NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabiegi SPA u kosmetyczki

Wysłane przez iguana 
zabiegi SPA u kosmetyczki
08 gru 2016 - 11:04
Cześć! Chciałabym się wybrać na zabieg depilacji laserowej smiling smiley Problem tylko w tym, że nie wiem, gdzie się wybrać, żeby zrobili to dobrze... [www.instytutluisa.pl] - o tym instytucie słyszałam same dobre rzeczy smiling smiley Byłyście?
Re: zabiegi SPA u kosmetyczki
08 gru 2016 - 11:48
witam,

bardzo dobre ofert są na gruponie, zdecydowanie polecam. Moja małżonka korzystała.
08 maj 2017 - 08:51
Grupon to doskonałe źródło aby znaleść interesujący nas zabieg i to w promocyjnej cenie.

21 pa 2017 - 16:15
Jeśli chodzi o wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne w Spa to zdecydowanie polecam [www.goodtimedayspa.eu] w Poznaniu. Byłam tam na profesjonalnych i kompleksowych zabiegach kosmetycznych. Wspaniały ośrodek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do wykonywania zabiegów, duża oferta z dobrymi promocjami.
15 lis 2017 - 14:32
Ja na tego typu zabiegi udaję się do sprawdzonego gabinetu jakim jest La Perlla i nie narzekam. Najczęściej mam do czynienia z peelingiem i różnymi formami masażu. Lubię się raz na jakiś czas w taki właśnie sposób zrelaksować. winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: