NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aleja Piękna relaks

Wysłane przez teresa 
Aleja Piękna relaks
28 sty 2014 - 10:52
Byłam na ujędrniającym zabiegu ciała, podczas masażu,cudowne ręce kosmetyczki spowodowały wspaniały relaks,do tego przepiękny zapach kosmetyków. Po zabiegu skóra jedwabista i rzeczywiście ujędrniona
Po zabiegu ciała,skorzystałam z usługi fryzjerki i tu również pozytywne zaskoczenie przy myciu głowy niebiański masaż. Zakupiłam super kosmetyki do włosów. Jestem bardzo zadowolona . Ten salon poleciła mi koleżanka, miała rację to cudowne miejsce, bardzo miła i profesjonalna obsługa, ceny umiarkowane. Polecam każdemu kto chce się poczuć wyjątkowo. Na pewno tam wrócę.
Aleja Piękna
Al. Wojska Polskiego 41
www.aleja-piekna.plsmiling bouncing smiley
Re: Aleja Piękna relaks
10 wrz 2016 - 12:18
W jakim mieście jest ten salon?
12 kwi 2017 - 11:05
Ja polecam masaże relaksacyjne np. gorącymi kamieniami, są bardzo przyjemne zarazem rozgrzewają i rozluźniają mięśnie. Oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań.

04 sty 2018 - 12:02
masaże gorącymi kamieniami to świetna sprawa

drzewa cytrynowe
19 mar 2018 - 15:15
jeli chodzi o zabiego na ciało i twarz to mogę polecić Wam gabinet Wyspa Piękna we Wrocławiu . Jestem bardzo zadowolona z zabiegow u nich. Dostala na urodziny kartę podarunkową Podarunek Piękna i wykorzystałam ją na zabieg na twarzy z witaminą C był rewelacyjny bardzo profesjonalnie wykonany , oraz masaż ciała . Zrelaksowałam się i odprężyłam w swietnej atmosferze i cudownej muzyce. Wspaniałe miejsce!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: