: