NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Masaż wyszczuplający ..

Wysłane przez KaskaJ 
Masaż wyszczuplający ..
28 maj 2014 - 05:18
Czy ktoś testował na sobie masaże wyszczuplające [www.arena.pl]że-wyszczuplajace-rowniez-dojazd-do-domu-warszawa-wola,707794.html ?Jeśli tak to proszę o opinie czy przynoszą efekty i ile razy oraz jak często trzeba je powtarzać.
Re: Masaż wyszczuplający ..
17 cze 2015 - 10:00
Moim sposobem na wyszczuplenie sylwestki jest sauna. Dzięki gościnności sąsiadów, chodzę na nią parę razy w tygodniu. Sauna jest dość nowoczesna, zamówiona stąd [www.igan.pl]. Można ustawiać w niej odpowiednią dla siebie temperaturę, dzięki czemu wytrzymuję w niej nawet do 30 minut. Oprócz oczyszczania organizmu, bardzo relaksuje i jest sposobem na walkę z różnymi chorobami jak alergie i choroby krążenia. Polecam!
22 pa 2015 - 16:56
Brzmi bardzo obiecująco, jest ciekawa gdzie można kupić takie wyszczuplające olejki do masażu i na ile są one faktycznie skuteczne? Do tej pory uczestniczyłam tylko w masażu relaksującym smiling smiley
27 pa 2015 - 15:52
Osobiscie tez bym z takiego skorzystala jesli mialby przyniesc oczekiwane efekty winking smiley Sauna odpada w moim przypadku ;( praktykowalam rozne kremy niestety szalu w efektach zbytnio nie widzialam ;(
23 lis 2015 - 11:07
Ja tez jestem ciekawa tych olejków, osobićsie korzystam z balsamów wyszczuplających, ale szału nie ma.sad smiley

11 gru 2015 - 13:46
Ja ze swojej strony mogę polecić ten produkt winking smiley [www.akademia-masazu.pl]
05 sty 2016 - 13:18
Z własnego doświadczenia wiem, że fala uderzeniowa EAT Skin Shock jest doskonałym rozwiązaniem na ujędrnienie i wyszczuplenie ud, pośladków, brzucha czy ramion. Na początku dość sceptycznie podchodziłam do tematu, ale parę koleżanek wypróbowało, poleciło Moją Estetykę w Rzeszowie i efekty w postaci redukcji cellulitu, poprawy kolorytu skóry mam zauważalne, choć nie czarujmy się, że sam taki zabieg nas nie wybawi, bo oprócz tego potrzebna jest w miarę zbilansowana dieta i przede wszystkim ruch. Poczytajcie sobie coś więcej na ten temat, bo to dość innowacyjne podejście.
pam
25 lut 2016 - 19:17
Ja tam w to nie wierzę, ruszać się trzeba to jest pewniejsze zeby byc szczuplejszym tongue sticking out smiley

05 kwi 2016 - 19:59
Olejki wyszczuplające? Nie wierzcie w to dziewczyny, toż to świetny biznes się na tym robi. Każdy dobry masażysta powie Wam, że nie ma ręcznych masaży wyszczuplających. Można ujędrnić skórę, wspomóc spalanie, przyspieszyć metabolizm i chyba własnie o to chodzi. Masaż sam w sobie nie odchudza, co najwyżej może modelować pewne partie ciała.
28 kwi 2016 - 10:07
A słyszałyście o rollmasażu? On podobno świetnie wyszczupla sylwetkę i usuwa cellulit.
23 maj 2016 - 16:12
Rózne rodzaje masażu w stałej ofercie ma krakowska [www.derma-clinica.pl] i tam zdecydowanie warto poddac sie ich specjalistom. Każdy zabieg jest indywidualnie dobrany dla potrzeb klienta, a efekty po kilku seriach zaskakuja nawet tych pesymistycznie nastawionych. Dodatkowe zabiegi na ciało wspomagają np. efekty odchudzania. Dla poszukujących idealnej metody na zgubienie kilku kg maja tez profesjonalnego dietetyka
10 wrz 2016 - 12:17
Wątpię, żeby sam masaż coś dał. Dzięki temu nikt nie schudnie.
15 pa 2016 - 10:38
Szczerze mówiąc też nie wierzę żeby masaż wyszczuplał. Natomiast wiem, że dobrze wykonany masaż daje niesamowite odprężenie, potrafi cudownie zrelaksować. Przez długi czas możemy cieszyć się spadkiem napięcia i rozluźnieniem. Takie masaże jakie wykonują w profesjonalnym gabinecie www.goodtimedayspa.eu/ z aromatycznymi zapachami uspokoją nasze zmysły na pewno.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-15 10:42 przez miki.
08 maj 2017 - 08:49
Zgadzam się z miki, wole postawić na dietę, zdrowe żywienie i odpowiednią dawkę ruchu, a jeśli masaż to w ramach relaksu.

24 maj 2017 - 10:00
same masaże nic nie dają. Musisz dołożyć dietę i ruch
22 cze 2017 - 09:29
To prawda, żeby efekt był widoczny, najlepiej jest połączyć dietę, ruch i masaże. Przy czym nie należy się głodzić, tylko jeść zdrowo, częściej, a mniejsze porcje, tak żeby utrzymać odpowiednie tempo metabolizmu. W przypadku ruchu warto postawić na ćwiczenia aerobowe, np. pływanie, bieganie, aerobik. Skuteczność takiej kuracji odchudzającej na pewno zwiększą masaże. Myślę, że ciekawym pomysłem jest zapisanie się na kurs takiego masażu [www.szkolamasazu.com] . Może być problem z masowaniem samej siebie, ale można np. zapisać się z drugą osobą smiling smiley
03 lip 2017 - 10:27
Pic na wodę fotomontaż. O ile sam masaż przydałby się każdemu, o tyle jego realne walory wyszczuplające mogą jedynie dodatkiem do jakiejś złożonej terapii.
08 lis 2017 - 10:17
a ja myślę, że masaż może działac wyszczuplająco

Spróbuj tego
14 lis 2017 - 18:25
Szczerze mówiąc,nie wierzę w żadne masaże wyszczuplające,raczej bardziej wiarygodnym przedsięwzięciem są wczasy odchudzające,oferowane przez [salthouse.pl]
Hotel ten oferuje swoim klientom wypoczynek niedaleko tężni inowrocławskich,pod opieką lekarza,dietetyka i trenera.Mamy do dyspozycji zajęcia na basenie,spacery,wykłady i porady na temat prawidłowego odżywiania się.proponowana jest nam też nowatorska dieta warzywno owocowa,dzięki którym oczyścimy nasz organizm,wzmocnimy i zregenerujemy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: