NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kręgosłup sad smiley

Wysłane przez iguana 
Kręgosłup sad smiley
08 gru 2016 - 09:39
Cześć, ostatnio miewam problemy z kręgosłupem i nie sypiam za dobrze... Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale powoli już wysiadam, a cała ta sytuacja zaczyna mnie męczyć :/ Jak mogę sobie z tym poradzić? Myślicie, że takie zdrowotne poduszki [www.sissel.com.pl] naprawdę działają?
Re: Kręgosłup sad smiley
08 gru 2016 - 12:00
witam,

proponuję wizytę u fizjoterapeuty www.fizjosports.pl, nie pomogł pozdrawiam
13 gru 2016 - 09:15
Trzeba bardzo uważać z takimi zabiegami, mogą być one bardzo niebezpieczne.
13 gru 2016 - 11:42
Co jest niebezpieczne? Wizyta u fizjoterapeuty?
13 gru 2016 - 17:37
Z kręgosłupem trzeba uważać i dbać o niego, jak coś boli to odrazu do specjalisty, żeby później na starość nie było większych problemów !
08 mar 2017 - 11:05
Najważniejsze to zdiagnozować dlaczego te bóle występują. Może być to spowodowane brakiem ćwiczeń, proponuje zacząć chodzić na basen, nalezy również zadbać o zdrową dietę i więcej ruchu. Problemem może być obfity biust wówczas należy rozważyć jego redukcje. Możliwości jest naprawdę sporo dlatego warto udać się do specjalisty i czym szybciej zaczać rehabilitacje swojego kręgosłupa.

26 cze 2017 - 09:28
Mi osobiście na ból kręgosłupa pomógł zabieg krioterapii. Nie dowierzałam innym kiedy mi to polecali, ale teraz żałuję, że wcześniej się na to nie wybrałam. Zabieg trwa około 15 min i polega na częściowym zamrożeniu tkanek w miejscu występowania bólu. Po paru sesjach można odczuć znaczną ulgę. Na tej stronie można poczytać więcej o tym zabiegu [remed.wroclaw.pl]. To jest też strona przychodni, w której robiłam ten zabieg i naprawdę byłam zadowolona z ich usług. smiling smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 09:31 przez pati88.
29 sie 2017 - 08:22
Zerknij także, czy materac na którym codziennie sypiasz nie jest zbyt miękki albo za bardzo twardy... Nawet nie wiesz, jak bardzo istotne jest jego odpowiednie dobranie. Na dolegliwości z kręgosłupem dobrym produktem są materace Viscotherapy od firmy ART-MEDIC. Opracowano je w oparciu o piankę termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, redukuje napięcie mięśni oraz poprawia krążenie krwi. Dzięki temu każdego dnia budzisz się wypoczęta i bez bólu pleców.
02 pa 2017 - 11:16
Moim zdaniem dobrym pomysłem okazać się może masaż tajski. Mi pomogło to bardzo na bóle kręgosłupa, także spróbować polecam Tobie również.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: